PDA

צפה בגרסא המלאה : רובה אויר

09-11-07, 19:04
אני מעוניין לקנות רובה אויר טוב מברזל מישהו םה יודע אולי איפה אני יכול לקנות?
אומרים שיש בתחנה המרכזית בתל אביב אבל יש שמועות שסגרו אותה ואני לא ייסע עד לשם סתם... אז למי שיש מושג שידבר איתי דחוףףףףףף!

yahalom
09-11-07, 20:14
אומרים שיש בתחנה המרכזית בתל אביב אבל יש שמועות שסגרו אותה ואני לא ייסע עד לשם סתם... אז למי שיש מושג שידבר איתי דחוףףףףףף!

איפה אתה גר.?
יש בשוק רמלה לוד רובים קטלניים..ומחירים לא רעים..

EM8
09-11-07, 21:00
זה חוקי? :roll:

yahalom
09-11-07, 21:19
זה חוקי? :roll:

ממש לא..

09-11-07, 21:37

איפה אתה גר.?
מבשרת ציון.... דיי רחוק מכל מקום.... עקרונית ירושלים הכי קרוב... אבל יש שוק רמלה לוד בתלפיות בירושלים אחת לשבוע.. דבר איתי תן פרטים!

yahalom
09-11-07, 22:23
אין הרבה..אני זוכר שבאיזה טיול בבית ספר נתנו לנו להסתובב שם וחברים שלי קנו רובי אוויר במחירים טובים...

matan424
09-11-07, 23:22
יש בכפר הערבי הקרוב לביתך

10-11-07, 01:57
יש בכפר הערבי הקרוב לביתך
אבו גוש?! אין שם כלום חוץ מנרגילות וחומוס...

kim
10-11-07, 10:50
ראיתי בבאר שבע בתחנה מרכזית איזה באסטה של רובה אויר..אבל צריך רישיון נשק כדי לקנות ממנו נראה לי..או שהוא פשוט מוכר בלי כדורים אני לא זוכר כבר..אבל יש לו הרבה סוגים של רובים לא רק אקדחים.

maxkid22
10-11-07, 11:54
ראיתי בבאר שבע בתחנה מרכזית איזה באסטה של רובה אויר..אבל צריך רישיון נשק כדי לקנות ממנו נראה לי..או שהוא פשוט מוכר בלי כדורים אני לא זוכר כבר..אבל יש לו הרבה סוגים של רובים לא רק אקדחים.
כן יש באסטה ממש בכניסה, ולא צריך שום רישיון
לפי מה שאני זוכר היו שם חתיכת רובים, היו דמויי M16 ועוד...
ביום חמישי האחרון כשעברתי שם ראיתי רק אקדחים, אבל אולי זה סתם כי אני עיוור :roll:

SATLAN
10-11-07, 15:27
גם בתחנה המרכזית בתל אביב...

10-11-07, 15:37
כן יש באסטה ממש בכניסה, ולא צריך שום רישיון
לפי מה שאני זוכר היו שם חתיכת רובים, היו דמויי M16 ועוד...
ביום חמישי האחרון כשעברתי שם ראיתי רק אקדחים, אבל אולי זה סתם כי אני עיוור :roll:
רק חבל שאני גר איזה 70,000 קילומטרים משם.... תודה בכל זאת.

10-11-07, 15:37
גם בתחנה המרכזית בתל אביב...
לא אחי, כבר אין כמה אנשים אמרו לי כבר אבל אני לא בטוח זה רק שמועות, יש מצב פעם הבאה שאתה עובר שם אתה בודק לי?

mesika
10-11-07, 16:54
אני גר בבאר שבע ויש בתחנה מרכזית קלצ'ניקוב אקדחים m16 ועוד מלא צלפים ומלא......
לשאלתכם- זה חוקי אבל אם יורים בזה על מישהו זה כבר לא חוקי בכלל.......
ירו בי פעם את הכדור הלבן החזק וזה כאב!!!!! ירו לי ביד שורף רצח.

תומת
10-11-07, 18:31
שום דובדבן,
עם אתה מעוניין ברובה אוויר רציני , ושאני אומר רציני אני מתכוון לרובה דמוי M16 מברזל וירי אוטומטי , הייתי ממליץ לך להיכנס לגוגל ולכתוב את המונח "איירסופט".
"איירסופט" הוא 'ספורט' שמתחיל לתפוס תאוצה בארץ של קרבות ברובי אוויר, אני נחפשתי לזה בכתבה בחדשות ומעוד רוצה להיכנס לזה .
תיכנס לפורומים שמה תוכל לשאול או סתם לחטט ולראות בדיוק מה שאתה רוצה איפה שאתה רוצה.

מקווה שהמידע יעזור לך .

תומת.

10-11-07, 18:48
שום דובדבן,
עם אתה מעוניין ברובה אוויר רציני , ושאני אומר רציני אני מתכוון לרובה דמוי M16 מברזל וירי אוטומטי , הייתי ממליץ לך להיכנס לגוגל ולכתוב את המונח "איירסופט".
"איירסופט" הוא 'ספורט' שמתחיל לתפוס תאוצה בארץ של קרבות ברובי אוויר, אני נחפשתי לזה בכתבה בחדשות ומעוד רוצה להיכנס לזה .
תיכנס לפורומים שמה תוכל לשאול או סתם לחטט ולראות בדיוק מה שאתה רוצה איפה שאתה רוצה.
או סוף סוף בן אדם רציני, זה מה שאני מחפש אני מחפש רובה כי וחברים שלי מקימים קבוצה, ויש לנו גם מגרש אימונים כבר והכל... אז תודה אחי עזרת מאוד!

מקווה שהמידע יעזור לך .

תומת.

R_U
10-11-07, 18:59

איפה אתה גר.?

איפה? אני גר בלוד

Dor_R
15-11-07, 12:48
אחי יש בתחנה מרכזית החדשה בת"א חנות שנקראית קרזי שופ.. אני אישית קניתי אקדח מברזל.. אבל יש דברים מטורפים mp5 m4 ..והמחירים בהתאם מעל 800 שקל זה המינימום לזה..

Dor_R
15-11-07, 16:01
שכחתי אמור להגיע sniper השבוע.. אני הולך לקנות אותו :twisted:

teper
15-11-07, 16:03
התחנה המרכזית בתל אביב ממה שידוע לי מעולה שם הציוד.
יד שנייה גם אופציה לא רעה.
לא חוקי למכור את זה אבל אף אחד יעשה לך כלום אם אתה מחזיק בזה...רק תיזהר שאתה מסתובב עם זה, שלא תחטוף כמה יריות מאיזה שומר...כמעט קרה לי פעם ועוד לבשתי כאפייה חחחח...

מורעל על מגב
18-11-07, 22:48
אני מכיר אותו אחי לא צריך רישיון לנשק הוא מכר לחבר שלי זה בידיוק איך שאתה ניכנס דרך השער הראשי..

12-12-07, 00:32
[quote=duvdevan]אני מעוניין לקנות רובה אויר טוב מברזל מישהו םה יודע אולי איפה אני יכול לקנות?
אומרים דגכלא רעים..
מבשרת ציון.... דיי רחוק מכל מקום.... עקרונית ירושלים הכי קרוב... אבל יש שוק רמלה לוד בתלפיות בירושלים אחת לשבוע.. דבר איתי תן פרטים!

widf
12-12-07, 01:57
למה הייתה ההקפצה הזאת? ההודעה שהגבת אליה היא הודעה מלפני חודש... :?

12-12-07, 19:43
אל תדאגו לי יש לי רובה בן **** שיורה ל-60 מטר בקו ישר בלי סטיות.
נשק ברזל מלא דמוי mp5 אחלה רובה ואני ממליץ לכולם לקנות.
ד"א הוא נקנה בתחנה המרכזית בתל אביב בחנות שנקראת "הממלכה הקסומה"

13-12-07, 09:01
שלום לך duvdevan !
אני שמח שאתה אוהב את התחביב שלך, רק בבקשה- להזהר איתו...
המשך גלישה מהנה.

13-12-07, 14:58
שלום לך duvdevan !
אני שמח שאתה אוהב את התחביב שלך, רק בבקשה- להזהר איתו...
המשך גלישה מהנה.
תודה רבה!
רק להזכיר לכול םשזה תחביב מאוד כיפי ומהנה אבל צריך לנקוט באמצעי בטיחות כמו משפקי הגנה,
או אם משחקים אחד על השני אז גם וסט וקסדה.
שמרו על עצמכם! יום טוב. :wink: