PDA

צפה בגרסא המלאה : רובי אוויר חשמליים


scorpion
02-01-06, 20:30
אני לא יודע אם השאלה הזאת רלוונטית לפה, אם לא אז סליחה...
מישהו פה מתעסק אם רובי אוויר חשמליים, או יש לכם תמונות של רובים כאלה?
אם כן דברו איתי באיסי 224124835
בתודה
פבל.

קרבי-זה-אחי
02-01-06, 21:41
מה זה בדיוק רובה אויר חשמלי?

scorpion
02-01-06, 21:53
זה רובה פלסטיק קשיח ומתכת מבפנים, הוא יכול לבוא בכל מיני צורות, הוא חשמלי כי הוא חצי אוטומתי ולא צריך לטעון אותו כל פעם מחדש, הוא על סוללות ויש לו כדורים 6 מ"מ.
הנה זאת דוגמה לאקדח Desert Eagle
http://planet.nana.co.il/dubi-kar/AIRSOFT/Deagle.JPG

socket103
03-01-06, 04:33
רובה אוויר בא בכל הסוגים והמינים. יש כאלה מפלסטיק שמאוד זולים ונשברים בקלות.
ויש את הרובים הממש מגניבים. הם ממש מתכת. הם שוקלים ונראים מבחוץ בדיוק כמו אקדח או רובה אמיתי. מה שונה? הם פשוט יורים כדורי פלסטיק קטנים וכואבים:)

אתה יכול לקנות את הרובים האלה באתרי אנטרנט שונים (יש מלא) או באי ביי (ebay)
לי יש אקדח M9 Berretta כולו מתכת ממש נראה אמיתי שוקל אותו דבר אבל שלי לא על חשמל
שלי פועל על גז אתה שם את הגז במחסנית וכל כמה פעמים שאתה תוען את המחסנית צריך לשים עוד גז בתוכו.

הרובים ממתכת ועל חשמל נעים בסביבות המאתיים דולר ומעלה
אקדחים ממתכת וחשמליים עולים גם כן ממאה חמישים דולר ומעלה.

שלי עלה מאה עשרים.


אני וחברים שלי (יש להם פול רובים חמשליים מתכתיים) הולכים ליערות ופשוט משחקים זה כיף לא נורמאלי אבל צריך להיזהר וללבוש מסיכות שלא יפגע בעין:)
מצאנו גם בית נטוש שבו אנחנו גם משחקים קבוצה אחת בתוך הבית וקבוצה אחת מחוץ לבית כשהיא מתפרצת לבית בנסיון לחבוש את זה...זה מטורף.


אם יש עוד שאלות אל תהסס:)

scorpion
03-01-06, 07:21
מה זאת אומרת רובה על גז?
דוחסים לתוכו גז ביחד אם הכדורים או מה?
תוכל לתת לי קישור לאתר של מכירת הרובים?
או שאתה יכול למכור לי משהו?

trap_t2
03-01-06, 13:13
אז קצת סדר
דבר ראשון הנושא לא חוקי בארץ אז אם תזמינו מחנויות בחו"ל רוב הסיכויים שהמכס יחרים
יש כמה חנויות בארץ שכן ניתן לקנות בהן אבל עדיין זה לא חוקי

ישנם 3 סוגים של רובי איירסופט:

1)ספרינג - מצריך דריכה ידנית אחרי כל יריה
2)חשמלי - מונע על ידי מנוע חשמלי יש אפשרות לאוטומט ובודדת
3)גז - פשוט מופעל על ידי מיכל גז קטן שנמצא בנשק אשר יוצר לחץ אויר ויורה את הכדור

הבעיה עם הנשקים האלו היא שהם 1:1 והם נראים ממש אמיתיים ובארץ רוב קהל היעד הוא ילדים בגילאי 12-17 ממוצע יש גם יותר מבוגרים שהם אחראים אבל הרוב הוא ילדים מתלהבים
שהולכים עם הנשק לבתי הספר ולא צריך להסביר לכם את המצב קיום בארץ שכל דבר קטן יכול להיגמר באסון

scorpion
03-01-06, 13:17
אני מכיר את המצב שזה לא חוקי וכו'.
אני אישית אף פעם לא ירה על אף אחד מהרובה חוץ מאח שלי :twisted:

socket103
05-01-06, 04:42
יש שני סוגים של גז.
אחד הוא היותר מיושן שזה ממש בלון גז קטן שאתה מכניס לרובה איכשהוא והיותר חדש זה בתחתית של המחסנית יש מין חור קטן כזה ואתה קונה בלון גז מיוחד שקוראים לו green gas ואתה פשוט ממלא את המחסנית בגז והגז מחזיק בערך שלוש ארבע מחסניות אבל אי אפשר לשחק עם הגז מתחת ל9 מעלות כי הגז קופה ואז פשוט לא עובד.

אני לא ידעתי שזה לא חוקי בארץ אבל אני בכלל לא מופתע
אני אשית גר בארצות הברית ופה אתה יכול לקנות את זה בחנויות אבל זה פלסטיק אם אתה רוצה ממש מתכת זה רק אתרי אינטרנט.ואתה חייב שאהיה מין מחסה כתום על הקצה של הקנה של הרובה (למרות שזה מציק ואתה מוריד אותו אחרי כמה משחקים עם חברים חחח ). אם אין את הדבר הכתום אז זה נחשב לא חוקי...אבל שוב זה רק בארצות הברית.

אם אתה באמת מתכנן לשחק רציני ויש לך כמה חברים שמוכנים להשקיע אז אני ממליץ על חשמלי ממתכת כדי ממש לקבל את התחושה של רובה אמיתי אבל עם זה סתם משהוא לבית אתה יכול לקנות חמשלי מפלסטיק או גז מתכת(כי ככה זה לא אהיה כל כך יקר) ...בחירה שלך.

הנה כמה:
1.http://www.redwolfairsoft.com
2.http://www.uncompany.com
3. אם תלך לאי ביי(ebay.com) ותרשום airsoft זה יביא לך מלא מלאחומר על זה שאנשים מוכרים....הכעיה עם אי ביי זה לא נראה לי שהם מוכרים לארץ...אם יש לך קרובים בחול זה יעזור:)

האתרים האלה זה אתרים מקוראיה(השניים הראשונים) או משהוא באיזור הזה אז תתחשב בעובדה שמהשלוח זה עוד איזה 20 - 50 דולר ....כמו שאמרתי זה לא ספורט זול חחחח אבל כיף לא נורמאלי.

בני
05-01-06, 13:13
אשכרה כמו פיינטבול רק שזה יותר זול
נשמע נדיר ...חבל רק עכשיו שמעתי על זה

כמה עולים הכדוריחם עצמם?
ומאיפה אתם קונים כדורים כל פעם שנגמר לכם?

..socket103
06-01-06, 04:58
לא אחי יותר יקר....
הרובים מפלסטיק זולים לאללה אבל אם אתה מפיל אותם בתנוכה הלא נכונה הלך הרובה....
המתכתיים והחשמליים ברומת טובות הם ממש לא זולים.....

רובה פינטבול אתה משקיע 100- 200 דולר גג ...
אירסופט אתה קונה רובה בלא פחות ממתאיים ואתה בטח רוצה שתיים שלוש מכסניות וצריך בטריה חדשה פעם שבנה וכדורים(מלא כדורים) וגז אם הרובה על גז....קיצור זה לא ממש זול אם אתה משקיע ממש.....

הכדורים הם דיי זולים אתה יכול לקנות 5000 כדורים ב10 דולר ככה או אפילו יותר כדורים בפחות כסף הכל תלוי באתרים....יש לפעמים מבצעים .....

את כל הציוד עדיף לקנות מהאינטרנט כי זה יוצא יותר זול בסופו של דבר אבל אם יש חנויות שמוכרות את זה אז משם.....אבל נדיר למצוא חנויות כאלה...

איתן תגר
06-01-06, 18:33
לכל חובבי הרובים והאקדחים מהסוגים - אויר,גז,חשמלי,וכו' שיורים כדורים קטנים- שימו לב זה ממש לא חוקי ונחשב לנשיאת נשק ללא רשיון, תופשים אותך - אתה לא מוציא רשיון לנשק יותר בחיים שלך. ובנוסף זה מאד מאד מסוכן ,מוציא עין כמו כלום, ויכול לגרום לפגיעות ראש חמורות יותר,הצעתי לכם- לאור ההקפדה המטורפת בנושא נשק ורשיונות- לא לגעת בזה, בצבא יורים מספיק וגם אחרי צבא אפשר להצטרף למועדוני קליעה כולל ירי מעשי.

socket103
06-01-06, 22:38
מה שנכון נכון
זה באמת מסוכן אם אתה לא מקפיד על חוקים מסויימים כמו לחבוש מסיכה בכל זמן שאתה משחק

כמו שאמרתי אני גר בארצות הברית ופה זה חוקי כל עוד יש לך מן מכסה כתום כזה בקצה הקנה....

עצה שלי אם זה כל כך לא חוקי עזבו אותכם אל תקחו תסיכון הזה זה כיףלא נ ורמאלי אבל כמו שאיתן אמר חכו עוד שנה שנתיים או כמה שזה לא אהיה תירו ברובה אמיתי כדורים אמיתיים.....

נ.ב
אם אתם מגיעים לארצות הברית חפשו אותי נשפחק אהיה כל לא נורמאלי! :wink: חחח

scorpion
07-01-06, 16:00
תודה על ההסברים והעזרה, קניתי אקדח חשמלי מפלסטיק ב 150 שקל בארץ, יש כמה שמייבאים, בקשר לזה שזה לא חוקי, יש חוק נגד זה, אבל לא מיישמים אותו, כמו עוד הרבה חוקים בארץ, וקשה מאוד להגיד שאם תסתובב אם זה ברחוב ולא תירה באנשים ובחיות, יחרימו לך את הרובה ויעשו לך בעיות.
בקשר לזה שזה מסוכן, זה מובן מאליו, ומי שקונה את זה פשוט צריך להיות מודע לסכנות.
זה באמת ממש כיף, אבל עדיין בישראל עדיף לשחק אם זה בבית או בחצר, שזה באמת באמת כיף.
(קניתי אקדח כמו בתמונה שלמעלה).

פבל.

socket103
09-01-06, 03:04
אני וחברים שלי הלכנו אתמול(שבת) לשחק.....אני באתי עם הדבר היחיד שהיה לי ...האקדח שפועל על גז. אני בא כל אחד שמה יש לו רובה על חשמל כל מחסנית מחזיקה 200 כדורים(ככשלי מחזיק 24 חח) אני חושב לעצמי אוי לא אני הולך למות .....עכשיו קצת יותר להמחיש את זה אנחנו היינו 10 חברה....שתיים מהם הם חיילים בצבא האמריקאי כ-marines שניים אחרים צלפים גם בצבא . אחד מה- marines הוא פועל עם הCIA במקום סודי......ככה שהם קצת יודעים מה הם עושים חחחח ...אני ..ילד בן שש עשרה שרץ עם אקדח חמוד שאם קר מדי אז הגז קופא והאקדח לא פועל...הם כל אחד עם אמ שש עשרה משופר עם כוונות שניים מהם עם רובה צלפים עם כוונת מטורפת ....חח קיצור היה מאוד מאתגר:) וגם היה קר בטירוף!! כל היום הטמפרטורה לא עלתה למעלה משתי מעלות!!!
הם הצליו להשיג לי ממשהוא איזה קלצ'ניקוב בן חמש שנים כולו כבר גמור ועוד הבטריה לא ממש מלאה חחחחח. אה גם הששה האחרים שלא ציינתי הם בגיל שלי אבל כבר משחקים במשך שנה שנתיים ככה וגם להם אמ שש עשרה כל אחד.

אבל הקטע הכי מצחיק היה בפעם האחרונה ששיחקנו. היה גבעה לא קטנה....שתי קבוצות אחת על הגבעה שניה מתחת לגבעה....ופשוט מתחילים לתקוף אחד את השני. אני עם הקלצ'ניקוב ועד שתי אקדחים (חבר שלי נתן לי עוד אקדח בדיוק כמחו שלי גם כן על גז). קיצר אני רץ עם הרובה האקדחים בכיס שלי. פתאום שומע שתי יריות מאחור שתי חברים שלי מתים (לא באמת מתים פשווט ירו בהם תרגעו:)) אני רץ ויורה במי שירה בהם (הוא רת מאחורינו וירה בשני חברים שלי) הרגתי אותו.....כשאני יורה בוא הקלצ'נמיקוב מתחיל לירות לאט(הבטריה נגמרת ) זרקתי אותו על הרצפה והוצאתי את שני האקדחים( נראתי כזה כמו רמבו כזה מוציא את שני האקדחים חחח)אז השארתי את הרובה על הרצפה ואני מתחיל לירות עם שני האקדחים (דיי לאט כדי לשמור תחמושת) אני יורה ויורה ...פתאום השמש התחבאה מאחורי עננים ונהיה דיי קריר ...סבבה אני ממשיךף לירות ... פתאום ...האקדחים מפסיקים לפעול- הגז קפא. אני חושב לעצמי אוי שיט מה עכשיו?. זרקתי את שני האקדחים על הרצפה ...הוצאתי סכין והרגתי את עצמי כדי לא להיות שבוי. חחחח סתם סתם :):).... דפקתי ספירנט בחזרה לקלצ'ניקוב וחזרתי לעמדה שלי מתחיל לירות (דיי באיטיות בגלל הבטריה) .... קיצר אני יורה ויורה ...פתאום....הרובה מפסיק לפעול- הבטריה נגמרה לגמרי! ...אין לי יותר עם מה לירות ...אני חושב לעצמי זהוא הפסדנו( לא!!!!) פתאום חבר שלי שחשבתי בכלל שהוא מת יוצא מהשיחים(מסתבר שלא פגעו בו) ומתחיל לירות עם האמ שש עשרה שלו על האויבים .....שולף בטריה מהכיס וזורק לי....אני שם תבטריה החדשה ...ושנינו יוצאים מהמחבוא ופשוט יורים עליהם(עוד קטע כזה של רמבו חחח) .......ניצחנו!!! מסתבר שלא היה שלוש אנשים עלי היה רק אחד עם רובה צלפים ......אז הרגנוט אותו וניצחנו חחחחח היה פשוט כזה כיף!!

מסקנה: לקנות רובה משלי ב300 דולר ולכסח להם תצורה חחח

יום טוב

scorpion
09-01-06, 22:30
בואנה אתה מספר את זה כמו סרט, אני אפילו לא יודע אם להאמין לך, בארץ בחיים לא יהיה כזה דבר, אם אתה דובר אמת, זה נשמע כיף לא נורמאלי באמת.
הלוואי שיכולנו להיות כמוכם.

socket103
10-01-06, 02:21
הכל אמיתי אחי
הכל חוץ מהקטע של הרובים והאנשים והגבעות והאקדחים

חח סתם סתם באמת הכל אמת אחי זה פשוט מדהים אבל מה אני חזרתי הביתה גמור כי שחיקנו משמונה בבוקר ואז חזרתי הביתה בארבע וחצי ...התלבשתי ויצאתי ישר לעבודה אז חזרתי הרוג מעייפות אבל תאמין לי שווה כל רגע :):)

scorpion
10-01-06, 18:33
חחח ברור שזה שווה כל רגע.
אחחח הייתי מת לשחק איתכם.... :cry:
מחר צריך להגיע לאיזה חנות ליידי משלוח של רובי אוויר חשמליים חדשים אולי אני יקנה עוד אחד, אבל אין אצלינו בבצפר אנשים שמתעניינים בצבא כולם רוצים לשבת בצבא במשרד אם מזגן,מחשב ולשחק סוליטר......
אז אין לי אם מי לשחק :(
דבר איתי באיסי אחי 224124835

פבל.


http://uploaded.fresh.co.il/2004/07/19/739160.gif

בני
10-01-06, 22:04
מנייאקים אתם מגרים אותי רצח אני מת לקנות אחד...

scorpion
11-01-06, 18:34
תביא כויסף אני יקנה לך :lol:

http://uploaded.fresh.co.il/2004/07/19/739160.gif

25-04-06, 09:08
http://forum.strikeballonline.org/index.php?c=2

25-04-06, 09:09
http://gallery.strikeballonline.org/gallery/

http://forum.strikeballonline.org/viewtopic.php?t=323

:!:

Nighthawk
25-04-06, 10:08
חבר'ה תזהרו עם הנשק הזה.
קודם כל לא חוקי.
דבר שני, מסוכן ביותר, מטווח קרוב זה יכול לכאוב מאוד שלא נדבר על פגיעות באיברים רגישים... עיניים וכאלה...
דבר שלישי, עם משחקים כאלו לא כדאי שיתפסו אתכם, מרחוק זה נראה מאוד מציאותי.

אנקדוטה לסיום...
חברים שלי פעם השתמשו ב-BBGuns בחוף מסויים, פתאום משום מקום מגיע להם צוות חיילים בריצה תוך כדי טעינת רובים כלפיהם (זה מפחיד חבל"ז)... מסתבר הם הבחינו בהם מרחוק וחשבו שהם (ז"א חברים שלי) כנראה מחבלים או משהו.
הקרבה הייתה לבסיס עתלית... תבינו לבד כבר למה האבטחה המטורפת...
אחרי הסברים קצרים כל אחד שב למקומו בשלום, חוץ מחברים שלי... שמאז נזהרים עם זה ממש... (חוויה כזאת לא הכי נעימה למי שלא הבין)...

25-04-06, 10:29
Nighthawk הינך צודק אך רק בחלק מדברך.

קודם כל הכן משחק או אירוע לא מתואם - פטנט לביעות וכבר היו כאלה.
לדוגמא שוטרים ביצוע במרכז הארץ מרדף אחרי נער עם רובה איירסופט דומה ל-מ-16 ביד.

מצעד שני כאשר מדובר באירוע בתואם ומסודר, אירוע לגיטימי לא אמורים להיות כלל ביעות עם החוק.

לדוגמא תמונות מאירועים שפורסמו קודם לכך.

אין בארץ הסדר בחוק לגבי איירסופט. אין שום קשר בינו לבין נשק חם או קר.
הנושא נופל תחת הגדרה "צעצוע מסוכן" . על נושא אחראית ועדה משותפת של מ"י , משרד תמ"ש משרד לבט"פ וכו'.

קיים איסור ( חקקית משנה) של ועדה זו על סחר ויבוא אישי של צעצועים האלה.

אך קיימות מגוון חברות פרטיות או מועדוני ספורט שעוסקים בנושא בצורה מסודרת.

ראה קישורים בהודעות הקודמות.

אחת הדוגמאות נוספות לעיסוק זה - פיינבול ישראל ופרויקט מסחרי שלהם - טקטיק בול :
איירסופט עם שכפ"צי קרטון לסימון פגיעה.

socket103
26-04-06, 00:55
כמו שאמרו מעליי נכון זה אכן מסוכן אבל גם לשחק עם פיינטבול זה מסוכן .
פשוט צריך מאוד להקפיד על חוקי זהירות נוקשים כמו למשל מחסניות מחוץ לנשק ברגע שאין משחק וכולם שמים מסיכות או שאם קרובים מדי אז רק אומרים bang ולא באמת יורים.
אהה ועוד משהוא לא ללכת כמו טמבלים (בלי כוונה לחברים שלך nighthawk תאמת זאני מדבר על חברים שלי חח) ולשחק את זה ברחוב או להסתובב עם האקדח בכנסיים בשביל להראות גברים.

ברגע ששומרים על חוקים ברורים ומוצאים מקומות נורמאליים לשחק בלי הרבה רעש ובלאגן שהשכנים יקראו למשטרה או כל משהוא אחר אז אין שום בעיה וזה כיף לא נורמאלי

Nighthawk
26-04-06, 08:36
כמו שאמרו מעליי נכון זה אכן מסוכן אבל גם לשחק עם פיינטבול זה מסוכן .
פשוט צריך מאוד להקפיד על חוקי זהירות נוקשים כמו למשל מחסניות מחוץ לנשק ברגע שאין משחק וכולם שמים מסיכות או שאם קרובים מדי אז רק אומרים bang ולא באמת יורים.
אהה ועוד משהוא לא ללכת כמו טמבלים (בלי כוונה לחברים שלך nighthawk תאמת זאני מדבר על חברים שלי חח) ולשחק את זה ברחוב או להסתובב עם האקדח בכנסיים בשביל להראות גברים.

ברגע ששומרים על חוקים ברורים ומוצאים מקומות נורמאליים לשחק בלי הרבה רעש ובלאגן שהשכנים יקראו למשטרה או כל משהוא אחר אז אין שום בעיה וזה כיף לא נורמאלי

חחח יש משהו במה שאמרת...
טמבלים? טוב נו גם פה אתה צודק באיזושהי נק' חחח... אבל בכ"ז אתה יודע... חוף שקט בלי הרבה אנשים מרחק רחוק כמעט מכל דבר... איך כבר יראו אותם? מסתבר שכן...

אז פשוט גם כן קח בחשבון שמקומות שגם אתם משחקים בהם כמה שהם כביכול שקטים מבודדים ולא יודע עוד מה... עדיין אפשר בטעות לעלות עליכם... בדיוק בשביל זה הבאתי את הסיפור הזה...
(אה ולא... אף אחד לא אידיוט מספיק בשביל להסתובב עם זה במכנסיים, בשביל זה המציאו תיקים אתה יודע...)

socket103
30-04-06, 23:42
אפשר גם ללכת למתחםם של פינטבול עם כל הציוד הנדרש בשביל רובי אוויר מוחבא בתוך תיק או משהוא כזה ....וכביכול להתחיל לשחק עם פיינטבול ובאיזה שהוא שלב שהמדריכים לא רואים לזרוק את הפיינטבול ולשחק עם הרובי אוויר:):)

סתם סתם

pianoman
06-05-06, 23:22
אם אתם רוצים לשמוע משהו נחמד.
בטיילת של אילת אפשר לממצוא אקדחים קפיציים למכירה, אקדחים שיורים כדורים
מפלסטיק, אקדח שנראה אמיתי, והכדור אפילו דיי כואב...
:wink: מומלץ ביותר
ללכת לפרדס לסמן מתרות ולירות...
חשוב להזהיר שכדור בעיין והיא יוצאת לכל הרוחות...תזהרו ותהנו.

07-05-06, 08:01
שלום לגולשים !
הכל טוב ויפה, אבל לזכור טוב טוב להשתמש באביזרי בטיחות, דגש על משקפי מגן ומגני אשכים.
מכה לירך, כדור למותן זה כואב- אבל עובר. כדור לאשכים או ירייה לעין- יכולה להיגמר בעוורון או בעקרות.
בטיחות לפני הכל.

socket103
14-05-06, 05:14
חברה אני גם מוסיף למנהל...
חשוב מאוד(!!) שתשימו איזה שהוא סוג של מגן על העיניים...שהיה חוק..לא משחקים בלי בלכולם יש מגן על העיניים..הכדורים נראים קטנים ולא מזיקים אבל הם יוציאו לך עין בשניה!

איתן תגר
17-05-06, 16:29
נו , אז גם לזקן בחבורה יש מה להגיד על כל אלו, כשהייתי ילד בן 14 ( אף אחד ממכם לא היה אז אפילו בשקית של האבא שלו)קניתי רובה אויר- אז היה מותר וחוקי והוציאו רשיונות בקלות, נכון שלא שיחקנו בדו צדדי, אבל הרבה חרדונים לא ידעו מה פגע בהם וגם יונות על האש רצו שם חופשי.
לאחרונה הלכתי לקנות רובה אויר והסתבר לי שלמרות היותי בעל 3 כלים ברשיון , הסמכה כמדריך צלפים במשטרה, וחבר ביחידת הצלפים יותר מ 10 שנים- רשיון לרובה אויר - אין!

אז לפי דעתי , רצוי וכדאי להתאפק עם כל הכלים החשמליים, פנאומתיים הללו , כאשר יקרה משהו רע תמצאו עצמכם מסובכים חוקית(פלילית) ויותר גרוע נתבעים לפיצויים (כן, הרבה כסף),ירי שלא בתוך מטווחים חוקיים עם מדריכי ירי מאושרים, בכלים עם רשיונות- מתכון להסתבכות גדולה.

פשוט, מחכים לצבא, הולכים לקרבי ,חיר, ורצוי למובחרת, ויורים בלי סוף כמה שרוצים ויותר מזה, והכל חוקי ותקין ובעיקר" למען המולדת"

Nighthawk
17-05-06, 17:08
נו , אז גם לזקן בחבורה יש מה להגיד על כל אלו, כשהייתי ילד בן 14 ( אף אחד ממכם לא היה אז אפילו בשקית של האבא שלו)קניתי רובה אויר- אז היה מותר וחוקי והוציאו רשיונות בקלות, נכון שלא שיחקנו בדו צדדי, אבל הרבה חרדונים לא ידעו מה פגע בהם וגם יונות על האש רצו שם חופשי.
לאחרונה הלכתי לקנות רובה אויר והסתבר לי שלמרות היותי בעל 3 כלים ברשיון , הסמכה כמדריך צלפים במשטרה, וחבר ביחידת הצלפים יותר מ 10 שנים- רשיון לרובה אויר - אין!

אז לפי דעתי , רצוי וכדאי להתאפק עם כל הכלים החשמליים, פנאומתיים הללו , כאשר יקרה משהו רע תמצאו עצמכם מסובכים חוקית(פלילית) ויותר גרוע נתבעים לפיצויים (כן, הרבה כסף),ירי שלא בתוך מטווחים חוקיים עם מדריכי ירי מאושרים, בכלים עם רשיונות- מתכון להסתבכות גדולה.

פשוט, מחכים לצבא, הולכים לקרבי ,חיר, ורצוי למובחרת, ויורים בלי סוף כמה שרוצים ויותר מזה, והכל חוקי ותקין ובעיקר" למען המולדת"

חח נכון, כי להוציא רישיון שכזה עליך להיות פעיל בקבוצת/איגוד ירי אוויר כלשהו למשך שנתיים כולל השתתפות במס' מסויים של תחרויות בשנה ועוד איזה קריטריון או שניים.
מה שאומר שלמרות שאתה יכול ללמד מטווח שלם כיצד לירות, להחזיק גם רמינגטון בבית (חח סתם דוג' :roll:), לירות בכדורי אוויר אתה לא יכול.
אבל אני מניח שאתה כבר מכיר את החוכמה של משרדי הממשלה השונים בארצנו הקטנה... 8):?

גיא גור טרץ'
17-02-10, 07:56
יש לכם ציוד מגן או משהו? או שאתם קובעים עמדות רחוקות אחת מהשנייה?

בבקשה תענה חשוב לי לדעת איך לשחק עם חברים אתה יכול גם לענות לי במייל שלי:

gooy1111@gmail.comתודה

לא רשום
20-02-10, 16:03
יש בארץ עמותות שתומכות בספורט הזה שנקרא 'טקטיקבול',בנוסף ישנם שטחי אימונים בקיסריה ובכפר סבא וכל יום שבת יש שמה אימונים פתוחים(גם לחדשים) וניתן להשכיר כלי לאימון עצמו.

ניתן לקנות את רובי האיירסופט בצורה חוקית בחנויות של אותם מועדונים-ומותר לעשות בהם שימוש למטרות אימון (אתה מוציא גם כרטיס מועדון)

אם למישהו יש שאלות אני אשמח לענות