חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי
אתם נמצאים כאן: פורומים אתר יחידה
פורומים אתר יחידה

פורומים אתר יחידה (http://www.yehida.co.il/forums/index.php)
-   פורום שאלות ותשובות (http://www.yehida.co.il/forums/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שינוי שיבוץ מול מיטב לפני גיוס (http://www.yehida.co.il/forums/showthread.php?t=84398)

eden28 18-08-14 13:32

שינוי שיבוץ מול מיטב לפני גיוס

היי
יש שיבוץ ויש תאריך גיוס כבר.
ביקשתי ממיטב מס' פעמים טלפונית לשנות שיבוץ ונאמר לי שאי אפשר אלא רק ביום הגיוס מול קצין מיון.
אני יודעת שאפשר אם אני לא ארפה מהם.
חשוב לי לשנות את השיבוץ שלי לתפקיד שמתאים לי במנילה ע"פ יום המאה עכשיו ולא ביום הגיוס כי אני יודעת שאני עלולה להפסיד את התפקיד שאני רוצה.
אני הולכת להפציץ עכשיו בפקסים, השאלה שלי היא קצת טיפשית אבל האם כל פקס שאני שולחת - לנסח אותו מחדש או לשלוח את אותו אחד רק לשנות תאריך מדי יום?
(את כולם אני אשלח כמה פעמים ביום)
בנוסף- הם לא עלולים להגיד שאני מטרידה אותם? כי מצד שני מאוד חשוב לי לעשות את זה עכשיו.
אם יש פה מישהו שהיה לו ניסיון מולם לפני הגיוס בעניין שינוי שיבוץ באמצעות פקסים שעבר בהצלחה, אשמח לשמוע.

Tommy 18-08-14 15:17

אני באותו מצב, שיגעתי אותם תקופה בטלפונים, פקסים, מכתבים.
הם אמרו לי אותו דבר. "ביום הגיוס תראה קצין מיון".
אבל בסוף השגתי קצין מיון חודשיים לפני הגיוס.
תבקשי גם ותחפרי על זה.
בהצלחה!

איתן תגר 18-08-14 18:59

בדיוק.
תכתבי פקסים שונים. תטלפני כל הזמן, תדרשי קצין מיון חוזר לפני הגיוס. תכתבי לראש אכא שמיטב לא עונים, תכתבי לרמטכל, תכתבי לשר הביטחון. אל תרפי! להגיע ליום הגיוס - זה אבוד לך ולא ישנו שום שיבוץ!
מיטב מתנהלת כפילטר של הצבא כדי לבלום פניות של חיילים על בקשות שינוי שיבוץ - ולא לשם כך הקימו אותם. תנדנדי בלי סוף כל עוד את אזרחית!

יעל דניאל 18-08-14 21:29

גם לי יש ניסיון איתם. תמשיכי להציק להם, רק ככה הם מבינים. לדעתי תרשמי כמה פקסים בנוסחים שונים וכל פעם תשלחי נוסח אחר. אני לדוגמא היה לי 3 נוסחים של פקסים וכל כמה ימים שלחתי אחד מהנוסחים.
תשלחי כמה פקסים שבא לך, הם לא יכולים לעשות לך כלום. אני לפני הגיוס שלחתי להם בערך 30 פקסים..
בהצלחה :)

eden28 20-08-14 14:04

תראו,
כבר שלחתי 3 פקסים שונים, כשהאחרון מהם הוא ערעור על שלילת הבקשה שלי.
הם טוענים שעברתי את טווח הויתור על התפקיד (שבוע מהמיון עצמו), ושאוכל לוותר רק ביום הגיוס.
מה הקטע שעכשיו אני לא יכולה לוותר אבל ביום הגיוס כן? למה בזמן רחוק יותר מעכשיו זה כן אפשרי אבל כשאנחנו כאן חודשיים וחצי לפני הגיוס אי אפשר?
מה אני ממשיכה לעשות מכאן מול הטיעון הזה?
להמשיך לשלוח פקסים? לערער גם על ההחלטה המוזרה הזו?
(אני גם מציינת בכל פקס שאני לא מוכנה לחכות ליום הגיוס כי אני יודעת שמשם זה רק יבוא לרעתי)
תודה.

יעל דניאל 20-08-14 20:27

לדעתי את צודקת, אין כל כך הגיון בזה. זה הצבא ואלה הנהלים שלו, אל תנסי לחפש הגיון.
בכל מקרה, תמשיכי לשלוח להם פקסים ואני ממליצה לך לפנות לגורמים נוספים כמו מפקד מיטב, ראש אכ"א וכו'.
בהצלחה.

איתן תגר 21-08-14 16:08

אל תסכימי בשום אופן להמתין ליום הגיוס. לא תקבלי שום טיפול ביום הגיוס ואף אחד לא יראה אותך ממטר.

eden28 23-08-14 06:47

תודה רבה לכם,
אעדכן, מקווה שטוב.

eden28 01-09-14 13:43

תראו, שלחתי להם השבוע באופן עקבי כל יום פקס כפול 3 פעמים בערך.
אין, הם פשוט שמים עלי פס וזה משגע. כל יום אני מתקשרת - אותו תמליל שיחה: מה קורה עם הפקס ששלחתי אתמול?
בודקת - ושוב: שללו לך את הבקשה אין לך מה לעשות אין לך למה לשלוח כמה פעמים אף אחד לא יעזור לך בזה. רק ביום הגיוס קצין מיון.
נמאס לי לשמוע את המשפט הזה!!!! אני מאבדת סיכויים לתפקידים נורמליים.
שלחתי גם ללשכת ראש אכ"א, מפקד הבקו"ם ומפקד מיטב.
אני באמת לא יודעת מה לעשות עוד. עכשיו שלחתי ערעור ואשלח אותו שוב כל שעה בערך.
ללכת ללשכת גיוס נראה לי לא רלוונטי, הם לא מכניסים בלי זימון ויש לי תחושה שאם אעשה את זה אתייבש יום שלם ויעיפו אותי הביתה.
תעזרו לי.. מה אני עושה מכאן?

יעל דניאל 01-09-14 21:38

קודם כל, כל הכבוד לך שאת לא מוותרת ונלחמת על זה, אין ספק שמיטב הוא גוף קשה ומתיש..
לגבי ללכת ללשכת הגיוס- זה תלוי כמה סיכון את מוכנה לקחת. כן כי יכול להיות שלא יכניסו אותך וגם אם כן יכניסו, לא בטוח שמישהו יסכים לעזור לך. אני יכולה להגיד לך שבזמני הלכתי ללשכת הגיוס שאני שייכת אליה בלי תיאום ובלי כלום ואמנם הכניסו אותי, אבל אף אחד שם לא באמת עזר לי. אבל בדיעבד, אני שמחה שהלכתי כי אם לא הייתי הולכת הייתי מתבאסת ולא הייתי יודעת אם הייתי מצליחה בזה שהלכתי לשנות שיבוץ..
בקיצור, לגבי הליכה ללשכת הגיוס זה באמת דבר שתלוי בך ותלוי על איזה אנשים תיפלי שם בכניסה ללשכה וכמה יסכימו לעזור לך.
הדרך הבטוחה יותר היא שאם יש יום פתוח בלשכת הגיוס שלך בקרוב, כמובן שתלכי. ככה בטוח יכניסו אותך.
בנוסף, תבדקי מדי פעם מה קורה עם הפקסים ששלחת לכל הדרגים הבכירים.
אני ממליצה לך לכתוב גם מכתב ליוהל"ן, יכול להיות שהם יוכלו לעזור לך.
בהצלחה :)

eden28 02-09-14 17:21

הם מ-ח-ר-פ-נ-י-ם אותי!!!!
עוד פעם שללו לי את הערעור. שלחתי להם הודעה בצור קשר בפייסבוק, עוד פעם התעלמות.
התקשרתי היום למיטב, ענתה לי מישהי סלחו לי ממש פוסטמה, נפלט לי חמודה ולא בקטע של אגו של בנות, היא התנפחה עלי כמו שור!!! "את לא תקראי לי חמודה שמעת?? אני גדולה ממך ואת תרגיעי".
אני לא יודעת מה נסגר שם, מי ואיך מתנהל שם, אבל נשבר לי מהם!
הם פשוט מצפצפים עליי, ואני כבר לא יודעת מה לעשות. הפצצתי בפקסים ואני ממש מפחדת להמשיך ולהמשיך גם כי יש לי חשש שיגידו לי להפסיק או ינקטו איזשהו צעד, וגם כי בטלפון כבר 2 פקידות ענו לי שהן רואות ששלחתי כמה פעמים וזה לא יעזור ואין טעם ו"רק ביום הגיוס".
ואי, מה אני עושה מכאן?

יעל דניאל 02-09-14 20:35

ממיטב לדעתי כבר לא תבוא הישועה.
בכל מקרה, רשמתי לך מה אני חושבת שאת צריכה לעשות.
בהצלחה.

איתן תגר 04-09-14 21:49

לדרגים הכי גבוהים כולל הרמטכל ומטה

eden28 06-09-14 23:27

חבר'ה, אני לא מאמינה שהלכתי על זה בסוף...אבל ניגשתי ללשכת הגיוס.
בהתחלה ישבו שתי בנות בכניסה ולא נתנו לי להכנס כמה שהיו נחמדות פשוט גרמו לי להתייאש ולרצות ללכת.
חיכיתי כמה דק' בכניסה, נזכרתי שגם יש תשלום שצריכים להחזיר לי אז טיפלתי בו, בינתיים השמירה בכניסה עברה לשני בנים.
חייבת לציין, דיברתי ממש ממש יפה, מרחתי אותם קצת, הכניסו אותי לפקידה.
עמדתי אצל הפקידה אולי 20 דק', היא היתה מקסימה, אפילו היא לא הבינה למה מיטב מצפצפים עליי.
ניסתה לברר לגבי גורמים שיכולים לעזור לי אחרי שישבתי עוד קצת על הזנב.
בסופו של דבר, הכניסה אותי לבפנים :) גם שם התעכבתי, אבל בסוף סופו של דבר הבנות שהיו בחדר נתנו לי לשלוח פקס בקשה.
לא יודעת, אולי במיטב כשיראו שמדובר בשליחת פקס ממספר מטכלי, יתנו לזה קצת יותר ערך מאשר גריסה (אשכרה אמרו לי שזה מה שעושים שם, הייתי בשוק).
אעדכן!

יעל דניאל 07-09-14 15:13

שמחה שהעזת ללכת בסוף ללשכת הגיוס ושהכניסו אותך :)
ניסית גם לדבר עם מישהו בכיר בלשכה?

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 02:42.

vBulletin -