חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

צו ראשון /ללקוי למידה   נכתב בתאריך 25-12-16 בשעה 10:49
No Avatar
olevanon לא מחובר olevanon
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

הי
הייתי בצו ראשון ומסרתי להם את האבחון שיש לי (אמא גם שלחה כמה ימים לפני ווידאה שהם קיבלו את האבחון שלי ) כשהגעתי למבחן נתנו לי מחשבון וזהו, נתנו לי להיבחן רגיל כמו כולם לא נתנו לי לצאת לכמה דק' להתאוורר, ונתנו לי שאלונים כמו שנתנו לכולם. יש לי הקלות ממשרד החינוך רבי מלל הקראת שאלון , הכתבה לבוחן נטרלי , ושאלון מותאם במתמתיקה. חברים שלי שגם להם היו אבחונים ואין להם את ההקלות כמו שיש לי , נתנו להם לצאת להתאורר , ולדלג על כל מיני שאלונים , בקיצור נראה לי שכבר ההתחלה שלי עם צה"ל לא להיט, קבלתי דפ"ר 30 ויש לי פרופיל 64
עדין לא קבלתי את הקב"א אבל אני מניח שבטח היא לא תהיה גבוהה בגלל הדפ"ר.
מה עושים? אני מאוד רוצה לשרת בצה"ל ובתפקידים מאתגרים אבל בגלל שיש לי את הלקויות הללו לא נראה לי שיש להם דברים מעניינים להציע לי .
אשמח לקבל פידבקים
תודה
0
תשובה : צו ראשון /ללקוי למידה   נכתב בתאריך 07-01-17 בשעה 21:06
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

ממליצה להגיש בהקדם מכתב למיטב בו אתה מפרט על מה שקרה באותו יום וההקלות שלא ניתנו לך.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : צו ראשון /ללקוי למידה   נכתב בתאריך 09-02-17 בשעה 23:45
No Avatar
nit166 לא מחובר nit166
הפז"ם דופק
שלח/ה 42 הודעות
שלח הודעה פרטית

תנסה לערער כמו שצוין בתגובה הקודמת.
אבל אני חושב שזה כל הזכאויות שמכירים בהם בצו ראשון (שוב לא מכיר כל כך את הנושא לא תפסיד אם תדבר עם מיט''ב וקצת תתעקש על זה)
0
תגובה

הגדרות אשכול