חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

קהס   נכתב בתאריך 09-10-16 בשעה 13:53
No Avatar
Amit1112 לא מחובר Amit1112
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי, אני אספר את הסיפור שלי ואני מקווה שתוכלו לעזור לי, כבר ניסיתי הכל וזה פשוט לא עוזר לי. אני נמצא כרגע כחודשיים לפני הגיוס (מתגייס ב4.12)
אחרי הצו הראשון שלי שלחו אותי לסיכום פרופיל אצל קבן, אחרי שיחה איתה שאני מוכן להודות שבה דיברתי בחוסר ביטחון קל היא קבעה לי קהס 44 שזה נחשב גבוהה מאוד. מהשנייה שראיתי את זה התחלתי להילחם להוריד את הסעיף הזה למצב שבו אני כן יכול להתגייס ליחידה קרבית, ועבדתי גם עם הצבא וגם עם עצמי. החוסר ביטחון שלי ירד בהרבה וכבר כמעט ולא מורגש, התחלתי להתאמן ולהכין את עצמי לצבא ושלחתי המון מכתבים למיטב. לאחר תקופה קצרה קיבלתי הערכה חוזרת שבה הקבן הסכים להוריד את הקהס ל41 ואמר לי שאני צריך ללכת לכושר קרבי בשביל שיביא לי הערכה חוזרת, מה שלא מובן לי בכלל כי הוא לא ממש קשור לנושא הכושר, שזה עדיין פוסל את רוב התפקידים שרציתי (שיריון או חיר), ולא שיש לי נתונים גבוההים, אין לי. יש לי 50 51 שזה בינוני ולא יכול לתת לצאת לקצונה או משהו כרגע. אין לי הרבה תפקידים שיכולים לעניין אותי עם הנתונים האלה. לאחר ההערכה החוזרת של הקבן התחלתי לקבל המון זימונים לנהיגה, זימונים שלא עניינו אותי וביקשתי המון פעמים להפסיק לקבל את זה משום שאין סיכוי שאני אגיע לאף אחד מהם. לאחר כמה חודשים בכושר קרבי ביקשתי הערכה חוזרת ומצאתי את עצמי 4 חודשים רודף אחריהם בשביל הערכה חוזרת שלא קיבלתי. זה היה כאילו ניסו למשוך את הניסיונות שלי להוריד את הקהס עד שכבר יהיה מאוחר מדי, עד שבסופו של דבר קיבלתי מכתב שאומר שהבקשה נדחתה ושהם לא יורידו לי את הקהס. לפני חודשיים בערך שלחתי מכתב עם המלצה ממעסיק ועוד המלצה מהמחנכת. ההמלצה מהמעסיק הייתה בשביל להוכיח שאני מסוגל לעבוד בעבודה פיזית קשה ולא להתלונן (אני אדם שלא יכול לשבת מול מחשב או להיות תקוע בחדר עם מזגן כל היום, אני רוצה לעבוד ואני רוצה לצאת.) וההמלצה מהמחנכת הייתה בשביל להוכיח שהחוסר ביטחון שלי השתפר ברמות מאז ההערכה האחרונה שלי ואני בטוח שאני במצב שאני יכול להתגייס לכל תפקיד קרבי אפשרי. בסופו של דבר גם זה נדחה איכשהו. לפני שבועיים שלחתי עוד מכתב שלי, מושקע ברמות עם 200 הסברים למה אני יכול להתגייס לקרבי וביום חמישי התקשרתי לשאול מה קורה עם זה, מסתבר שזה בכלל לא התקבל אצלם. שלחתי היום שוב בתקווה שזה יעזור לי.
בינתיים אני לא יודע מה לעשות, אני מבקש עזרה ממי שמבין בדברים האלה ויכול לעזור לי ולומר לי מה לעשות.
תודה רבה לכל מי שיעזור
0
תשובה : קהס   נכתב בתאריך 12-10-16 בשעה 22:16
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,094 הודעות
שלח הודעה פרטית

תנסה להשיג גם חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר(עדיף כמה שיותר בכיר).
בהצלחה וכל הכבוד על המוטיבציה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תגובה

הגדרות אשכול