חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מגיע תש?   נכתב בתאריך 05-01-16 בשעה 14:44
No Avatar
Kfir1997 לא מחובר Kfir1997
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני כרגע בטירונות במצ ללוחם מעברים (מאבחן ביטחוני)

הסיפור שלי התחיל מלפני 4 שנים , אחי האמצעי חלה בסרטן במשך כמעט 3 שנים ונפגע בגפיים התחתונות .
מוגדר כנכה על ידי המדינה עם 60% נכות ו100% אי כושר .
נעזר בקביים ומבחינת ניידות אני הייתי המנייד שלו שנתיים עד היום לכל מקום , בית חולים בדיקות לקנות תרופות חברים משפחה מספרה הכל הכל הכל
יש לי טונות טפסים רפואיים וחוות דעת שמוכיחות שהוא נכה וצריך עזרה בניידות ושהוא לא יכול לקחת תחבורה ציבורית כי אם אין מקום באוטובוס , מהברקס הכי קטן הוא נופל ולא קם .
בנוסף אליו מאז שאחי חלה אבא שלי נעזר בפסיכיאטר ומוגדר בחולה g.a.d שזה מחלת חרדה גדולה ומוגזמת , הוא דןאג לי ולאחים שלי מאוד , ואני רוצה להיןת יום יומיים בשבוע בבית נטו בשביל השקט הנפשי שלו שילך לעבוד כרגיל ולעזור בניידות לאח שלי כדי שההורים לא יקחו ימי חופש .

יש מקום טוב לתש 2?
0
תשובה : מגיע תש?   נכתב בתאריך 06-01-16 בשעה 01:59
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי kfir1997 צפה בהודעה
אני כרגע בטירונות במצ ללוחם מעברים (מאבחן ביטחוני)

הסיפור שלי התחיל מלפני 4 שנים , אחי האמצעי חלה בסרטן במשך כמעט 3 שנים ונפגע בגפיים התחתונות .
מוגדר כנכה על ידי המדינה עם 60% נכות ו100% אי כושר .
נעזר בקביים ומבחינת ניידות אני הייתי המנייד שלו שנתיים עד היום לכל מקום , בית חולים בדיקות לקנות תרופות חברים משפחה מספרה הכל הכל הכל
יש לי טונות טפסים רפואיים וחוות דעת שמוכיחות שהוא נכה וצריך עזרה בניידות ושהוא לא יכול לקחת תחבורה ציבורית כי אם אין מקום באוטובוס , מהברקס הכי קטן הוא נופל ולא קם .
בנוסף אליו מאז שאחי חלה אבא שלי נעזר בפסיכיאטר ומוגדר בחולה g.a.d שזה מחלת חרדה גדולה ומוגזמת , הוא דןאג לי ולאחים שלי מאוד , ואני רוצה להיןת יום יומיים בשבוע בבית נטו בשביל השקט הנפשי שלו שילך לעבוד כרגיל ולעזור בניידות לאח שלי כדי שההורים לא יקחו ימי חופש .

יש מקום טוב לתש 2?
כפיר,
רפואה שלמה לכולם.
כשבוחנים בקשה להת״ש 2 (הקלות תנאי שירות) השאלה הראשונה ששואלים היא - האם יש משהו בבית חוץ מהחייל שיכול לסייע לבני המשפחה? זה יכול להיות אח גדול או קטן (לא קטין), או אמא. לכן אני שואלת את אותה שאלה? הת״ש 2 הוא לא גבוה אבל זה מאד תלוי איפה אתה משרת ומה אופי היחידה (לוחמה יציאות וכו)
תמיד אני ממליצה להגיש- ולהיות מוכנים. לכתוב מכתב שמדגיש שאין מי שיכול לעזור בבית חוץ ממך, מה תעשה בזמן הזה כשתהיה בבית ומה הציפיות שלך מהמשך השירות.
כמובן לצרף מסמכים רפואיים שמאמתים את הכל והמצלות מרופא מטפל (המלצה מילולית מרופא מטפל שאומר שאתה צריך להיות בבית כדי לעזור) - מומלץ ביותר.
מקווה שעזרתי, כאן אם יש עוד שאלות.

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
תגובה

הגדרות אשכול