חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תש3 אפטר ויום חופש שאלה   נכתב בתאריך 01-03-16 בשעה 19:22
No Avatar
adiros635 לא מחובר adiros635
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

יש לי תש שלוש אני תומך לחימה בחטיבה לוחמת ..
חברה שלי עברה דירה והייתי צריך יום חופש לעזור לה.. התקשרתי למפקדת שלי ושאלתי אותה אם אפשר לתת לי תאפטר ביום ראשון בשביל לעזור לחברה שלי .. היא ענתה שהיא לא יכולה כי אפטר צריך לצאת מהבסיס בצהריים לישון לילה בבית ולחזור אז אמרה שזה יהיה כבר יום חופש ..עכשיו אני חשבתי שהיא תביא לי יום חופש בלי שום קשר לאפטר ומסתבר שזה ביחד על אותו יום זה נכון או שהיום חופש לא קשור לאפטר... זה כאילו חתמתי יום חופש סתם ולקחו לי את האפטר של התש 3
האם זה נכון מה שקבעו לי?
0
תשובה : תש3 אפטר ויום חופש שאלה   נכתב בתאריך 15-03-16 בשעה 17:47
No Avatar
גאיה לא מחובר גאיה
צוות האתר
שלח/ה 298 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום.
אני חושבת שיש כאן אי הבנה חמורה של ההתש שקיבלת בלי שום קשר לימי חופש שלך. אני מאמינה שאת ההתש קיבלת כדי לעזור למשפחה. עם כל הכבוד לחברה שלך ההתש הוא ממש ממש ממש לא בשביל לעזור לה לעבור דירה. אני מופתעת שהמפקדת שלך לא אמרה על זה כלום. כן, אם עזרת לה באותו היום לעבור דירה זה בטח ובטח מצדיק לקחת לך יום חופש. זה לא מצדיק את זה שזה עלה לך על האפטר של ההתש.
בהצלחה!

״בסופו של דבר, לא הטנק, לא התותח ולא מטוס הקרב עושים את המלאכה, אלא האדם שמפעיל אותם.״ ד. בן גוריון
0
תגובה

הגדרות אשכול