חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מיון לתפקידים בחיל השריון   נכתב בתאריך 02-03-15 בשעה 19:49
No Avatar
saar1191 לא מחובר saar1191
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

טוב אז אני מתגייס לשריון במרץ הקרוב ויש כמה דברים שעדיין לא הבנתי. אם יש מישהו מהשריון שיוכל לענות לי על השאלות האלו אני אשמח.
1-לא הבנתי בדיוק מתי ואיך עובד המיון לתפקידי הטנק(נהג/טען וכו'). לי אישית אין קב"א בשמיים(53) ואני רוצה לדעת מה אני צריך לעשות כדי לקבל למשל תותחן או לצאת לקורס מטקים.
2-לא בדיוק הבנתי מה עושים הפלמ"ס בסדיר שלהם. הבנתי שההכשרה היא כמו חיר אבל מעבר לזה אין לי ממש מושג מה הם עושים אחרי ההכשרה.
בבקשה שרק חברה שהיו השריון וידעים יענו. תודה.
0
תשובה : מיון לתפקידים בחיל השריון   נכתב בתאריך 06-03-15 בשעה 13:13
No Avatar
EdenK2 לא מחובר EdenK2
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 237 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי saar1191 צפה בהודעה
טוב אז אני מתגייס לשריון במרץ הקרוב ויש כמה דברים שעדיין לא הבנתי. אם יש מישהו מהשריון שיוכל לענות לי על השאלות האלו אני אשמח.
1-לא הבנתי בדיוק מתי ואיך עובד המיון לתפקידי הטנק(נהג/טען וכו'). לי אישית אין קב"א בשמיים(53) ואני רוצה לדעת מה אני צריך לעשות כדי לקבל למשל תותחן או לצאת לקורס מטקים.
2-לא בדיוק הבנתי מה עושים הפלמ"ס בסדיר שלהם. הבנתי שההכשרה היא כמו חיר אבל מעבר לזה אין לי ממש מושג מה הם עושים אחרי ההכשרה.
בבקשה שרק חברה שהיו השריון וידעים יענו. תודה.
1) מתחיל בשלב ההכשרה, אין תנאים כלשהם, הם מחלקים בצורה רגילה.
2) הקב''א יחסית טובה. זה לא מתנהל לפי קב''א.
3) כדאי לקבל תותחן אתה מבקש, אותו דבר לגבי הקורס.

לגבי הקורס מטקים זה תלוי בקב''א כבר, תותחן כתפקיד לא.
0
תגובה

הגדרות אשכול