חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

שאלות בנוגע לגיבוש פלס"ר שריון   נכתב בתאריך 08-07-15 בשעה 23:41
No Avatar
חייל צעיר לא מחובר חייל צעיר
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום!
אני מתגייס לשריון בתאריך 27.7 לאחר שסיימתי 10 חודשים של מכינה קדם צבאית.
קראתי המון (ואני באמת מתכוון...המון!) על פלס"ר 7 ופלס"ר 401 ובעיקר על הגיבוש לפלס"רים האלו.
עם זאת, רוב החומר שמצאתי לגבי הגיבוש היה מ2004-2008 ואני משער שזה פחות עדכני.

הייתי שמח לדעת ממישהו שעשה את הגיבוש במחזורים של 2014 או במחזור של מרץ 2015 אודות הגיבוש:
1. כמה דגש יש על האספקט הפיזי שלו?
2. כרגע אני מתאמן 3 פעמים בשבוע על ריצות אינטרוולים (hiit/פארטלק) להגברת יכולות הלב-ריאה ומשתפר מאוד, האם זה נכון שזה האימון האופטימלי ביותר לגיבוש?
3. האם זה נכון שהמגבשים לרוב מחפשים חברה ישרים עם אופי חזק ושהדברים הללו חשובים יותר מהכושר הפיזי? זאת אומרת, גם אם אני לא אגיע בין הראשונים באקטים הפיזיים, האם יש לי סיכוי להתקבל לאחד מהפלס"רים בהנחה שיילך לי טוב בראיונות/מבחנים פסיכוטכניים? אילו איכויות מחפשים המגבשים?
4. איזה טיפים/דגשים הייתם יכולים לתת לי לגבי הגיבוש?

סלחו לי אם הייתי קצת מפוזר בשאלות, מקווה שהייתי מספיק מובן.

תודה רבה לכל מי שעונה לי!
0
תשובה : שאלות בנוגע לגיבוש פלס"ר שריון   נכתב בתאריך 31-08-15 בשעה 13:33
<phrase 1=
Guerchon לא מחובר Guerchon
הפז"ם דופק
שלח/ה 85 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום ידידי,

אז ככה לגביי הפלס״ר אני יודע ככה ככה אבל אני אנסה כמה שיותר לענות לך

מבחינת הכושר גופני- כמו בכל גיבוש או גדס״רים אחרים אתה מחוייב לכושר גופני גבוהה, ומעולה שאתה מתאמן ומשפר את הסיבולת שלך.
אבל, לרוב הם רוצים חיילים שיודעים לחשוב ולמצוא פיתרון מהר, אנשים שחושבים מחוץ לקופסא. אם יש לך גם את זה וגם את זה אני מאחל לך שיקחו אותך.

לגביי האם הפיזי והחשיבה לוקחים זה על זה לא יודע לצערי, הייתי שריונר.

וגם אם לא תתקבל חיל השריון הוא חיל מעניין מאתגר והכרחי במלחמה 3 החטיבות מעולות אחת אחת!

בהצלחה!

חטיבה 7, את החטיבה!
אל המוות הישרנו מבט - והוא השפיל את עיניו.
0
תגובה

הגדרות אשכול