חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 09-11-10 בשעה 04:41
No Avatar
Mitomi
אורח
שלח/ה n/a הודעות

מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהיו איתך בחדר..לפי אותה חטיבה או מה וכמה אנשים בחדר? 2.כמה זמן יש לך בטירונות זמן לעצמך להתקלח להתקשר וכו. 3.כמה זמן נמשכך הטירונות והאם היא קשה מבחינת כושר ולאיזה רובאי אפשר הכי גבוה להגיע בשיריון?4.כל כמה זמן אפשר לעשן בטירונות ואיך האוכל ? תודה =]
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 09-11-10 בשעה 10:21
No Avatar
מתגייס לשריון לא מחובר מתגייס לשריון
הפז"ם דופק
שלח/ה 43 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי mitomi צפה בהודעה
מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהיו איתך בחדר..לפי אותה חטיבה או מה וכמה אנשים בחדר? 2.כמה זמן יש לך בטירונות זמן לעצמך להתקלח להתקשר וכו. 3.כמה זמן נמשכך הטירונות והאם היא קשה מבחינת כושר ולאיזה רובאי אפשר הכי גבוה להגיע בשיריון?4.כל כמה זמן אפשר לעשן בטירונות ואיך האוכל ? תודה =]
מצטרף לשאלה על העישון כמה זמן נותנים לעשן בטירונות?
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 09-11-10 בשעה 11:02
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי מתגייס לשריון צפה בהודעה
מצטרף לשאלה על העישון כמה זמן נותנים לעשן בטירונות?
מצטרף לשאלה על העישון
0
תשובות כלליות   נכתב בתאריך 09-11-10 בשעה 21:06
No Avatar
plonter5 לא מחובר plonter5
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 166 הודעות
שלח הודעה פרטית

1. כבר במסלול פלוגות ההכשרה מחולקות לפי חטיבות כך שכל האנשים באותו חדר, צוות, מחלקה פלוגה מיועדים לאותה חטיבה, ובד"כ גם לאותו גדוד.
2. באופן עקרוני בכל ערב לפני השינ המקבלים שעת ט"ש (ולא שעת ת"ש כמו שנהוג לחשוב). זו השעה שמיועדת לשיחות טלפון הביתה, מקלחת וכו'. מעבר לזה מקבלים לפעמים גם זמן טלפון בצהריים. כשהפלוגה ישנה בשטח ןלא בבסיס הזמנים קצת משתנים, וגם בד"כ לא לוקחים פלאפון לשטח.
3. הטירונות נמשכת כחודש וחצי ודורשת כושר מינימלי (במהלך הטירונות יבנו לך את הכושר). בסיום הטירונות תוסמך כרובאי 03 ותמשיך מיד לאימון הבסיסי בו תלמד את אחד ממקצועות הטנק (עם אותם חבר'ה ואותו סגל)
4. במשך היום יש מסםר הפסקות בהן אפשר לנוח קצת, לאכול קצת, ולעשן. כמה ומתי? תלוי מה עושים, אבל יש לא מעט.
לגבי האוכל אני לא יודע, הפעם האחרונה שאכלתי בשיזפון היתה לפני יותר מ 3 שנים..
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 09-11-10 בשעה 21:37
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי plonter5 צפה בהודעה
1. 3. הטירונות נמשכת כחודש וחצי ודורשת כושר מינימלי (במהלך הטירונות יבנו לך את הכושר). בסיום הטירונות תוסמך כרובאי 03 ותמשיך מיד לאימון הבסיסי בו תלמד את אחד ממקצועות הטנק (עם אותם חבר'ה ואותו סגל)
..
אחרי החודש וחצי של הטירונות מגיע המקצועות זה כבר לא מחלק מהטירונות? פחות משמעת ומדסים.?
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 10-11-10 בשעה 14:03
No Avatar
Pr0xY לא מחובר Pr0xY
הפז"ם דופק
שלח/ה 64 הודעות

x
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 10-11-10 בשעה 14:18
No Avatar
מתגייס לשריון לא מחובר מתגייס לשריון
הפז"ם דופק
שלח/ה 43 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי pr0xy צפה בהודעה
אותה משמעת ויותר מד"סים כי בשלב המקצועות אתם יותר בכיתה ועושים פחות פעילות אז אין דרך אחרת שהכושר שלכם יעלה בלי מד"סים ומקצועות זה כן חלק מהטירונות, הטירונות בשריון מתחלקת לטירונות חי"ר וטירונות שריון שזה אומר למידת והכרת המקצוע שלך בטנק ובמהלכה תוכשר כנהג/טען/תותחן

ובקשר לשאלות שלך

1.האנשים שתהיה אתם מחבר ייקבעו על פי המחלקה שלך שמחלקה נקבעת על פי הפלוגה שאתה נמצא בה, בדר"כ בפלוגה יש שלושה מחלקות ובהן ממיינים את האנשים ויוצרים קבוצות שוות מבחינת הרמה ומאז זה די אקראי איזה אנשים יהיו אתך בצוות שזה אומר שהם אלה שיהיו אתך בחדר.

2.בכל סוף יום יש שעת ט"ש(טרום שינה) שבה אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה לאט לאט גם תקבלו הפסקות צהריים יותר גדולות ככה שאם תרצה יהיה לך זמן לדבר בפלאפון אחרי הארוחת צהריים. אבל בשטח זה טיפה שונה קודם כל לא יורדים עם פלאפון לשטח ומקבלים חצי שעת ט"ש בגלל ש"אין לך מה לעשות" כמו להתקלח לדוגמה...

3.טירונות החי"ר נמשכת כחודשיים והטירונות השיריונאית עוד חודשיים(ככה זה אמור להיות), בהתחלה הכושר יהיה מאוד בסיסי כמו כמה שכיבות סמיכה לדוגמה וזהו אבל לאט לאט יבנו לכם את הכושר ומבחינת רובאי כאשר תסיים את מסלול ההכשרה בשריון(7-8 חודשים) אתה תוסמך כרובאי 05. כמובן שזה לא הרובאי הסופי שניתן להגיע אליו ויש עוד קמ"ט, קק"ש וכו'...

4.בזמנים שרשמתי לך בתשובה השנייה ובהפסקות שהסגל שלך יחליט לתת לך

אם אתה רוצה לשאול עוד שאלות בכייף
תודה לך אחי אממ
מזתומרת לומדים בכיתות אממ?כול היום לומדים בכיתות?
ואיך אפשר ללמד את זה בכיתות תתפקידים?על תגיד לי שיש גם מבחנים חח
ומקבלים נשק אחרי שבוע ?אחרי שמכשירים אותנו כאילו להתשמש בוא?
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 10-11-10 בשעה 14:33
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

Pr0xY, לגבי זה ששריון מוכשרים 05, אתה בטוח בזה?
לפי מה שאני יודע שריון מוכשרים 03 והפלס"ר מוכשרים 05 בסוף המסלול.
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 10-11-10 בשעה 14:53
No Avatar
Pr0xY לא מחובר Pr0xY
הפז"ם דופק
שלח/ה 64 הודעות

x
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 10-11-10 בשעה 20:34
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

Pr0xY, תודה על התשובה המהירה.
אני מתגייס במרץ ועד עכשיו הייתי נעול על חי"ר וזה גם מה שדירגתי במנילה, חשבתי על הגיוס לשריון במטרה להגיע לפלס"ר אבל לא העזתי לדרג את החיל באחת משלושת העדיפויות שמא זה ייפגע לי בסיכויים לקבל חי"ר.
למען האמת, חיל השריון מאוד מעניין אותי. מה אתה אומר על השירות עד עכשיו?
ממש לא בא לי להיות תקוע בטנק כל היום.
תודה מראש!
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 10-11-10 בשעה 22:47
No Avatar
Pr0xY לא מחובר Pr0xY
הפז"ם דופק
שלח/ה 64 הודעות

x
0
קצת תיקונים..   נכתב בתאריך 10-11-10 בשעה 22:50
No Avatar
plonter5 לא מחובר plonter5
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 166 הודעות
שלח הודעה פרטית

תקרא לזה איך שנוח לך אבל מבחינת ההגדרות של הצבא- טירונות שריון נמשכת כחודש וחצי ואחרי יש שלב אחר (גם אם הוא רצוף, שנקרא אימון בסיסי ולא טירונות שריון).
רמת הרובאי שאליה מוכשר לוחם שריון (לא פלס"ר) היא רובאי 03 ולא 05. ואגב, קמ"ט וקק"ש לא מעלים את רמת הרובאי. מה שכן, קצינים מוסמכים בסוף בה"ד 1 כרובאי 08
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 10-11-10 בשעה 22:57
No Avatar
Pr0xY לא מחובר Pr0xY
הפז"ם דופק
שלח/ה 64 הודעות

x
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 11-11-10 בשעה 11:37
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אתה אמרת שלוחם שריון מוכשר 05, מה שלא נכון בעליל.
שריון מוכשרים 03 הכוללים תכני חי"ר.
0
תשובה : שאלות כלליות!! מתגייס בנו׳ב 10 ויש כמה שאלות. 1.בטירונות לפי מה קובעים את האנשים שהי   נכתב בתאריך 11-11-10 בשעה 13:37
No Avatar
Pr0xY לא מחובר Pr0xY
הפז"ם דופק
שלח/ה 64 הודעות

x
0
תגובה

הגדרות אשכול