חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

חש"ן || גדודים אם מסייעת?   נכתב בתאריך 21-04-16 בשעה 09:42
<phrase 1=
doronya לא מחובר doronya
משתמש צעיר
שלח/ה 23 הודעות
שלח הודעה פרטית

לאן עדיף להגיע? בבקשה עם נימוק.
רק מי שיודע להגיב בבקשה ולא להסתמך על סטיגמות. תודה.
0
תשובה : חש"ן || גדודים אם מסייעת?   נכתב בתאריך 21-04-16 בשעה 22:13
No Avatar
Ronyaacov לא מחובר Ronyaacov
משתמש צעיר
שלח/ה 6 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי doronya צפה בהודעה
לאן עדיף להגיע? בבקשה עם נימוק.
רק מי שיודע להגיב בבקשה ולא להסתמך על סטיגמות. תודה.
דורון שלום, אני שמח שלקחת את עצתי ואתה חושב ברצינות להתגייס לחשן .
בנוגע לשאלתך, אני חושב שאתה צריך להבין משהו על המסייעת וצהל באופן כללי צה"ל הוא גוף שממומן על ידי תקציב מסויים ומוגבל לכן לפעמים הוא נדרש לצמצם הוצאות
הטנקים הם כלים ועוצמתיים ומדהימים(אפרט בהמשך) אך הם גם יקרים במיוחד, הכל בחיל השריון עולה המון כסף - מאימון פשוט עד תרגילים חטיבתיים והחזקת הטנקים (הכל עולה הון ) לכן בכל גדוד הורידו פלוגת טנקים אחד ובמקומה פתחו פלוגת חיר מסייעת שהיא כמובן זולה בהרבה.
לפי דעתי המקום היחיד שעליך לשאוף אליו הוא גדודי הטנקים שכן שם מגוון המסלולים אפשריות הקידום , מסלולים סודיים (שעליהם לא ארחיב מטעמי בטחון מידע) הוא אדיר, כמו כן כוחו של טנק בודד שווה ערך לפלוגת חיר שלמה!! ככה שאתה יכל להבין את העוצמה המטורפת, שמגיעה מהשילוב של טכנולוגיה מתקדמת מאוד עם צוותים מקצועיים ביותר
בהצלחה בהמשך הדרך
0
תשובה : חש"ן || גדודים אם מסייעת?   נכתב בתאריך 21-04-16 בשעה 22:39
<phrase 1=
doronya לא מחובר doronya
משתמש צעיר
שלח/ה 23 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי Ronyaacov צפה בהודעה
דורון שלום, אני שמח שלקחת את עצתי ואתה חושב ברצינות להתגייס לחשן .
בנוגע לשאלתך, אני חושב שאתה צריך להבין משהו על המסייעת וצהל באופן כללי צה"ל הוא גוף שממומן על ידי תקציב מסויים ומוגבל לכן לפעמים הוא נדרש לצמצם הוצאות
הטנקים הם כלים ועוצמתיים ומדהימים(אפרט בהמשך) אך הם גם יקרים במיוחד, הכל בחיל השריון עולה המון כסף - מאימון פשוט עד תרגילים חטיבתיים והחזקת הטנקים (הכל עולה הון ) לכן בכל גדוד הורידו פלוגת טנקים אחד ובמקומה פתחו פלוגת חיר מסייעת שהיא כמובן זולה בהרבה.
לפי דעתי המקום היחיד שעליך לשאוף אליו הוא גדודי הטנקים שכן שם מגוון המסלולים אפשריות הקידום , מסלולים סודיים (שעליהם לא ארחיב מטעמי בטחון מידע) הוא אדיר, כמו כן כוחו של טנק בודד שווה ערך לפלוגת חיר שלמה!! ככה שאתה יכל להבין את העוצמה המטורפת, שמגיעה מהשילוב של טכנולוגיה מתקדמת מאוד עם צוותים מקצועיים ביותר
בהצלחה בהמשך הדרך
תודה רבה!
0
תגובה

הגדרות אשכול