חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

עזרה   נכתב בתאריך 07-07-16 בשעה 00:15
No Avatar
מלשבית2410 לא מחובר מלשבית2410
משתמש צעיר
שלח/ה 27 הודעות
שלח הודעה פרטית

מתחילת השנה אני בקשתי מיונים לתפקיד מדריכת סימולטור בחיל הים (גם כתבתי על זה בפורום)
קיבלתי את התפקיד במנילה ושלחתי פקסים לחיל הים ולמיטב.
אני מתגייסת במרץ 17 ולכן סרבו לתת לי מיונים בעונת מיונים הקודמת בטענה שאני קטנה מדי (דבר שהוא לא נכון כי המון בנות שמתגייסות במרץ נגשו למיונים ולא למודיעין / טיס).
קיבלתי בהבנה את הנושא ונאמר לי שלקראת יוני שמתחילת עונת המיונים של המלשבים שמתגייסים בתאריך שלי אתקשר.
פקידות שלחו פניות בשמי ושלחתי עוד פקסים ונאמר לי שכרגע אין תשובה אח"כ קיבלתי מגוון תשובות שסותרות את עצמן-
- אין לי את הנתונים לתפקיד, אין יותר מיונים ליעד, אני צעירה מדי וכו'
חשוב לציין שקיבלתי מיונים לתפקיד ייעודי לקצונה כך שמיטב לא מחוייבים לתת לי עוד מיון. אני לא מעוניינת בתפקיד הזה והולכת לחתום עליו ויתור כך או כך. בכ"מ היום הגעתי לפסטיבל יותר ודיברתי עם קצינת מיון והיא טענה שהמיונים מחולקים לפי הקבא וחיל הים הגיעו למכסה של האנשים עם הקבא שלי ולכן לא אוכל להתמיין ביולי וגם לא בינואר שנה הבאה.
מה אני יכולה לעשות? ממש חשוב לי לנסות להתמיין לתפקיד. יש לי ניסיון בהדרכה, יש לי מכתבי המלצה ואני מנהלת קורס הדרכה השנה.

שאלה נוספת לגבי מיונים יעודי לקצונה. במידה ואני רוצה לחתום ויתור על התפקיד מה עדיף להגיע למקום ולחתום ויתור או לא להגיע למיונים?
אמרו לי שעדיף להגיע ולחתום כי דופקים את מי שסתם לא מגיעה - פשוט רוצה לדעת אם זה נכון.
תודה על הקדשת הזמן
0
תשובה : עזרה   נכתב בתאריך 09-07-16 בשעה 23:01
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

הדרך להתעקש על התפקיד של מדריכת סימולטור היא להמשיך ולשלוח פקסים למיטב, לחיל הים, לראש אכ"א ולכל גורם צבאי שיכול לעזור בצירוף גיליון ציונים והמלצות. תנסי גם להיעזר בפוסט הבא: http://www.yehida.co.il/forums/showthread.php?t=84398
לגבי ייעודי לקצונה, אם יש לך מס' טלפון שלהם- כדאי להתקשר ולברר מה ההליך. אם יגידו לך שאת צריכה להגיע ולחתום, עשי זאת.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תגובה

הגדרות אשכול