חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

רוצה לעבור לבסיס סגור ולתרום אבל לא רוצים(נואש לעזרה)   נכתב בתאריך 30-09-16 בשעה 07:50
No Avatar
דיימסון לא מחובר דיימסון
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

אז סיימתי קורס מדאגים ליפני חודש וחצי כמעט. חיכיתי לשיבוץ בציפייה וחשש גדול.לצערי הרב החשש שלי התממש ובאמת קיבלתי מכה גדולה,קיבלתי בסיס של נהגים.
כשהגעתי לשם הדבר הראשון שדיברתי עם המפקד שלי זה שאני רוצה יחידה עם לוחמים ולתת את הכי הרבה שאני יכול לתת,הוא אמר לי שזה תלוי בי ואני יכול לעשות שינוי.
גם אנשים מהסביבה(מהבסיס ומהאזרחות) ניסו לעודד אותי ולהחדיר בי מוטיבציה שאני כן יכול לעשות משהוא ולהרים את הספורט ביחידה אבל זה ממש לא ככה.
כל מה שאני עושה זה לבוא ב 8 בבוקר ולצאת ב 12:30 מהבסיס.במשך 4 השעות האלה אני סתם שורף את הזמן שלי.

אז בהתחלה המפקד שלי אמר לי לחכות לתשובה ואולי יהיו אימונים להעביר לבסיסי תובלה בצפון או בדרום אבל עדיין אין כלום.
מאז אני מסתובב בבסיס ומשווק את עצמי ומציע את השרות למפקדים של חיילים בקורס,הכשרה או בטירונות למשל.מאז הכל דיבורים וכל פעם שאני מנסה לקבוע איתם משהוא הם מודיעים לי שהם לא יכולים.
ליפני יומיים הייתה לי שיחה עם המפקד לוגיסטיקה(2 פלאפלים) הסברתי לו
שאני רוצה לעבור לבסיס סגור ולעשות את העבודה הכי קשה בעולם ואני שואף לעלות בכושר ואם אני לא יעבור אז אני יהיה הגובניק הכי כבד שיכול להיות. הוא בתגובה אמר לי שאני יכול כן לעשות שינוי ואם זה מה שנתנו לי אז זה מה שיהיה.
לדוגמא אמרתי לו " אם יש עומס חום אז מתי אנשים התאמנו?! אין פה אפילו אולם ספורט,אז מה תעשה תקים אותם( את הנהגים) ב 4 בבוקר?"
הוא בתגובה אומר שהוא המפקד הבכיר ואם הוא יתן פקודה היא תתבצע.
{בינינו,הוא לא יתן פקודה לאנשים לקום ב 4 בבוקר]
בסוף יצאתי מתוסכל לגמרי עם אובדן מוטיבציה חמור שזה גרם לי ללכת לחורשת עצים ולזרוק אבנים על העצים בעצבים.
חשבתי על להגיש טופס 55 אבל בלי חתימה חיובית ממנו אין לי מה לעשות.
ובבקשה אל תמליצו לי על לעבוד או לעשות פסיכומטרי אני לא מעוניין בזה
כל מה שאני רוצה זה לעבור לבסיס סגור שבו אני יוכל למצות את עצמי
0
תשובה : רוצה לעבור לבסיס סגור ולתרום אבל לא רוצים(נואש לעזרה)   נכתב בתאריך 01-10-16 בשעה 12:18
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

תבקש שיחה עם מפקד היחידה.
ממליצה להגיש טופס 55. גם אם לא תהיה לך המלצה של המפקדים, תצרף מכתב אישי מרגש ממך שמסביר כמה אתה רוצה לתרום ולבצע את התפקיד שלך ובבסיס הנוכחי זה לא קורה.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : רוצה לעבור לבסיס סגור ולתרום אבל לא רוצים(נואש לעזרה)   נכתב בתאריך 01-10-16 בשעה 18:43
No Avatar
דיימסון לא מחובר דיימסון
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי יעל דניאל צפה בהודעה
תבקש שיחה עם מפקד היחידה.
ממליצה להגיש טופס 55. גם אם לא תהיה לך המלצה של המפקדים, תצרף מכתב אישי מרגש ממך שמסביר כמה אתה רוצה לתרום ולבצע את התפקיד שלך ובבסיס הנוכחי זה לא קורה.
בהצלחה
אם 2 פלאפלים ענה לי בשלילה אז למה שעם מפקד הבסיס יהיה יותר טוב?
זה יכול להחמיר את המצב,יכולים להיות יותר נגדי
0
תשובה : רוצה לעבור לבסיס סגור ולתרום אבל לא רוצים(נואש לעזרה)   נכתב בתאריך 03-10-16 בשעה 22:49
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

כי לפעמים העזרה מגיעה מכיוון לא צפוי וחוץ מזה אין לך יותר מדי מה לעשות חוץ מזה ומטופס 55, אז למה לא לנסות?

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תגובה

הגדרות אשכול