חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

לא שאלה אבל רציתי לשתף..   נכתב בתאריך 01-02-17 בשעה 22:36
No Avatar
אנאל בן סימון לא מחובר אנאל בן סימון
משתמש צעיר
שלח/ה 8 הודעות
שלח הודעה פרטית

רציתי לשתף דבר שעברתי אם עברתי על משהו ותמחקו לי סליחה לא התכוונתי אבל רציתי לשתף..
אולי תקראו את זה אולי לא אבל רציתי לפרוק את האושר שאני מרגישה בתוכי.
יום חמישי קיבלתי את ההודעה המשמחת הזאת שעברתי את המיון לוחמות.
ואו צרחתי זה לא היה קל להתקבל ופה מתחיל הסיפור שלי.
בצו ראשון קיבלתי פרופיל 64 בגלל תת משקל והתאכזבתי תמיד היה בי רצון לקבל יותר מזה ועוד לא החלטתי שאני רוצה להיות לוחמת אבל היה בי את החשיבה הזאת אבל דחיתי אותה ישר כשקיבלתי את הפרופיל ותמיד הדהד לי במוח התשובה של המראיינת בצו ראשון שאמרה לי שאפשר לערער אבל אמרתי אוקי בואו נראה את התפקידים שאפשר לקבל בהתאם לפרופיל ולנתונים שלי
חיפשתי וזה לא עניין אותי..רציתי משהו שיספק אותי ואחרי חשיבה של כמה תפקידים הגעתי למסקנה שאני רוצה להיות לוחמת!.
הפכתי כל פיסה באינטרנט שאומרת שפרופיל 64 יכול לשרת בקרבי והתייאשתי. ואז אמרתי לעזאזל אני יכולה להשמין אם כמה שקשה לי ולא משנה כמה אני אוכלת ולא קורה כלום אני יכולה לעשות את זה, פה כבר התגבשה לי הדעה שאני רוצה קרבי לא משנה מה.
אז התחלתי קודם להרים משקולות לעבוד על מסת שריר וגם הכנתי לעצמי תפריט אישי לעלייה.
לאט לאט התחלתי להתמיד בשניהם והמוטיבציה שלי הייתה בשמיים אמרתי שאין סיכוי שאני לא עולה למשקל חמישים.
עם הרבה דחיפות של אוכל ראיתי מטרה אחת בעיניים וזה היה ק ר ב י.
לבסוף העלתי במשקל ועירערתי בלשכת הגיוס נלחמתי על מנילה חדשה עם אשכול קרבי ועל קבלת מיון לוחמות ועם כמה שפחדתי שלא אעבור אני גאה להגיד שעברתי. יש כאלה שיגידו כן זאת שמחה מוקדמת מדי עוד לא קיבלת שיבוץ.
אבל אני שמחה במה שאקבל ואני שואפת להגיע לח״יר בעזרת ה׳ ואני מקווה שאקבל את זה ואני יעשה כל מה שביכולתי להיות חיילת טובה ולהשתדל לא להישבר, ולהיות מסוגלת לפיזיות הזאת כי אני יודעת שזה לא הולך להיות קל.
זה השמחה הפרטית שלי להגיד כן,חלומות מתגשמים.עם מוטיבציה אפשר להגיע רחוק ולהצליח.
יהיו שיגידו מה זה להשמין.. אבל לי זה לא היה קל.
0
תשובה : לא שאלה אבל רציתי לשתף..   נכתב בתאריך 02-02-17 בשעה 00:22
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
מברוכ! כל הכבוד על המוטיבציה ועל הרצון לעשות שירות קרבי ומשמעותי!
תודה רבה שחלקת איתנו את הסיפור המדהים הזה שרק מוכיח שאין דבר העומד בפני הרצון!
אני בטוח ללא ספק שאת תצליחי לעמוד באתגרים הבאים שיהיו לך בהמשך הדרך.
מה שניתן לי לאחל לך זה המון הצלחה!

בהצלחה!
0
תגובה

הגדרות אשכול