חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

הסרת שיער בלייזר וצבא   נכתב בתאריך 11-05-12 בשעה 17:16
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום,
רציתי לשאול אם יש כאן בנות שעושות הסרת שיער בלייזר. השאלה שלי היא בייחוד לחיילות שמשרתות בבסיסים סגורים - איך אתן מסתדרות עם זה בצבא? הרי אסור לחשוף את העור לשמש כמעט, אי אפשר להסיר שיער בשעווה (ככה שצריך לגלח כל הזמן. איך אתן מוצאות את הזמן?), צריך לצאת לטיפולים שלפעמים לא מתאפשרים בגלל הצבא...
אני אשמח לשמוע כמה דעות ועצות בנושא. תודה רבה.
0
תשובה : הסרת שיער בלייזר וצבא   נכתב בתאריך 12-05-12 בשעה 20:15
No Avatar
lalaland לא מחובר lalaland
הפז"ם דופק
שלח/ה 94 הודעות
שלח הודעה פרטית

מצטרפת לשאלה..! במיוחד לבסיסים הסגורים והזמנים של הטיפולים..
0
תשובה : הסרת שיער בלייזר וצבא   נכתב בתאריך 13-05-12 בשעה 22:42
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

הקפצה בבקשה
0
תשובה : הסרת שיער בלייזר וצבא   נכתב בתאריך 15-05-12 בשעה 14:54
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אני אישית עדיין לא התגייסתי, אבל אני עושה טיפול באינפרא וכבר חשבתי על הכל...
ברמת העקרון באינפרא אסור להיות חשופים לשמש בערך שבוע אחרי ולפני טיפול(במכשיר של הג'ל) ובמכשיר בלי הג'ל אני חושבת שקצת יותר..

אם את עושה אינפרא בידיים/בפנים אז זה באמת קצת בעייתי עם כל עניין החשיפה לשמש.. כל שאר האיזורים מכוסים עם הבגדיים.

מבחינת הטיפולים אני לא יודעת איך זה בלייזר, אבל באינפרא ככל שעובר הזמן צריך לעשות טיפול כל 3-3 וחצי חודשים. פשוט קובעים מראש ליום שישי בבוקר/חמישי בערב אם את בבסיס סגור ומקסימום אפשר גם לבקש לקבוע טיפול פעמיים ברצף(כלומר שישי אחרי שישי) כי את לא יודעת אם תסגרי שבת...
0
תשובה : הסרת שיער בלייזר וצבא   נכתב בתאריך 15-05-12 בשעה 15:11
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אני אישית עדיין לא התגייסתי, אבל אני עושה טיפול באינפרא וכבר חשבתי על הכל...
ברמת העקרון באינפרא אסור להיות חשופים לשמש בערך שבוע אחרי ולפני טיפול(במכשיר של הג'ל) ובמכשיר בלי הג'ל אני חושבת שקצת יותר..

אם את עושה אינפרא בידיים/בפנים אז זה באמת קצת בעייתי עם כל עניין החשיפה לשמש.. כל שאר האיזורים מכוסים עם הבגדיים.

מבחינת הטיפולים אני לא יודעת איך זה בלייזר, אבל באינפרא ככל שעובר הזמן צריך לעשות טיפול כל 3-3 וחצי חודשים. פשוט קובעים מראש ליום שישי בבוקר/חמישי בערב אם את בבסיס סגור ומקסימום אפשר גם לבקש לקבוע טיפול פעמיים ברצף(כלומר שישי אחרי שישי) כי את לא יודעת אם תסגרי שבת...
אפשר לשאול באילו איזורים את עושה?
גם באינפרא אסור להסיר בשעווה בין טיפול לטיפול? ואם כן, מה תעשי (או מה את עושה עכשיו)? תגלחי? כי זה קצת בעייתי מאיזורים מסוימים...
0
תשובה : הסרת שיער בלייזר וצבא   נכתב בתאריך 15-05-12 בשעה 15:41
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

גם אני עושה אינפרא (עם הג'ל) ,בקשר לשאלת השעווה.. בטיפול באינפרא חייבים לעשות שעווה זה לא שאסור.. על הורדה בשעווה הטיפול מתבסס

ובקשר לשמש ,פשוט בואו ניהיה אחראיות ,נשקיע 100 שקל בקרם הגנה מעולה ונדאג כל שעתיים למרוח (אני עושה בידיים) והכל יהיה בסדר!
0
אני עושה עם me של סינרון   נכתב בתאריך 17-05-12 בשעה 19:52
No Avatar
רננה
אורח
שלח/ה n/a הודעות

זה מכשיר ביתי שעובד על שיטה של אינפרא וגלי רדיו, אני לוקחת אותו איתי לבסיס ועושה לעצמי את הטיפולים מתי שבא לי (צריך כל שבועיים בערך). קניתי אותו כי הבנתי שאין מצב שאני אוכל להתמיד בטיפולים של המכון כמו שצריך כשאני אף פעם לא יודעת מתי אני סוגרת ומתי לא, ותכלס זה יצא לי הרבה יותר זול ככה.
0
תשובה : הסרת שיער בלייזר וצבא   נכתב בתאריך 17-05-12 בשעה 23:08
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי רננה צפה בהודעה
זה מכשיר ביתי שעובד על שיטה של אינפרא וגלי רדיו, אני לוקחת אותו איתי לבסיס ועושה לעצמי את הטיפולים מתי שבא לי (צריך כל שבועיים בערך). קניתי אותו כי הבנתי שאין מצב שאני אוכל להתמיד בטיפולים של המכון כמו שצריך כשאני אף פעם לא יודעת מתי אני סוגרת ומתי לא, ותכלס זה יצא לי הרבה יותר זול ככה.
וזה יעיל? כמה זמן את כבר עושה? רואים תוצאות טובות?
וסליחה על השאלה, היית מגדירה את עצמך כשעירה? כלומר, המכונה הזו עוזרת גם למי שיש יחסית הרבה שיער? תודה מראש
0
תשובה : הסרת שיער בלייזר וצבא   נכתב בתאריך 18-05-12 בשעה 08:45
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אפשר לשאול באילו איזורים את עושה?
גם באינפרא אסור להסיר בשעווה בין טיפול לטיפול? ואם כן, מה תעשי (או מה את עושה עכשיו)? תגלחי? כי זה קצת בעייתי מאיזורים מסוימים...
חח כן, אני עושה חצי רגל , מפשעות ופס טבור.. ובטיפול באינפרא אסור לעשות שעווה !!! הטיפול עצמו הורס את השורש של השערה, ואם עושים שעווה אז אין שורש והטיפול לא עובד !!
אני כעקרון כבר בטיפול ה7 שלי ככה שאין לי כבר הרבה שיערות אז אני אגלח כשיהיה צריך )
0
אני עושה עם ה-me כבר ארבעה וחצי חודשים   נכתב בתאריך 20-05-12 בשעה 16:39
No Avatar
רננה
אורח
שלח/ה n/a הודעות

מאז שסיימתי את הקורס. וכן אני ממש רואה תוצאות, כבר אחרי חודשיים וחצי ראיתי שהשערות התחילו לצמוח בצורה מדוללת יותר, ומאז זה רק הלך והשתפר. אני לא ממש שעירה, די באמצע, אבל יש לי שערות כהות אז זה הציק לי נורא. אבל יש איתי חברה בבסיס שהיא דיי שעירה (בעיה כזאת של שיעור יתר) והיא גם עושה עם ה-me והוא עוזר לה, ככה שלא נראה לי שצריכה להיות בעיה.
0
היי   נכתב בתאריך 04-07-16 בשעה 14:54
No Avatar
ipro15 לא מחובר ipro15
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

בהתחלה הייתי סקפטית לגבי מכשיר לייזר ביתי, אך מכיוון שלא היה לי מספיק תקציב, קניתי מכשיר להסרת שיער בלייזר. התוצאות היו מדהימות לאחר שלושה חודשים בהם עשיתי שימוש במכשיר, השיער בפנים ובמקומות אחרים בגוף כמעט ואינו צומח יותר.
0
תגובה

הגדרות אשכול