חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

שחקים   נכתב בתאריך 30-05-16 בשעה 10:24
No Avatar
Hila214 לא מחובר Hila214
משתמש צעיר
שלח/ה 25 הודעות
שלח הודעה פרטית

טוב, אז אני צריכה להחליט סופית אם אני רוצה שחקים או לא. השחקים שאני התקבלתי אליו הוא בעל התיאור של חקר בשילוב טכנולוגיה (אין לי מושג מה זה אומר ואין למסלול שם מפורש)
זאת הדילמה שלי: אני מאוד רוצה לשרת בבסיס סגור עם חברה טובים ואווירה כיפית, הבסיס של התפקיד הוא פתוח ואני מרגישה שלא תהיה לי את ה״חוויה הצבאית״. לעומת זאת אני ילדה מאוד אינטיליגנטית שמשתעממת כשאני לא מפעילה את השכל, אני מרגישה שאם אני אהיה מדריכה או משהו בסגנון אני אשתעמם מלחזור על אותו דבר כל מחזור. אומרים לי ששחקים הוא מאוד מובחר ומעניין אבל אני אוהבת כושר ושטח מאוד ולדבר עם אנשים ולעבוד בצוות, אני מרגישה שהישיבה מול מחשב תדכא אותי.
מה שאני רוצה זה מדריכה אך אם אוותר עכשיו יש סיכוי שלא אקבל את התפקיד הזה ואני אדפק כפקידה או תצפיתנית.
בקיצור אם יש מישהו ששירת במחקר מודיעין או שחקים שבבקשה יעזור ליייי. אין הרבה מידע באינטרנט....
תודה
0
תשובה : שחקים   נכתב בתאריך 31-05-16 בשעה 08:14
No Avatar
Hila214 לא מחובר Hila214
משתמש צעיר
שלח/ה 25 הודעות
שלח הודעה פרטית

עוד שאלה- יש איזה שהוא סיכוי שביום הגיוס קצין המיון יוכל לסדר לי תפקיד כמדריכה, גם אם אני מתמיינת לשחקים?
0
תגובה

הגדרות אשכול