חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

קצונה יעודית   נכתב בתאריך 21-06-16 בשעה 16:44
No Avatar
מלשבית2410 לא מחובר מלשבית2410
משתמש צעיר
שלח/ה 27 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני חייבת עזרה.
קיבלתי מיונים לייעודי קצונה ואני לא מעוניינת בתפקיד, גם סימנתי אותו ממש נמוך במנילה. בדצמבר שלחתי בקשה למיונים להדרכת סימולטור לחיל הים וגם עוד 2 פקסים למיטב וגם הפקידה של מיטב שלחה בקשה בשמי במאי. נאמר לי להמשיך להמתין ושראו שסימנתי את התפקיד במנילה גבוה. הגיע סוף יוני וקיבלתי את המיונים לקצונה ולא להדרכה. התקשרתי היום למיטב כי היה באלגן עם המיונים (אמרו שיש לי, אחכ אמרו שאין, אחרי זה שוב אמרו שיש, אחכ שוב אמרו שאין ואז שוב שיש) קיצר התקשרתי אליהם היום והיא אמרה שיש לי.
דיברתי עם הפקידה והיא אמרה שאני לא יכולה לקבל מיונים למדריכת סימולטור כי אני לא יכולה להתמיין לשום דבר כי הקצונה חוסם לי את המיונים האחרים ועד שלא אלך לקצונה לא אוכל לגשת למיונים אחרים.
הסברתי לה שעד אז יגמרו המיונים ולא תהיה לי עוד הזדמנות וזה ממש חשוב לי. ציינתי גם ששלחתי פקסים, מיילים ודיברתי עם פיקדות וכל הזמן נאמר לי שבגלל שאני מתגייסת מאוחר הבקשה התקבלה ועלי להמשיך להמתין ליוני ורק אז אוכל לבקש. השבוע דיברתי עם חיל הים ונאמר לי שיש מיונים ביולי ושאקבל תשובה ממיטב (נאמר לי ביום ראשון). הפקידה במיטב אמרה לי היום שאין מיונים יותר לתפקיד הזה - התקשרתי אח"כ לחיל הים דברה איתי הפקידה והיא אמרה לי שזה לא נכון, שיש מיונים ושהם שלחו בקשה למיטב לגבי אז שאדבר עם מיטב שבוע הבא כדי שאפול על פקידה אחרת.
אני מפחדת שאם אמשיך להמתין אז יהיה לי יותר קשה לקבל את המיונים.
כל השנה הזאת רק שלחתי פקסים, הודעות, מיילים למיטב ולחיל הים על התפקיד הזה ובכלל לא התייחסו אלי רק אמרו לי תמתיני אני ממש לא רוצה לאבד את כל העבודה הזאת בגלל שהם החליטו לתת לי קצונה שזה דורג בכלל ממש נמוך במנילה (דירגתי מקום 1 מדריכה).
מה לעשות להתקשר היום למיטב או לחכות לדבר ליום ראשון ולקוות ליפול על פקידה נורמלית?
0
תשובה : קצונה יעודית   נכתב בתאריך 23-06-16 בשעה 21:46
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

זה לא נכון שהקצונה ייעודית חוסמת לך מיונים אחרים ועד שלא תלכי אליהם לא תקבלי מיונים אחרים.
מה שכן נכון זה שמיטב מחויבים לתת לך זימונים לאשכול אחד מהמנילה שדירגת. מעבר לכך הם לא חייבים (כמובן שאפשר להגיש בקשות כמו שאת עשית- אבל לא בהכרח שזה יאושר).
בכל מקרה, אני ממליצה לך לשלוח כבר ביום ראשון פקס למיטב שבו את מפרטת על כל הסאגה הזאת בעניין המיונים והתשובות הסותרות שאת כל הזמן הזה מקבלת ותבקשי לדעת תשובה אמינה וסופית.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : קצונה יעודית   נכתב בתאריך 24-06-16 בשעה 11:49
No Avatar
מלשבית2410 לא מחובר מלשבית2410
משתמש צעיר
שלח/ה 27 הודעות
שלח הודעה פרטית

הפקידה אמרה שזה חוסם לי ואתקשר אליהם ביום ראשון תודה
0
תשובה : קצונה יעודית   נכתב בתאריך 25-06-16 בשעה 17:47
No Avatar
a17 לא מחובר a17