חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

אי קבלה לעתודה - דחוף   נכתב בתאריך 26-01-17 בשעה 11:45
No Avatar
אלרואי לא מחובר אלרואי
משתמש צעיר
שלח/ה 13 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום!
אשמח אם תוכלו לעזור לי.
אני מנסה להתמיין לעתודה ונכשל שוב ושוב. הבעיה היא שאין לי מושג למה זה קורה. הציונים שלי מאד גבוהים, ציון פסיכומטרי מעל הנדרש, דפר 90, קב"א 56, ופרופיל 64. על פניו אני לא רואה שום סיבה לאי קבלה לעתודה.
כשפניתי למיטב ושאלתי לגבי הסיבה לאי הקבלה (לא לערער על ההחלטה) ענו לי שוב ושוב שאין באפשרותם (באפשרות החיילת שעונה לי) לראות את הסיבה לכך, אבל אוכל להגיש בקשה לדעת למה זה כך. הגשתי בקשה והתשובה שקיבלתי היא משהו בסגנון הזה - הגורם לאי התאמתך הוא נתונים אישיים צבאיים החסויים מפניך.
מה עושים מפה כדי להתקדם? אין לי עוד סיכוי? כי באמת חבל גם עבורי וגם עבור צה"ל שאני אפול להם בין הכיסאות, יש לי הרבה יכולות לתרום דרך מסלול העתודה.
הנושא דחוף כיוון שההרשמה לעתודה עתידה להיסגר ב28/2/17
0
תשובה : אי קבלה לעתודה - דחוף   נכתב בתאריך 29-01-17 בשעה 01:03
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
יכול להיות שהצבא רואה אותך מיועד לתפקיד אחר שלא פחות חשוב, ולכן לא שובצת לעתודה.
יכול להיות שהפסיכומטרי שלך לא מתאים למקצוע שאתה רוצה ללמוד אותו.
אבל הכי טוב- תתקשר שוב ללשכת גיוס ותשלח מכתבים ללשכת גיוס כדי לברר את הסיבה מדויקת לאי התאמתך.
אתה מוזמן לפנות לקצינת פניות הציבור של הצבא בטלפון: 1111או שתשלח בקשה דרך האתר אינטרנט:
https://www.idf.il/%D7%A6%D7%95%D7%A...7%D7%A9%D7%A8/
בהצלחה!

בהצלחה!
0
תשובה : אי קבלה לעתודה - דחוף   נכתב בתאריך 29-01-17 בשעה 09:02
No Avatar
אלרואי לא מחובר אלרואי
משתמש צעיר
שלח/ה 13 הודעות
שלח הודעה פרטית

תודה! אנסה את זה.
אתה יודע מה בדרך כלל יותר מהיר? טלפונית או בהודעה?
0
תשובה : אי קבלה לעתודה - דחוף   נכתב בתאריך 29-01-17 בשעה 10:49
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
תנסה בכל אמצעי ההתקשרות- גם בטלפון וגם במכתב! כמובן שטלפון מהיר יותר, אך שוב תנסה בכל האמצעים!
בהצלחה!!!!

בהצלחה!
0
תגובה

הגדרות אשכול