חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תפקיד בחיל האוויר יה''ק 5700 מול חוקר מודיעין אוויר   נכתב בתאריך 01-02-17 בשעה 21:24
No Avatar
nit166 לא מחובר nit166
הפז"ם דופק
שלח/ה 42 הודעות
שלח הודעה פרטית

אז ככה, התגייסתי לקורס טיס 178 (יולי 16) נפלתי צ'ק 10 מיד אחר כך הגעתי ליחידה מסווגת בחיל האוויר משם יצאתי מסיבות כאלו ואחרות.
עכשיו עומדות בפני האופציות הבאות
להיכנס למסלול של מנחית סער קדמי שזה אומר מבחינתי חודש דח''ש ועוד שלושה חודשי שס''ן (שזה יצא שאני בסוף עושה שירות של שלוש שנים מלאות ומשתחרר עם נוב' 16)
התפקיד מאוד מעניין אותי אבל הקטע של עוד 4 חודשים מרתיע.
מנגד יש את התפקיד של חוקר מודיעין אוויר, שזה יומיות בקרייה שזה סבבה וקליל אבל אני לא יודע כלום על התפקיד מה השעות שלו וכו' וכו'
אשמח אם מישהו יוכל לבער לי טיפה יותר מנקודת מבט של מישהו עם טיפה יותר ניסיון, איך זה עוד 4 חודשים בצבא.
ומי שיודע כל דבר על חוקר מודיעין אוויר זה יעזור (כי גוגל לא עזר בהרבה)
0
תשובה : תפקיד בחיל האוויר יה''ק 5700 מול חוקר מודיעין אוויר   נכתב בתאריך 02-02-17 בשעה 00:30
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
כפי שאני מבין ממך ה-4 חודשים הנוספים הם קבע, ולכן אתה תקבל את התנאים של אנשי קבע- כלומר משכורת צבאית חודשית (לא משכורת של חייל!).
4 חודשים עוברים מהר! אל תתן ל-4 חודשים האלו להרוס לך שירות משמעותי ומעניין, ובתפקיד שיספק אותך כפי שאתה מציין.
בכל אופן, לגבי התפקיד השני- תוכל לקרוא מידע בקישור הבא:
http://www.iaf.org.il/4443-46116-he/IAF.aspx
בהצלחה!

בהצלחה!
0
תשובה : תפקיד בחיל האוויר יה''ק 5700 מול חוקר מודיעין אוויר   נכתב בתאריך 02-02-17 בשעה 17:27
No Avatar
nit166 לא מחובר nit166
הפז"ם דופק
שלח/ה 42 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי e צפה בהודעה
שלום
כפי שאני מבין ממך ה-4 חודשים הנוספים הם קבע, ולכן אתה תקבל את התנאים של אנשי קבע- כלומר משכורת צבאית חודשית (לא משכורת של חייל!).
4 חודשים עוברים מהר! אל תתן ל-4 חודשים האלו להרוס לך שירות משמעותי ומעניין, ובתפקיד שיספק אותך כפי שאתה מציין.
בכל אופן, לגבי התפקיד השני- תוכל לקרוא מידע בקישור הבא:
http://www.iaf.org.il/4443-46116-he/iaf.aspx
בהצלחה!
זה חודש אחד דח''ש (חוזר להיות אזרח לחודש -פז''מ לא דופק, ועוד שלוש חודשי שס''ן - הארכת הסדיר)
רציתי לדעת כמה זה משנה כבר ה 4 חודשים האלה מבחינת לימודים מענק משכורת וכו'?
ותודה על המידע על התפקיד מהאינטרנט, זה מידע שכבר קראתי
אשמח למידע טיפה יותר קרוב לשטח אם לך או למישהו אחר יש את הידע הזה (שעות עבודה תרומה לאזרחות, האם המקצוע מעניין)

ובכל מקרה תודה רבה על העזרה
0
תשובה : תפקיד בחיל האוויר יה''ק 5700 מול חוקר מודיעין אוויר   נכתב בתאריך 05-02-17 בשעה 21:56
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

להערכתי לך על התפקיד שיש לו הרבה יותר משמעות בשטח, להיות בטייסת זה צבא להיות בקריה זה אזרחות ושם תהיה כל החיים שלך. אל תוותר על תפקיד משמעותי צבאי ותלחץ כל הזמן לקורס קצינים.

0
תשובה : תפקיד בחיל האוויר יה''ק 5700 מול חוקר מודיעין אוויר   נכתב בתאריך 06-02-17 בשעה 19:12
No Avatar
nit166 לא מחובר nit166
הפז"ם דופק
שלח/ה 42 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי איתן תגר צפה בהודעה
להערכתי לך על התפקיד שיש לו הרבה יותר משמעות בשטח, להיות בטייסת זה צבא להיות בקריה זה אזרחות ושם תהיה כל החיים שלך. אל תוותר על תפקיד משמעותי צבאי ותלחץ כל הזמן לקורס קצינים.
תודה רבה על העצה, בהחלט מה שבחרתי היום אחרי מפגש עם רע''ן האחראי על היחידה בקרייה.
מי שרוצה טיפה יותר פרטים בנוגע לתפקיד חוקר מודיעין מוזמן לפנות אלי ואענה לכל שאלה שאוכל (במסגרת ביטחון המידע)
0
תגובה

הגדרות אשכול