חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

איך אני יכול להעלות פרופיל חזרה אחרי "שייפיתי את המציאות" כדי להוריד?   נכתב בתאריך 29-01-17 בשעה 23:03
No Avatar
KyrieEleison לא מחובר KyrieEleison
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום,
לפני כמה חודשים הייתי שרוי בתהייה גדולה בכל הנוגע לגיוס הצבאי.
יש לי נתונים טובים יחסית (קב"א 55), ואני גם אוהב לחשוב שאני חכם יחסית. כך או כך, הייתי משוכנע ש"מגיע" לי תפקיד "איכותי" כלשהו בצבא בחיל המודיעין באופן ספציפי,
לכן אני הייתי מופתע כשלא התקבלתי לחיל המודיעין.
קישטתי את אי הקבלה בתירוצים רבים, ושכחתי לגמרי מי אני מבחינה ערכית. אותה המנטרה התחילה לזמזם לי בראש: "העיקר לא קרבי".
זה בצירוף סביבה לא ערכית שמזלזלת בצבא, הביאו אותי לייפות איזשהו סעיף שולי, הכל בדרך למטרה להוריד את הפרופיל ל-64 בסופו של דבר, ולהשיג תפקיד של ג'וב, כדי לפחות "לא לבזבז את הזמן".
וככה קמתי יום אחד וראיתי את ההודעה במכשיר הנייד: עודכנו הפרטים האישיים שלך - פרופיל 72.
אבל אז זה הכה בי: למה אני בעצם נלחם כדי להוריד פרופיל? כי "נפלתי בין הכסאות" בצבא, ואני עומד ללכת לתפקיד קרבי שהוא "חרא"?
הרי גדלתי בבית שהאדירו בו את ארץ ישראל, בית שלימד אותי להיות יהודי וששמו בו דגש על סוגיות ישראליות מהסוג הזה.
הבנתי שעשיתי טעות.
קצת נוחות למשך שנתיים ושמונה לעומת תחושה של תרומה, מימוש ערכי ועשייה (ללא שום קשר לכנות ואמינות, שהן תכונות שתמיד הערכתי את עצמי עליהן).
אני לא רוצה ללכת לגיוס פרופיל 72 כשאני יודע שאני מסוגל ליותר ומוכן להקדיש את עצמי לכך כעת, וקל וחומר שאני לא עומד להיות ג'ובניק ולהמשיך במבצע "הורדת הפרופיל".
השאלה שלי היא: איך אני יכול להבהיר את עצמי בפני הצבא כדי להביא להעלאת הפרופיל שלי חזרה ל-82, ע"מ להתגייס בסופו של דבר ליחידת חי"ר?

תודה מראש.
0
תשובה : איך אני יכול להעלות פרופיל חזרה אחרי "שייפיתי את המציאות" כדי להוריד?   נכתב בתאריך 30-01-17 בשעה 10:51
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
צור קשר עם לשכת הגיוס ובקש ועדה רפואית חוזרת. תצרף למכתב בקשה מכתב מרופא מומחה מקצועי שממליץ על שירות קרבי לאור נתוניך הרפואיים.
בהצלחה!

בהצלחה!
0
תשובה : איך אני יכול להעלות פרופיל חזרה אחרי "שייפיתי את המציאות" כדי להוריד?   נכתב בתאריך 31-01-17 בשעה 17:15
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

קראתי את מה שכתבת. רציתי להגיב...חזק , קשה, בהתלהמות....אך התאפקתי. אבל לא אחסוך לך את מה שאני חושב.
נער בן 17+ שעומד לפני צבא (ויש לו קבא 55 מסתבר) שעושה החלטות בלי לבדוק (למשל כאן באתר...) ומחליט בתבוסתנות ובשפלות רוח, להוריד פרופיל , כדי לא ללכת לקרבי.....מגיע לו! שיאכל אותה 3 שנים ועוד הרבה שנים במילואים. הצבא והקרבי זאת חובה! זאת דרך של מי שמבין שהוא צריך לשלם חוב אישי למדינה שלו ובעיקר לעם שלו. זאת זכות גדולה- ללכת לפני המחנה ותרום לאלו שבאמת אינם יכולים. וזאת הזדמנות אדירה להיות עם האנשים הכי טובים במקומות הכי קשים ולדעת שאחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. קרבי זאת הפתעה להכיר אנשים שאחרת לעולם לא היית מכיר ולא רק להכיר אותם כמו במסיבת קוקטייל- להכיר כמו אח כמו חלק מעצמך להיות תלוי בהם והם תלויים בך. לאהוב אותם ...עד מתן חייך בשבילם. השרות הקרבי זה גם אתגר אישי ומבחן היכולת האישית האולטימטיבית...רק מי שסיים מסלול קרבי ואולי גם איזה מלחמה , יודע מי הוא באמת האני שלו ולמה הוא מסוגל ובאיזה אתגרים האני הזה מסוגל לעמוד.
ואני לא כותב את כל זה בשבילך...אני כותב זאת עבור הטמבל הבא שיחשוב על להוריד פרופיל בשביל להתחמק מקרבי. תשאל 10 יוצאי גולני אם היו מוותרים על השרות בצוות? תקבל 12 תשובות שבחיים לא! (12 כולל את הסמל והמפקצ) .
לגבי מה אתה יכול לעשות: לך תהפוך שולחן לכל הרופאים בעולם, ותביא מסמכים ותדרוש וועדה רפואית מתקנת ותדרוש פרופיל 97 . ולך למיטב ודרוש דחוף שינוי שיבוץ , מאחל לך שתצליח אבל בא לי להגיד לך - מגיע לך!

0
תגובה

הגדרות אשכול