חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

התייעצות| נהג חפ''ק מח''ט? או לצאת לקורס קצינים בחימוש?   נכתב בתאריך 02-02-17 בשעה 23:24
No Avatar
Yovel12 לא מחובר Yovel12
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום חברי פורום יחידה.
באתי להתייעץ איתכם בקשר להצעה שקיבלתי בבסיס שבו אני משרת.
כרגע אני חפ''ק מח''ט בפיקוד מרכז, והיום הציעו לי לצאת לקורס קצונה בחיל חימוש.
המשפחה שלי מאוד בעד כי הם חושבים שזה ממש יעזור לי בעתיד וגם יהיה לי שירות משמעותי וכולי.
אני חושב מאוד להפך, אני חושב שלהיות בחפ''ק מאוד תורם לי כי אני עדיין על תקן לוחם ואם אני אצא לקצונה ואהיה קצין בחימוש, אני כבר לא יהיה לוחם.

אז אני רוצה גם עצות ולשמוע מה אתם חושבים שאני צריך לעשות? כי לי אישית לא בא לחזור לכמה חודשים של מסדרי בוקר וכל השטויות האלה שהיו לי בטירונות (שרק חיכיתי לסיים אותה כדי שאוכל ''לברוח'' מכל זה)
0
תשובה : התייעצות| נהג חפ''ק מח''ט? או לצאת לקורס קצינים בחימוש?   נכתב בתאריך 05-02-17 בשעה 21:52
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

עצה חד משמעית! לך לקורס קצינים לעולם לא תצטער, תנסה בעדינות לקבל אולי השלמה אחרת - כגון מבצעים או מודיעין שתהיה לך המשכיות של לוחם, אבל גם אם זה חימוש - כן לך על זה - ותעזוב את השטויות שלא בא לך על מסדרים - זה ישנה לך את החיים.

0
תשובה : התייעצות| נהג חפ''ק מח''ט? או לצאת לקורס קצינים בחימוש?   נכתב בתאריך 06-02-17 בשעה 19:47
No Avatar
Yovel12 לא מחובר Yovel12
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי איתן תגר צפה בהודעה
עצה חד משמעית! לך לקורס קצינים לעולם לא תצטער, תנסה בעדינות לקבל אולי השלמה אחרת - כגון מבצעים או מודיעין שתהיה לך המשכיות של לוחם, אבל גם אם זה חימוש - כן לך על זה - ותעזוב את השטויות שלא בא לך על מסדרים - זה ישנה לך את החיים.
היום היה לנו מן כנס כזה שהסביר לנו בגדול מה יהיה לי אם אני כן ארצה ללכת לזה... חוץ מזה שאמרו לנו שזה שווה לנו כי מקבלים כל מיני הטבות כאלה ואחרות, גם אמרו לנו שזה לא קל בכלל... מלא מבחני כושר/ לימודים, אפשר ליפול בכל רגע, יש מלא תחרות בגלל זה.. אני לא יודע אם אני בכלל בנוי לדבר כזה בעיקר מחוסר מוטיבציה
0
תשובה : התייעצות| נהג חפ''ק מח''ט? או לצאת לקורס קצינים בחימוש?   נכתב בתאריך 08-02-17 בשעה 19:50
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

מה זה חוסר מוטיבציה? - אז לך תהיה ג'ובניק...אולי מתקן פנצ'רים בקריה.

0
תשובה : התייעצות| נהג חפ''ק מח''ט? או לצאת לקורס קצינים בחימוש?   נכתב בתאריך 09-02-17 בשעה 13:22
No Avatar
Yovel12 לא מחובר Yovel12
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי איתן תגר צפה בהודעה
מה זה חוסר מוטיבציה? - אז לך תהיה ג'ובניק...אולי מתקן פנצ'רים בקריה.
לא עד כדי כך... לא צריך להגזים
0
תשובה : התייעצות| נהג חפ''ק מח''ט? או לצאת לקורס קצינים בחימוש?   נכתב בתאריך 12-02-17 בשעה 00:41
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
אני מצטרף להמלצתו של איתן תגר. אני חושב שכדאי לך לשקול קצונה, במידה וזה לא יתאים תמיד תוכל לחזור להיות נהג חפ"ק.
שווה לנסות
בהצלחה!

בהצלחה!
0
תשובה : התייעצות| נהג חפ''ק מח''ט? או לצאת לקורס קצינים בחימוש?   נכתב בתאריך 12-02-17 בשעה 12:12
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

העצה לתיקון פנצרים לא באה כדי להעליב....רק כדי שתתפוש את עצמך בידיים ותפסיק לזיין במוח עם חוסר מוטיבציה.

0
תגובה

הגדרות אשכול