חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

נפלתי בין הכיסאות, חייבת עצות...   נכתב בתאריך 11-02-17 בשעה 14:09
No Avatar
Michal98 לא מחובר Michal98
משתמש צעיר
שלח/ה 5 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי,
אני עתידה להתגייס ביולי 17. בסוף כיתה י"א קיבלתי מיונים לחמ"ן, שעליהם ברוב טיפשותי חתמתי ויתור כי כיוונתי מלכתחילה לתחום ההדרכה ולא רציתי עבודה מול מחשב. כשהגיעה המנילה שלי גיליתי שלא קיבלתי שום דבר שקשור להדרכה, אבל נדלקתי על מש"קית הוראה בחיל החינוך ובסופו של דבר התמיינתי לתפקיד הזה, באתי עם המון מוטיבציה כי אני באמת בעלת ניסיון רציני בתחום.

אחרי חודש בערך הגיעה תשובה שלילית, התברר שהמסכות מלאות ונותרתי בחוץ.

כרגע המצב הוא שאני לא יודעת מה לעשות עם עצמי, לא נותר יותר מידי זמן וכל התפקידים שאין להם מיון הם בעיקר תפקידים שוחקים מאוד\לא איכותיים במיוחד\לא מתאימים לי...פקידה, מדריכת אוכלוסיה לשעת חירום, חובשת, סייעת רופא שיניים, תצפיתנית, בקשית, סמבצית, רכזת בריאות הצבא (?), נהגת.

עשיתי קצת מחקר באינטרנט על הדרכות מעניינות והגעתי לתפקיד "מדריכת חילוץ והצלה". התפקיד מאוד מעניין אותי, הוא בעל אופי מעט קרבי, הדרכתי וקורה ברובו בשטח. הנתונים היבשים של הצו הראשון שלי הם מעל ומעבר למה שצריך, אבל נתוני יום המאה שלי אינם מתאימים בשני פרמטרים למה שדרוש.

רציתי להתייעץ עם מישהי.ו שהצליח.ה להשתבץ לתפקיד שלא הופיע לה\ו במנילה. מה צריך לעשות במידה ואין לי קשרים? למי צריך לפנות עם פקסים והמלצות? האם זה דבר ריאלי בכלל?
אני באמת מנוסה מאוד בתחום ההדרכה ויש לי ראש על הכתפיים, והרגשתי שביום המאה לא מיציתי את עצמי עד הסוף.
0
תשובה : נפלתי בין הכיסאות, חייבת עצות...   נכתב בתאריך 12-02-17 בשעה 00:28
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
ראשית, תבררי מול חיל המודיעין אם את עדין יכולה להתמיין אליהם למרות שחתמת ויתור.
טלפון לבירורים: 03-5693519
ניתן לדבר עם נציגי המדור בימים א`- ה` בין השעות
08:00 - 18:00 ובימי שישי בין השעות 08:00 - 12:00.

שנית, במידה ואת נמשכת לתחום ההדרכה ואת בעלת ניסיון, אני ממליץ לך לפנות למיטב ולברר איתם איזה תפקידי הדרכה את יכולה להתקבל על סמך הנתונים שלך.
טלפון לבירורים: 03-7388888
בין השעות 7:30-18:00

בהצלחה!

בהצלחה!
0
תשובה : נפלתי בין הכיסאות, חייבת עצות...   נכתב בתאריך 12-02-17 בשעה 12:27
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

סליחה. לי מפריע מאד הצד הערכי בכל מה שאת כותבת.
ילדה....התבלבלת...זה לא גן ולא בית ספר, ולא בוחרים פה צעצועים מועדפים, את השיבוץ שלך קובע צהל על פי נתונים, היית צריכה לשאוף לתפקידים שבהם תנצלי את הראש על הכתפיים והיכולת ללמד אחרים, כן, גם אם זה קרבי ולקרוע את התחת- זה עדיין המקום להביא לידי ביטוי יכולת. כל תפקידי מכית, מדריכת מקצועות חיר/שריון/הנדסה/תותחנים- היו מתאימים לך . איני יודע אם לא איחרת את הרכבת - תנסי להגיע לאחד המסלולים המרתקים הללו- להיות מורה אפשר כל החיים להיות מדריכת צלפים -רק שנתיים בחיים.

0
תגובה

הגדרות אשכול