חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

גיבוש מאותרי דובדבן   נכתב בתאריך 05-01-12 בשעה 07:57
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום לכולם

במידה וסיימתי את הגיבוש יחטיו'ת כמאותר דובדבן , מה הסיכויים שלי להתקבל ליחידת דובדבן ?

האם הם יותר גבוהים מלקבל משהו במידה ואסיים גיבוש יחטי'ות רגיל ??

האם סיכוי גבוה להתקבל לדובדבן במידה ואסיים את הגיבוש כמאותר ??
0
תשובה : גיבוש מאותרי דובדבן   נכתב בתאריך 05-01-12 בשעה 12:21
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

מה פתאום

מגיעים לגיבוש מאותרים כ70-80 מתגבשים .

מכיוון שהמאותרים הם חזקים מאוד , ונבחרים בקפידה , לא הרבה פורשים .. ולכן מסיימים כ60 +- ..

לדובדבן מתקבלים כ50-60 , ולכן הסיכוי להתקבל במידה ואתה מסיים את הגיבוש הוא גבוה מאוד .
0
תשובה : גיבוש מאותרי דובדבן   נכתב בתאריך 05-01-12 בשעה 15:31
No Avatar
i.g לא מחובר i.g
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

במידה ואתה מאותר דובדבן.. הסיכווים שלך להתקבל לדובדבן הם בדיוק כמו כל אחד שהוא גם מאותר, פשוט הסיכויים שלך גבוהים יותר מאשר מתגבשים אחרים ביחטיות שלא קיבלו מאותר.כמו שזה שמעליי אמר המאותרים רובם מאוד חזקים ונבחרים בקפידה. תן את כל כולך בגיבוש ואל תחשוב על האחרים אלה על עצמך.שלא יהיו לך מחשבות כמה יפלו כמה יעברו תן את הכל בגיבוש ותקווה לטוב
שיהיה בהצלחה
0
תשובה : גיבוש מאותרי דובדבן   נכתב בתאריך 05-01-12 בשעה 16:38
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

הבעיה היא, שאני לא יודע איך אני אסתדר עם כל הזחילות, אני לא זחלתי אף פעם ואני חושב שיהיה לי מאוד קשה גם הספרינטים

כמה קשה הגיבוש באמת? יחסית לגיבושים אחרים? שייטת נגיד, חובלים?

אם אני לא בכושר הכי טוב בעולם, יש לי סיכוי לסיים?, גם אם הייתי בין האחרונים יש לי סיכוי להתקבל?
0
תשובה : גיבוש מאותרי דובדבן   נכתב בתאריך 06-01-12 בשעה 01:13
No Avatar
i.g לא מחובר i.g
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

תשמע בזחילות את ממש טכניקות..אני יודע ששמעת את זה הרבה ובגלל זה אני אגיד לך שוב ובמיוחד בקטעים של הזחילות הכל בראש !
עד כמה הגיבוש קשה?מאנשים שעברו את היחטיות האחרון וחלקם עשו גיבושי מטכ''ל ושייטת..גיבוש היחטיות הוא בסדר גודל מבחינת קושי כמו של שייטת ומטכ''ל אם לא יותר קשה(שמעתי על בחור שלא עבר גיבוש שייטת שאמר שהיחטיות היה קשה יותר מאשר משייטת).אם אתה לא בכושר הכי טוב בעולם ? ..תתחיל להתאמן עכשיו וחזק !..
סיכוי לסיים תמיד יש ... להיות בין אחרונים ולעבור? יש סיכוי,אפסי מאוד ממליץ לך לא להסתמך על זה .. אללה להתסמך על להגיע גבוה אל תשכח שבגיבוש לא רק לך קשה .. לכולם קשה.
שיהיה בהצלחה
0
תשובה : גיבוש מאותרי דובדבן   נכתב בתאריך 06-01-12 בשעה 23:09
<phrase 1=
landes12 לא מחובר landes12
משתמש ותיק
שלח/ה 809 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני התגייסתי עכשיו לצנחנים במחזור האחרון, ולפי מה שהבנתי מחבר שלי שעבר לדובדבן, הגיבוש שלהם היה הרבה יותר פיזי מהגיבוש יחטיות הרגיל. רוב הפעילות שלהם הייתה זחילות וספרינטים, ולאחרים היה הרבה יותר משימות קבוצתיות אישיות ניווטים וכו'. הגיבוש קשה, ללא ספק, אבל מה שכן הוא אפשרי, וגם אם אתה לא מאותר אתה יכול לעבור אותו. הרבה מאוד פורשים, במיוחד אצלנו בנוב' הקור עשה את שלו, ככה שאם אתה בא בראש חזק, פיזי חשוב אבל לא העיקר, הראש באמת קובע ואני לא אומר את זה כקלישאה אלה כמי שעשה את הגיבוש (הרגיל לא של המאותרים), ובהחלט אפשר לעבור.

0
תשובה : גיבוש מאותרי דובדבן   נכתב בתאריך 07-01-12 בשעה 15:47
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אז אם אני לא בכושר הכי טוב בעולם, אז כדאי לי לוותר על המאותר? או לא? כי הבנתי שאם אתה מסיים את הגיבוש של המאותרים, יש לך סיכוי גבוה יותר לעבור!
אבל מצד שני הגיבוש מאותרים, הרבה הרבה יותר קשה.
0
תשובה : גיבוש מאותרי דובדבן   נכתב בתאריך 07-01-12 בשעה 15:59
<phrase 1=
ProNoob לא מחובר ProNoob
ל"א בפורום
שלח/ה 584 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אז אם אני לא בכושר הכי טוב בעולם, אז כדאי לי לוותר על המאותר? או לא? כי הבנתי שאם אתה מסיים את הגיבוש של המאותרים, יש לך סיכוי גבוה יותר לעבור!
אבל מצד שני הגיבוש מאותרים, הרבה הרבה יותר קשה.
יש לך חודשיים להכנס לכושר, זו לא הבעיה פה!

וכושר זה לא הכל בגיבוש.

Happiness is only real when shared.
מחאת הפורום- לא דן יותר עם "לא רשום"
0
תשובה : גיבוש מאותרי דובדבן   נכתב בתאריך 07-01-12 בשעה 16:01
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אוקיי, תודה רבה חבר'ה!!!
0
תגובה