חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מנילה - הפרופיל שלי הוא 72, ואני די שואף להגיע לחיל ההנדסה ולהיות לוחם אב"כ..   נכתב בתאריך 06-04-12 בשעה 02:51
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אהלן חבר'ה..
אתמול קיבלתי מנילה יחידות שדה (פעם ראשונה).
הפרופיל שלי הוא 72, ואני די שואף להגיע לחיל ההנדסה ולהיות לוחם אב"כ..

אבל במנילה לא הופיע לי חיל הנדסה קרבית לוחם אב"כ ..
וידוע לי שכדי להיות לוחם אב"כ צריך לפחות פרופיל 72 (ויש לי את זה).
ידוע למה ?
אני צריך לפנות אישית לחיל ההנדסה במדור של המלש"בים כדי לבקש להיות לוחם אב"כ ?

מה עליי לעשות ?
0
תשובה : מנילה - הפרופיל שלי הוא 72, ואני די שואף להגיע לחיל ההנדסה ולהיות לוחם אב"כ..   נכתב בתאריך 06-04-12 בשעה 17:19
<phrase 1=
ראשון-תמיד לא מחובר ראשון-תמיד
ל"א בפורום
שלח/ה 517 הודעות
שלח הודעה פרטית

במידה ואם לא מופיע לך גם במנילה שקיבלת בדואר וגם במומחשבת, כדאי שתרים טלפון ללשכת גיוס ותבקש הסברים, הרי על פי הפרופיל אתה זכאי לקבל את היחידה באופציה.

בהצלחה!

0
תשובה : מנילה - הפרופיל שלי הוא 72, ואני די שואף להגיע לחיל ההנדסה ולהיות לוחם אב"כ..   נכתב בתאריך 18-04-12 בשעה 01:26
No Avatar
Mc.Porek לא מחובר Mc.Porek
משתמש צעיר
שלח/ה 9 הודעות
שלח הודעה פרטית

אהלן גבר, כל הכבוד שאתה רוצה לתרום לחברה ולהיות חייל קרבי בה"ל.

אבל אנא ממך, אל תתגייס לאב"כ. זה תפקיד שאף אחד לא שואף להגיע אליו בצבא. הרבה שעמום וחוסר סיפוק יחכה לך בגדוד הלא יוצלח הזה (אני יודע, היתי חלק ממנו). אם אתה רוצה באמת להיות לוחם אם הפרופיל שיש לך, אז לך לשריון. שריון זה חיל איכותי אם אנשים טובים.
ואם לא אתה תמיד יכול ללכת לתותחנים, שהם עושים עבודה לא פחות חשובה.

בו אני אסביר לך עד כמה שמותר לי מה הגדוד הזה עושה- הוא מקבל קווים איומים שחיילים מתפללים לא להגיע אליהם, בית לא תראה הרבה כי כוח האדם קטן מאוד. ובקשר לאב"כ - נותנים לך הכשרה עם ציוד מסורבל ומעיק, שגם ככה ברגע האמת לא ישתמשו בו. כי לוחמת אב"כ שייכת למאה הקודמת.

בקיצור, אל תתבייש לשאול שאלות כדי שלא תעשה את הטעות שאני עשיתי.
בהצלחה !
0
תשובה : מנילה - הפרופיל שלי הוא 72, ואני די שואף להגיע לחיל ההנדסה ולהיות לוחם אב"כ..   נכתב בתאריך 18-04-12 בשעה 01:28
No Avatar
Mc.Porek לא מחובר Mc.Porek
משתמש צעיר
שלח/ה 9 הודעות
שלח הודעה פרטית

סליחה על האם*- עם*. (כתבתי את זה בשעה מאוחרת)
0
תשובה : מנילה - הפרופיל שלי הוא 72, ואני די שואף להגיע לחיל ההנדסה ולהיות לוחם אב"כ..   נכתב בתאריך 20-05-14 בשעה 21:48
No Avatar
EdenK2 לא מחובר EdenK2
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 237 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אהלן חבר'ה..
אתמול קיבלתי מנילה יחידות שדה (פעם ראשונה).
הפרופיל שלי הוא 72, ואני די שואף להגיע לחיל ההנדסה ולהיות לוחם אב"כ..

אבל במנילה לא הופיע לי חיל הנדסה קרבית לוחם אב"כ ..
וידוע לי שכדי להיות לוחם אב"כ צריך לפחות פרופיל 72 (ויש לי את זה).
ידוע למה ?
אני צריך לפנות אישית לחיל ההנדסה במדור של המלש"בים כדי לבקש להיות לוחם אב"כ ?

מה עליי לעשות ?
דיי בטוח שיש לך סעיף פוסל בפרופיל.
תברר עם מיטב.

פורסם במקור על ידי ראשון-תמיד צפה בהודעה
במידה ואם לא מופיע לך גם במנילה שקיבלת בדואר וגם במומחשבת, כדאי שתרים טלפון ללשכת גיוס ותבקש הסברים, הרי על פי הפרופיל אתה זכאי לקבל את היחידה באופציה.

בהצלחה!
זה נכון...ברוב הפעמים, אפילו בכולם למען האמת.
אבל כנראה שיש לו סעיף פוסל בפרופיל שמונע מלשרת באב''כ.
0
תשובה : מנילה - הפרופיל שלי הוא 72, ואני די שואף להגיע לחיל ההנדסה ולהיות לוחם אב"כ..   נכתב בתאריך 28-08-14 בשעה 20:35
No Avatar
Gpesd לא מחובר Gpesd
משתמש צעיר
שלח/ה 7 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי mc.porek צפה בהודעה
אהלן גבר, כל הכבוד שאתה רוצה לתרום לחברה ולהיות חייל קרבי בה"ל.

אבל אנא ממך, אל תתגייס לאב"כ. זה תפקיד שאף אחד לא שואף להגיע אליו בצבא. הרבה שעמום וחוסר סיפוק יחכה לך בגדוד הלא יוצלח הזה (אני יודע, היתי חלק ממנו). אם אתה רוצה באמת להיות לוחם אם הפרופיל שיש לך, אז לך לשריון. שריון זה חיל איכותי אם אנשים טובים.
ואם לא אתה תמיד יכול ללכת לתותחנים, שהם עושים עבודה לא פחות חשובה.

בו אני אסביר לך עד כמה שמותר לי מה הגדוד הזה עושה- הוא מקבל קווים איומים שחיילים מתפללים לא להגיע אליהם, בית לא תראה הרבה כי כוח האדם קטן מאוד. ובקשר לאב"כ - נותנים לך הכשרה עם ציוד מסורבל ומעיק, שגם ככה ברגע האמת לא ישתמשו בו. כי לוחמת אב"כ שייכת למאה הקודמת.

בקיצור, אל תתבייש לשאול שאלות כדי שלא תעשה את הטעות שאני עשיתי.
בהצלחה !
תפסיק לבלבל את המוח, הלחימת אב"כ מתקדמת מאווד בשנים האחרונות, ציוד מסורבל ? ממש לא כל הציוד הוא חדיש זה ציוד שנכנס לפני שנה והוא ציוד חדש.
ו דרך אגב אם אתה אומר שלוחמת אב"כ שייכת ל מאה הקודמת את אתה טועה בגדול לפני פחות משנה היה על ישראל איום בנשק כימי מצד סוריה והגדוד שלנו הוקפץ לגבול סוריה .
ולגבי הקווים שלנו אנחנו תופסים שכם, יריחו ועוד... שכם לא קו משעמם תאמין לי.
0
תשובה : מנילה - הפרופיל שלי הוא 72, ואני די שואף להגיע לחיל ההנדסה ולהיות לוחם אב"כ..   נכתב בתאריך 29-12-17 בשעה 05:55
No Avatar
Lost23 לא מחובר Lost23
משתמש צעיר
שלח/ה 7 הודעות
שלח הודעה פרטית

אין אב״כ בחיל, בשום צורה.בהנדסה יש שתי סוגי לוחמים (מוהנדסים), או יהלום.
0
תגובה

הגדרות אשכול