חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

בקשר למעבר   נכתב בתאריך 21-06-13 בשעה 21:47
No Avatar
Reefn לא מחובר Reefn
משתמש צעיר
שלח/ה 12 הודעות
שלח הודעה פרטית

ואלה אחי באמת שכל פעם שקראתי את זה קיבלתי כוח שלחתי ב19.6 55 לגולני אחרי שהורדתי 13 קילו בשביל להעלות את הפרופיל ועכשיו שקיבלתי 82 אני לא מתכוון לוותר אני 11 חודש בצבא ומקווה שילך לי כמוך ואני לא יפסיק עד שאני יקבל הבעיה שהבנתי שהגיוס לגולני ענק והסיכוי להתקבל לא גדול מה אתה חושב?
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 22-06-13 בשעה 17:35
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

אהלן,

אני חושב שקיבלת כאן הוכחות ממני ומצחי שלהגיע לגולני כנגד כל הסיכויים זה אפשרי ועוד איך. הם אמורים לזמן אותך לריאיון כזה בבקו״ם ושם תסביר להם שזו המטרה שלך.
אל תוותר, אל תרים ידיים! כל הכבוד על המאמץ שעשית.
מחזיק לך אצבעות.
בהצלחה,

דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 25-06-13 בשעה 11:11
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

צחי- כל הכבוד לך, כל המנועים קדימה! אנחנו מחזיקים לך אצבעות.
בהצלחה רבה.

0
צודק   נכתב בתאריך 28-06-13 בשעה 11:45
No Avatar
Reefn לא מחובר Reefn
משתמש צעיר
שלח/ה 12 הודעות
שלח הודעה פרטית

באמת קיבלתי ממכם שאפשר להגיע לאן שרוצים צריך רק רצון ואני אמשיך לנסות אם לא יאשרו לי ותודה על התשובה והתמיכה
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 06-07-13 בשעה 22:00
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

המון בהצלחה!

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 05-02-14 בשעה 10:23
No Avatar
yonatan755 לא מחובר yonatan755
הפז"ם דופק
שלח/ה 53 הודעות
שלח הודעה פרטית

הסיפור שלך רק נותן השראה למלשבי"ם ואנשים שרוצים לעבור.
אני עכשיו מסיים תהליך של העלאת פרופיל, מ64 החזרתי אותו ל97 כנראה. יום שני וועדה סופית ואז אני יגיש את ה55 אחרי חודשיים בצבא.
הייתי אמור להתגייס בנובמבר 13 לגולני אבל הפרופיל ירד על כלום קצת לפני הגיוס. אם הכל ילך טוב אני יעבור באוגוסט 14 אני מקווה גם להגיע לגולני.
בהצלחה באזרחות!! הסיפור שלך חיזק לי את המוטיבציה.
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 21-04-14 בשעה 16:38
No Avatar
npnpww לא מחובר npnpww
הפז"ם דופק
שלח/ה 54 הודעות
שלח הודעה פרטית

המקרה שלי קצת מסובך אחי
אני חצי שנה בצבא בחייל הים ויש לי סעיף שפוסל אותי מקרבי ( סעיף הסתגלות)

אני מת לעבור לקרבי אבל אין לי מושג מה לעשות
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 27-04-14 בשעה 12:46
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי npnpww צפה בהודעה
המקרה שלי קצת מסובך אחי
אני חצי שנה בצבא בחייל הים ויש לי סעיף שפוסל אותי מקרבי ( סעיף הסתגלות)

אני מת לעבור לקרבי אבל אין לי מושג מה לעשות
תמיד יש מה לעשות, אם מה שפוסל אותך זה סעיף הסתגלות גש לקב״ן, שוחח איתו, נסה לשכנע אותו שתוכל להסתגל לשירות קרבי.

אל תתייאש!

דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 27-04-14 בשעה 15:25
No Avatar
ברעל ועם כל הלב לא מחובר ברעל ועם כל הלב
הפז"ם דופק
שלח/ה 36 הודעות
שלח הודעה פרטית

אם רק הייתי יכולה להביע את כל ההערכה שמתעוררת בי מקריאת הסיפור שלך!!
טוב לדעת שיש אנשים כמוך שמנציחים את תהילת הלוחמים בצה"ל...
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 08-05-14 בשעה 18:45
No Avatar
הפז"ם דופק
שלח/ה 53 הודעות
שלח הודעה פרטית

אחי אין לי מושג אם אתה פה בכלל אבל יום ראשון אחרי הרבה זמן שחיכיתי אני בבקו"ם לראיון.
אתה זוכר משהו מזה? אני מקווה לקבל גולני גם חחח הסיפור שלי מזכיר את שלך.
מה אמרת בראיון שלך?
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 09-05-14 בשעה 17:36
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי yonatan755 צפה בהודעה
אחי אין לי מושג אם אתה פה בכלל אבל יום ראשון אחרי הרבה זמן שחיכיתי אני בבקו"ם לראיון.
אתה זוכר משהו מזה? אני מקווה לקבל גולני גם חחח הסיפור שלי מזכיר את שלך.
מה אמרת בראיון שלך?
מציץ מדי פעם

כן אני זוכר את הריאיון, אתה תכנס לשיחה עם קצין מיון ועוד איזה קצינה והם ישאלו אותך למה אתה רוצה קרבי, איזה חטיבה, מאיזה סיבה וכו׳.
זה אורך בין 5-10 דק׳ לא יותר מזה. תעשה רושם טוב ודבר לעניין! שיהיה המון בהצלחה!

׳ברעל ועם כל הלב׳ המון תודה על המילה הטובה וההערכה, גם אחרי כמעט שלוש שנים זה מחמם את הלב כל פעם מחדש.

דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 11-05-14 בשעה 12:28
No Avatar
הפז"ם דופק
שלח/ה 53 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי dani3lf צפה בהודעה
מציץ מדי פעם

כן אני זוכר את הריאיון, אתה תכנס לשיחה עם קצין מיון ועוד איזה קצינה והם ישאלו אותך למה אתה רוצה קרבי, איזה חטיבה, מאיזה סיבה וכו׳.
זה אורך בין 5-10 דק׳ לא יותר מזה. תעשה רושם טוב ודבר לעניין! שיהיה המון בהצלחה!

׳ברעל ועם כל הלב׳ המון תודה על המילה הטובה וההערכה, גם אחרי כמעט שלוש שנים זה מחמם את הלב כל פעם מחדש.

דניאל

אחי שתדע לך שהנושא שלך חיזק אותי בכל הדרך, אם הייתי קצת מבואס או שבוז הייתי קורא את הנושא וזה היה נותן לי מוטיבציה.

הייתי שם, לא מזמן חזרתי לבסיס.
חיכינו, העמידו אותנו בח', ואז הראו טבלה עם 3 שורות, באחת רשום ג' ומפורט- הנדסה קרבית מ"כ מג"ל גדוד אב"כ ועוד משהו שאני לא זוכר.
שורה אמצעית היתה האות ב', והיה רשום שם שיריון, תותחנים, מודיעין שדה, ומאבחן ביטחוני (מ.צ מעברים).
שורה א' הייתה השורה שכל אחד היה מת לבחירה חופשית ממנה, גולני גבעתי כפיר נח"ל ומג"ב.
נכנסתי לחדר ראשון, הקצין מיון שאל אותי מה שלומי וזה, קצת שאל איפה אני משרת כמה אחים יש לי עם מי אני גר בבית, סיפרתי לו.
הוא שאל אותי לגבי זה שהתחלתי תהליכי ת"ש. רק לקחתי טפסים אבל לא רציתי לנסות להוציא ת"ש או משהו.
אמרתי לו את זה בדיוק.
הוא אמר לי איפה התגייסתי בהתחלה, סיפרתי לו שפחות משבוע לפני הגיוס לגולני ירד לי הפרופיל, בהתחלה התבאסתי, ואז בטירונות גיליתי על טופס 55 והעלאת פרופיל וישר שהגעתי לסדיר התחלתי בתהליכים למעבר.
הוא שאל אותי מלאן אני רוצה להגיע ואמרתי לו שאני רוצה לסגור מעגל ולהגיע לגולני.
הוא אמר לי לבחור חטיבה מהטבלה שהוא הראה, כמובן שבחרתי גולני, הוא אמר לי בסדר אז גולני מסומן הכי גבוהה, ובין כפיר לנח"ל תבחר מה מהחטיבות האלה אתה מעדיף.
סימנתי את כפיר ואז נח"ל, ואז הוא סוג של חייב אותי לבחור מהטבלאות האחרות, אמרתי לו שיריון והנדסה, וזהו.
תחושה טובה מאוד, אמרו לי שבוע ככה אני יקבל תשובות ואז יצא לדח"ש עד הגיוס שלי מחדש.
אני בלי עין הרע מאמין שאני יקבל גולני, אבל מכל האופציות שבחרתי אני יהיה מרוצה.
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 11-05-14 בשעה 12:35
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי yonatan755 צפה בהודעה
אחי שתדע לך שהנושא שלך חיזק אותי בכל הדרך, אם הייתי קצת מבואס או שבוז הייתי קורא את הנושא וזה היה נותן לי מוטיבציה.

הייתי שם, לא מזמן חזרתי לבסיס.
חיכינו, העמידו אותנו בח', ואז הראו טבלה עם 3 שורות, באחת רשום ג' ומפורט- הנדסה קרבית מ"כ מג"ל גדוד אב"כ ועוד משהו שאני לא זוכר.
שורה אמצעית היתה האות ב', והיה רשום שם שיריון, תותחנים, מודיעין שדה, ומאבחן ביטחוני (מ.צ מעברים).
שורה א' הייתה השורה שכל אחד היה מת לבחירה חופשית ממנה, גולני גבעתי כפיר נח"ל ומג"ב.
נכנסתי לחדר ראשון, הקצין מיון שאל אותי מה שלומי וזה, קצת שאל איפה אני משרת כמה אחים יש לי עם מי אני גר בבית, סיפרתי לו.
הוא שאל אותי לגבי זה שהתחלתי תהליכי ת"ש. רק לקחתי טפסים אבל לא רציתי לנסות להוציא ת"ש או משהו.
אמרתי לו את זה בדיוק.
הוא אמר לי איפה התגייסתי בהתחלה, סיפרתי לו שפחות משבוע לפני הגיוס לגולני ירד לי הפרופיל, בהתחלה התבאסתי, ואז בטירונות גיליתי על טופס 55 והעלאת פרופיל וישר שהגעתי לסדיר התחלתי בתהליכים למעבר.
הוא שאל אותי מלאן אני רוצה להגיע ואמרתי לו שאני רוצה לסגור מעגל ולהגיע לגולני.
הוא אמר לי לבחור חטיבה מהטבלה שהוא הראה, כמובן שבחרתי גולני, הוא אמר לי בסדר אז גולני מסומן הכי גבוהה, ובין כפיר לנח"ל תבחר מה מהחטיבות האלה אתה מעדיף.
סימנתי את כפיר ואז נח"ל, ואז הוא סוג של חייב אותי לבחור מהטבלאות האחרות, אמרתי לו שיריון והנדסה, וזהו.
תחושה טובה מאוד, אמרו לי שבוע ככה אני יקבל תשובות ואז יצא לדח"ש עד הגיוס שלי מחדש.
אני בלי עין הרע מאמין שאני יקבל גולני, אבל מכל האופציות שבחרתי אני יהיה מרוצה.
שמח לשמוע שהסיפור שלי חיזק ונתן מוטיבציה, זאת הייתה ועדיין המטרה שלו - להראות שגם כשנראה שאין סיכוי - אפשר להפוך את הקערה על פיה.ֿ

אצלי זה היה מאוד דומה, אפילו אחד לאחד מלבד הנושא של הטבלאות, אז הקצין העמיד אותנו בח׳ הסביר לנו מה אפשר (הכל חוץ מחי״ר) אבל אמר שאצלו בשיחה יכול להיות שהוא יציע תפקידים מסויימים לאנשים מסויימים (בפועל לחלק מהאנשים הוא הציע חי״ר ולחלק לא).

מחזיק לך אצבעות אחי! כל הכבוד לך על המאמץ וההשקעה, כלוחם משוחרר אני אומר לך עם יד על הלב - זה שווה את זה, זה סיפוק שאי אפשר להסביר במילים.

בהצלחה !

דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 15-05-14 בשעה 13:19
No Avatar
הפז"ם דופק
שלח/ה 53 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי dani3lf צפה בהודעה
שמח לשמוע שהסיפור שלי חיזק ונתן מוטיבציה, זאת הייתה ועדיין המטרה שלו - להראות שגם כשנראה שאין סיכוי - אפשר להפוך את הקערה על פיה.ֿ

אצלי זה היה מאוד דומה, אפילו אחד לאחד מלבד הנושא של הטבלאות, אז הקצין העמיד אותנו בח׳ הסביר לנו מה אפשר (הכל חוץ מחי״ר) אבל אמר שאצלו בשיחה יכול להיות שהוא יציע תפקידים מסויימים לאנשים מסויימים (בפועל לחלק מהאנשים הוא הציע חי״ר ולחלק לא).

מחזיק לך אצבעות אחי! כל הכבוד לך על המאמץ וההשקעה, כלוחם משוחרר אני אומר לך עם יד על הלב - זה שווה את זה, זה סיפוק שאי אפשר להסביר במילים.

בהצלחה !

דניאל
וואי אחי הרגע קיבלתי טלפון, זהו אני נפלט מהיחידה ועובר לגולני במחזור אוגוסט.
לא מאמין שהיום הזה הגיע חחח פינטזתי על הרגע הזה שאני ידע מתי ולאן אני עובר ועכשיו אני יודע.
תודה על זה שענית בכלל חחח ושפתחת תנושא הזה.....
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 27-12-14 בשעה 23:31
No Avatar
swisa123 לא מחובר swisa123
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

סחטיין גבר כל הכבוד
0
תגובה

הגדרות אשכול