חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

פרופיל 24   נכתב בתאריך 08-11-16 בשעה 19:00
No Avatar
מארק לא מחובר מארק
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום,
אני מלשב, הקב"א שלי הוא 56, הדפר 80 והפרופיל הזמני שלי הוא 24(בעבר 97).
לפני כמה חודשים ניסיתי להתקבל לקורס טייס, הגעתי עד לשלב הפסיכולוג ואת השלב הזה לא עברתי, הגשתי ערעור וגם הוא נדחה.
לאחר מכן, נודע לי כי יש לי קרע במיניסקוס בברך וכי אני צריך לעבור ניתוח ולכן הגשתי בקשה להורדת פרופיל. לפני כמה ימים עברתי את הניתוח והיום נודע לי כי הפרופיל החדש שלי הינו 24 והוא זמני לתקופה של כ 3 חודשים שבסיומה אני אצטרך להביא דיווח רופא אורתופד על מצב הברך. בנוסף, נאמר לי כי אני לא יכול לעשות שום מיונים בזמן הזה. עוד נאמר כי הגיוס שלי בוטל עד שיעלו לי את הפרופיל חזרה, לאחר שיחה נוספת עם מיטב הבנתי כי הפרופיל יעלה חזרה ל 97 במידה והמצב של הברך יחזור להיות טוב, כרגיל.
- הבעיה בנושא היא שאני רוצה שהפרופיל יעלה ל 64 מכיוון שאני לא מעוניין בתפקיד קרבי ומעוניין בתפקיד מעניין כמו פקח טיסה ועוד כמה שקראתי עליהם באתר ושם העדיפות היא לפרופיל 64 כי הרי מי שיש לו פרופיל קרבי הצבא מעדיף שהוא ישרת כחייל קרבי. מה אני יכול לעשות בכדי שהפרופיל יעלה רק ל 64 ולא לפרופיל הרגיל(97) ?
- בנוסף אני אמור להביא את האישורים מהבדיקה החוזרת אצל האורתופד בתחילת פברואר בערך, התאריך הישן של הגיוס הינו במרץ אך הוא מבוטל, איך אני יודע שלאחר הבדיקות לא יחזירו לי את תאריך הגיוס הישן ובכך לא תהיה לי הזדמנות להתמיין ליחידות אחרות חוץ ממה שיינתן לי כי זה יהיה מאוחר מדי ?
תודה רבה לעונים !
0
תשובה : פרופיל 24   נכתב בתאריך 12-11-16 בשעה 18:15
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

אנחנו לא נותנים כאן עצות איך לגרום לפרופיל לעלות רק עד ל-64.אם יעלו לך את הפרופיל ל-97 תקבל את זה. גיוס לקרבי זה לא עונש.
לגבי התאריך גיוס, אין דרך ודאית לדעת שלא יחזירו לך את התאריך גיוס הישן. מה שאתה יכול לעשות זה לבקש דח"ש, אבל לא בטוח שיאשרו את זה.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תגובה

הגדרות אשכול