חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

שאלות דחופות - המנילה נסגרת היום!   נכתב בתאריך 01-12-16 בשעה 09:33
No Avatar
מאיה11 לא מחובר מאיה11
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי לכולם,
אני חייבת את עזרתכם.
המנילה שלי נסגרת היום ויש לי 2 שאלות דחופות.

1. במעבר מחלק דירוג התפקידים לחלק של דירוג האשכולות, אני מקבלת התראת אזהרה שלא דרגתי את המנילה נכון
ושדרגתי יותר מדי תפקידים בעוצמות נמוכות, וזאת למרות שדרגתי לא מעט תפקידים בעוצמות בין 3-5.
אמנם יש יותר תפקידים שמדורגים נמוך יותר, אבל אם אעלה את הדירוג שלהם זה לא ישקף את הרצונות שלי, וצריך לזכור שבכל זאת, השארתי הרבה אופציות פתוחות ודרגתי בעוצמות 3-5 לא מעט תפקידים.
מה לעשות עם ההערה הזו? מה המשמעות שלה?
האם לא יתחשבו בשאלות ההעדפות שלי? (כי כן יש לי לא מעט תפקידים שמדורגים גבוה).

2. התפקיד שאני הכי רוצה בצבא נמצא באשכול שבו אני פחות מתחברת לשאר התפקידים שם.
השאלה אם צריך לדרג את האשכול הזה ראשון, או שעדיף לדרג לפניו אשכול אחר עם הרבה תפקידים שאני מתחברת אליהם, אבל פחות מהתפקיד שאני הכי רוצה?
איך הצבא מתייחס לדירוג האשכולות?
נגיד ולא יתנו לי את התפקיד שאני רוצה, האם הם עוברים קודם לשאר התפקידים שבאשכול שלו אפילו שהם מסומנים בעוצמות נמוכות יותר?
או שעוברים קודם לשאר התפקידים שמדורגים גבוה יותר מהם, שנמצאים באשכול הבא- השני?
(אני יודעת שהצבא לא מתחייב לתת לי את התפקידים האלה אבל אני שואלת, בהנחה שהוא כן מתחשב).

תודה מראש לעונים!
0
תגובה

הגדרות אשכול