חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מעבר לקורס טייס ואם לא אז עתודה   נכתב בתאריך 05-01-17 בשעה 23:22
No Avatar
צעיר עם שאיפות לא מחובר צעיר עם שאיפות
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

קודם כל, אני קורסיסט במערך הטכני. אני שואף לתפקיד הרבה יותר משמעותי ומספק ולכן אני רוצה לנסות להתמיין לקורס טייס.
לפי מה שאני יודע, ניתן להגיש טופס 55 כדי להתמיין לטייס בתנאי שיש את הנתונים המתאימים.
מישהו יכול לספר לי על התהליך? כמה זמן לוקח עד שמביאים מבחנים אם בכלל? כמה זה קשה לקבל את המבחנים כי הבנתי שחייבים לתת אותם(?)
הפרופיל שלי לא מתאים אבל אני מנסה להעלות אותו בחודשים האחרונים.
ואם אני עושה ניתוח לייזר אז אני עדיין יכול לקבל את המיונים?

לגבי עתודה, קראתי שהמעבר אפשרי, אבל השאלה איך אני מבקש את המעבר, ובגלל שאני בחיל האוויר, האם אני צריך לבקש עתודה כחולה או עתודה רגילה?

ושאלה נוספת למבינים, אם אני רוצה לפנות למיטב לגבי שאלה על טופס 55 שכבר הגשתי, אפשרי להתקשר אליהם למרות שאני לא מלשב?

וגם האם מותר לי לפנות למוקד איתור של חיל המודיעין? אני לא רוצה לבקש להתמיין. התקבלתי למודיעין על הבסיס מקום פנוי לפני הגיוס אבל בסוף לא התקבלתי כי לא היה מקום. השאלה היא, האם אפשר לבקש מהם שישקלו מחדש את העניין, כי כנראה זה לא עניין של המבחנים שעשיתי שם, אלא מיון אחד שלא הגעתי אליו והודעתי להם מראש.(גם יש לי ציוני בגרות גבוהים באותו תחום).

תודה לעונים
0
תשובה : מעבר לקורס טייס ואם לא אז עתודה   נכתב בתאריך 07-01-17 בשעה 21:03
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

אם אתה עושה ניתוח לייזר כדי להעלות את הפרופיל, כך בחשבון שזה ייקח זמן כי לייזר מוריד את הפרופיל ל-64 למשך 3 חודשים ואז יש ועדה רפואית שמחליטה אם להעלות לך את הפרופיל חזרה. ובכל מקרה, גם חיל האוויר דורשים תקופת צינון מסוימת בין הניתוח לבין מיונים לקורס. אח"כ הם יוכלו לשקול אם לתת לך את המיונים.
למיטב אתה לא יכול לפנות מרגע שהתגייסת. הם מטפלים רק במלשב"ים ולא מתעסקים בכל הנושא של טופס 55.
למדור איתור של חיל המודיעין אתה יכול לפנות, למרות שאני בספק כמה הם יוכלו לעזור לך.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : מעבר לקורס טייס ואם לא אז עתודה   נכתב בתאריך 09-02-17 בשעה 23:31
No Avatar
nit166 לא מחובר nit166
הפז"ם דופק
שלח/ה 42 הודעות
שלח הודעה פרטית

אם תילחם מספיק ותציק להם קצת אתה תוכל להגיע, אישית היה איתי בקורס בחור עם פרופיל 64 זמני (עבר ניתוח לפני הגיוס) עשה שנת שירות ובזמן הזה לא הפסיק לשלוח להם מכתבים בסוף נכנס לקורס עבר צ'קים ומי יודע אולי יצא ממנו גם טייס...
קיצר אל תוותר כי הם לא יעשו לך חיים קלים, אבל זה בהחלט אפשרי
0
תגובה

הגדרות אשכול