חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

חייב עזרה כדי לחזור לקרבי   נכתב בתאריך 16-12-16 בשעה 12:18
No Avatar
Yarin697 לא מחובר Yarin697
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום,
הייתה לי אסתמה בעבר שבגיל 15 עברה, כשהרופא הודיע לי שאין לי אסטמה ישר חשבתי על שירות קרבי בצבא והתחלתי להתאמן לבד ובקבוצת כושר קרבי, בצו ראשון אמרתי שהייתה לי אסטמה בעבר וקיבלתי פרופיל 97 ולפני שלוש שבועות התגייסתי לגבעתי, לאחר יומיים בגבעתי נאלצתי למלא שאלון רפואי שבו רשמתי שהיה לי אסטמה בעבר והרופא החליט לשלוח אותי לבדיקה אצל רופא ריאות בבקום, כשנכנסתי לרופא הוא ביקש טפסים והגעתי בלי כי לא היה לי מושג על מה הוא דיבר ( אף אחד לא אמר לי לבוא עם טפסים) הרופא היה עצבני וחסר סבלנות ועשה לי בדיקה, בבדיקה הוא מיהר והיה חסר סבלנות בסוף החליט שהריאות שלי מתפקדות באופן גבולי והמליץ להוריד לי פרופיל ל72 וכך עשו בוועדה הרפואית.

לא הייתי מוכן לקבל זאת בגלל שהרופא לא טיפל בי כמו שצריך ( הוא היה עצבני, חסר סבלנות ומיהר לצאת לבית כאילו הוא אבא שהשאיר את הדוד דולק) ולא הייתי מוכן לקבל את זה גם כי אני יודע שאין לי אסטמה, אני מתאמן קשה גם בכושר קרבי ולא הייתי מרגיש כלום.

השאלה שלי היא איך אני חוזר לחיר?
1.ביקשתי לראות רופא שוב ואמרו לי ששלוש חודשים אי אפשר לשנות את הפרופיל.
2.הגשתי בקשה לחריג חיר ולא אישרו לי.
3. הביאו לי מספר פקס כדי לערער על ההחלטה ולראות רופא שוב אבל זה היה פקס לא פעיל.

למי כן אני יכול להגיש עיעור ואיך אני יכול להעלות את הפרופיל לפני שיעברו 3 חודשים?

ואם כן יעלו לי את הפרופיל כבר שיבצו אותי לתפקיד מש"ק תיאום וקישור במת"ק בחברון , מה הסיכוי שיאשרו לי טופס 55 כדי לחזור לחיר?

אם לא יעלו לי את הפרופיל ואני נישאר 72 מה הסיכוי שיאשרו לי טופס 55 כדי לעבור לפלח"ץ , אב"כ , מוגיעין שדה , חובש, סטילים או כל דבר אחר רק לא התפקיד שאני נימצא בו כרגע?

תודה
0
תשובה : חייב עזרה כדי לחזור לקרבי   נכתב בתאריך 09-01-17 בשעה 01:10
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,412 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
דבר ראשון תפנה לקצין השלישות או לקצין הרפואה ביחידתך ובקש מהם מספר פקס תקין על מנת לשלוח את הבקשה. זה הדבר הראשון שתעשה.
לאחר מכן, קבע תור לרופא מומחה ובקש ממנו חוות דעת לגבי חזרה לשירות קרבי. לאחר שיהיה בידיך את המסמכים הגש באמצעות מש"קית ת"ש טופס 55 למעבר יחידה בדגש על ועדה רפואית חוזרת.
אתה בכל אופן תמיד מוזמן לפנות למש"קית ת"ש ביחידתך והיא תשמח לעזור לך למלא בקשה למעבר יחידה/חזרה לקרבי וכמובן היא תדריך אותך לגבי הועדה הרפואית חוזרת.
בהצלחה!

בהצלחה!
0
תגובה

הגדרות אשכול