חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 17-02-08 בשעה 17:20
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי ron_xxx
אבל תגיד אם יש לי בעיה רפואית והצלחתי להעלות פרופיל ובגיבוש צנחנים הם מבקשיםלמלות שאלון רפואי.. לסמן שם שיש לי בעיה או לו כי כבר טיפלתי בזה מבחינת הצבא? ואם אני לא אגיד על זה שם זה יראה כאילו אני משקר..?
שלום
האם דיווחת על בעייתך הרפואית, והרופאים בלשכת גיוס קבעו שאתה כשיר לשירות קרבי והעלו את הפרופיל הרפואי?
במידה וכן, תציין רק שהייתה לך בעיה בעבר, והיא אינה משפיעה עליך כיום, ובעקבות זאת הוחלט להעלות את הפרופיל הרפואי.

בהצלחה!
0
עדיף למות ולא לוותר.????   נכתב בתאריך 21-02-08 בשעה 15:11
No Avatar
VOLTOB לא מחובר VOLTOB
משתמש ותיק
שלח/ה 507 הודעות
שלח הודעה פרטית

עדיף למות ולא לוותר.
מי שהמעז מנצח. :twisted:
0
עדיף למות ולא לוותר.????   נכתב בתאריך 21-02-08 בשעה 15:15
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי VOLTOB
עדיף למות ולא לוותר.
מי שהמעז מנצח. :twisted:
מר VOLTOB, משפט טפשי. חיילים ומלש"בים רבים נפגעו שלא לצורך- בשל המשפט הזה.
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 21-02-08 בשעה 15:15
No Avatar
ron_xxx לא מחובר ron_xxx
משתמש ותיק
שלח/ה 174 הודעות
שלח הודעה פרטית

כן... נקווה שיהיה אטוב
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 21-02-08 בשעה 15:17
No Avatar
ron_xxx לא מחובר ron_xxx
משתמש ותיק
שלח/ה 174 הודעות
שלח הודעה פרטית

נכון ..צודק.. אם יש לך בעיה שלא מגבילה אותך ובדקתה שזה לא משפיעה עליך לך לקרבי אם אתה מסתיר משהו אתה אידיוט.. כי אתה לא רק מסכן את עצמיך בבוא הזמן אתה יכול לסכן את החברים שלך ולגרום לפגיעתם ..
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 22-04-08 בשעה 14:06
No Avatar
כבר לא לוחם
אורח
שלח/ה n/a הודעות

תקשיבו טוב כולם אני לא צריך לקרוא הכל בשביל להגיד לכם שהוא צודק כי הוא צודק אני הסתרתי מידע רפואי בגיוס שלי לקרבי ואם היתי אומר תאמת היתי יכול להתגייס לקרבי אחרי כמה חודשים במחזור הבא אבל בגלל שסיבחתי תעניין עכשיו הכל הלך לי ואני בספק אם אני יתגייס ליהות לוחם אני כבר חצי שנה בצהל אז לא להסתיר חברה תאמינו לי שיעזרו לכם אם תעשו את זה מתחילת הגיוס ולא תסתירו אפילו תקבלו דחש תאמינו לי לא כדי הרגשתי את זה על בשרי ואני עד היום מצטער ולפני שהתגייסתי נכנסתי לפה ואמרתי האא שטויות נסתיר לא יקרה כלום והינה התוצאות
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 23-04-08 בשעה 15:44
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי כבר לא לוחם
תקשיבו טוב כולם אני לא צריך לקרוא הכל בשביל להגיד לכם שהוא צודק כי הוא צודק אני הסתרתי מידע רפואי בגיוס שלי לקרבי ואם היתי אומר תאמת היתי יכול להתגייס לקרבי אחרי כמה חודשים במחזור הבא אבל בגלל שסיבחתי תעניין עכשיו הכל הלך לי ואני בספק אם אני יתגייס ליהות לוחם אני כבר חצי שנה בצהל אז לא להסתיר חברה תאמינו לי שיעזרו לכם אם תעשו את זה מתחילת הגיוס ולא תסתירו אפילו תקבלו דחש תאמינו לי לא כדי הרגשתי את זה על בשרי ואני עד היום מצטער ולפני שהתגייסתי נכנסתי לפה ואמרתי האא שטויות נסתיר לא יקרה כלום והינה התוצאות
שלום
אני מצטער לשמוע על הסיפור שלך. אני מאחל לך רק בריאות. אני מאוד שמח שהעלת את בעייתך על כתב ואתה מחזק את ידיי.
הגולשים צריכים להבין את חשיבות העניין!!!!

בהצלחה!
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 14-06-08 בשעה 21:59
No Avatar
Soothing לא מחובר Soothing
משתמש ותיק
שלח/ה 209 הודעות
שלח הודעה פרטית

בהחלט פוסט חשוב. כל הכבוד e ,
good job...
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 12-10-09 בשעה 16:04
No Avatar
חבר
אורח
שלח/ה n/a הודעות

יש לי הזעת יתר בידיים והסתרתי את זה בצו ראשון, אומנם זה לא ממש מפריע לתפקד בחיי היום-יום אבל בשאלון הרפואי היה לזעת יתר סעיף נפרד שלא דיווחתי עליו, שמעתי שהזעה מורידה לפרופיל 72 מה שיהרוס לי את כל מה שעבדתי בשבילו, אני מתאמן כבר שנים כדי להגיע לקרבי ולעבור אותו בדרך הטובה ביותר

אתם חושבים שעשיתי טעות? כי אני יודע שאם הייתי מדווח הצבא יזרוק אותי להיות ג'ובניק וישים עליי ... אתם יודעים מה
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 12-10-09 בשעה 16:30
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך חבר ,
הזעת יתר לאו דווקא מורידה לפרופיל 72, הכל תלוי בחומרה שלה. אם מדובר במשהו זניח- לא תהיה בעיה. אם מדובר בבעיה משמעותית יותר- עלולה להיות פגיעה בפרופיל.
ידידי, דווח. אם תתפס בשקר- המשמעויות חמורות יותר.
המשך גלישה מהנה.

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 12-10-09 בשעה 16:34
No Avatar
חבר
אורח
שלח/ה n/a הודעות

תלוי איך אתה מגדיר זניח

אני אתן לך דוגמא, אני יושב לפעמים בכיתה וכתוצאה החום הידיים שלי מתחילות להזיע למצב שאני צריך לנגב אותם בחולצה

משמעותי?

ושאלה לגבי אותו נושא, שמעתי שניתן להזריק בצבא בוטוקס מה שמונע הזעת יתר בכפות הידיים, שמעת על זה אולי?
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 12-10-09 בשעה 16:38
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שוב שלום לך חבר,
אינני רופא העוסק בתחום ולכן אין לי כל דרך לתת לך תשובה בנושא. אני שב וממליץ לדווח מוקדם ככל האפשר על כך ללשכת הגיוס- חבל על עוגמת הנפש שתגרם לך.
המשך גלישה מהנה.

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 28-10-09 בשעה 22:23
<phrase 1=
Loathly לא מחובר Loathly
משתמש צעיר
שלח/ה 9 הודעות
שלח הודעה פרטית

עזוב שירות צבאי תקין. במקרים מסויימים, אנשים יוצאים פגועים הרבה יותר וההשלכות הן רציניות בעליל. אם אתה לא מדווח על כך שיש לך איזו אסטמה (טוב, זה משהו שאי אפשר להסתיר, אבל הבנתם את העיניין) ויוצא מצב שאתה מתקבל לאיזו יחידה מובחרת, פתאום באחד האימונים אתה מקבל את ההתקף של החיים בגלל הלחץ ואכלת אותה. מצבך הבראותי מדרדר, לאט לאט, והדבר יכול להיות בלתי הפיך.
ראו הוזהרתם חבר'יה. תמסרו מידע מדוייק ותקין, תקבלו את היחידה שהכי מתאימה לכם, תסיימו את שלוש שנות החובה שלכם ועופו אל העולם החופשי. כמובן שאני תומך בכמה שיותר מובחר ומשמעותי, אבל כל אחד והדעה שלו. I guess. שיהיה לכולם בהצלחה.
0
קוליטיס כיבית   נכתב בתאריך 13-11-09 בשעה 11:12
No Avatar
עידו98
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום,
לפני כ4 שנים אבחנו אצלי קוליטיס כיבית, מחלה כרונית במעיים.
לקוליטיס אין השפעה על התפקוד שלי, בשום צורה!
אני מטופל בעזרת כדורים (שגם אם לא מקפידים כל יום לקחת אותם אין בעיות או השפעות על הגוף), וגם אם איכשהו במקרה יש החרמה במחלה יש עוד טיפול מיידי שלא מצריך הגעה לבית חולים או מרפאה.
קראתי שמחלות מעיים ישר מקבלות פרופיל 21 שפטור משירות צבאי, אך הבעיה היא שאני רוצה ללכת ליחידה קרבית.
חשוב לציין שאני מתאמן בחדר כושר כבר הרבה זמן, אני רץ מרחקים בזמנים טובים, ובקיצור אני נמצא בכושר טוב ולמחלה אין שום קשר לתפקוד שלי,
יש לי כישורי הנהגה וכישורי ירי טובים (לא בנימה שחצנית כמובן, רק בכדי להדגיש כמה אני רוצה ללכת לקרבי).

רציתי לדעת מה אתם ממליצים לעשות, אני בהחלט לא מוכן לוותר על שירות ביחידה קרבית ולא אקבל תשובה שתגיד לי לוותר על כך.
תודה,
עידו
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 13-11-09 בשעה 11:57
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,480 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי עידו98 צפה בהודעה
שלום,
לפני כ4 שנים אבחנו אצלי קוליטיס כיבית, מחלה כרונית במעיים.
לקוליטיס אין השפעה על התפקוד שלי, בשום צורה!
אני מטופל בעזרת כדורים (שגם אם לא מקפידים כל יום לקחת אותם אין בעיות או השפעות על הגוף), וגם אם איכשהו במקרה יש החרמה במחלה יש עוד טיפול מיידי שלא מצריך הגעה לבית חולים או מרפאה.
קראתי שמחלות מעיים ישר מקבלות פרופיל 21 שפטור משירות צבאי, אך הבעיה היא שאני רוצה ללכת ליחידה קרבית.
חשוב לציין שאני מתאמן בחדר כושר כבר הרבה זמן, אני רץ מרחקים בזמנים טובים, ובקיצור אני נמצא בכושר טוב ולמחלה אין שום קשר לתפקוד שלי,
יש לי כישורי הנהגה וכישורי ירי טובים (לא בנימה שחצנית כמובן, רק בכדי להדגיש כמה אני רוצה ללכת לקרבי).

רציתי לדעת מה אתם ממליצים לעשות, אני בהחלט לא מוכן לוותר על שירות ביחידה קרבית ולא אקבל תשובה שתגיד לי לוותר על כך.
תודה,
עידו
שלום
ידידי היקר, בנוסף לתגובה שאני כותב לך, אני מבקש שתקרא את ההודעה הראשונה בקישור הנ"ל שנכתב על-ידי.
לשאלתך, אני מאוד ממליץ לך לדווח על כל בעיותיך הרפואיות ללשכת גיוס, גם על הבעיה שציינת (מחלה כרונית במעיים).
לא כל הבעיות במעיים מורידות פרופיל ל-21, וברוב המקרים אפשר לשרת ביחידה קרבית ובתפקידים מועילים!!! (אני יכול לספר לך שידידה שלי שסובלת מבעיה במעיים ובקיבה התגייסה להיות מד"סית קרבית במודיעין שדה).
המטרה של הדיווח היא לתעד את בעיות החייל על מנת להעניק לו טיפול הולם וראוי במהלך השירות הצבאי.
כמו שאתה כבר יודע, יש המון חיילים שמפברקים בעיות רפואיות כדי להוציא גימלים או פטורים כאלו ואחרים.
הצבא שהוא גוף קפדני מאוד שם דגש בטרם מתן טיפול לחייל על פרופיל הרפואי וסעיפי הליקוי. זאת אומרת, שחייל שיבוא לרופא היחידה והתלונן למשל על כאבים במעיים ובמערכת הצבאית הרפואית יהיה רשום שהחייל סובל/סבל מהבעיה הנ"ל יקבל טיפול הולם ללא סחבת בעניינים וללא כל חשד מצד גורמי הרפואה. לעומת זאת, חייל שסובל מבעיה כלשהי, אבל הוא לא דיווח על כך לשלטונות הצבא בטרם הגיוס עלול למצוא את עצמו במצב שהוא לא יקבל טיפול הולם מכיוון שאין תיעוד במחשב לבעיה זאת, ולכן הרופאים בצבא יכולים לחשוב שהכאב נובע מסיבות אחרות ובהתאם לכך החייל לא יקבל- הפנייה לרופא מומחה מתאים, תרופות מתאימות וכו'.

אתה מציין שאתה לוקח כדורים באופן קבוע, ולכן אתה מחויב לדווח על הבעיה לשלטונות הצבא על מנת שהם יספקו לך את התרופה במהלך כל שירותך הצבאי שהוא 3 שנים!!!!!! ידידי היקר, כנראה אתה לא מבין, שברגע שאתה מתגייס אתה שייך לצבא בלבד! זאת אומרת, שאף גוף במדינה לא יעניק לך טיפול כל עוד אתה שייך לצבא- זאת אומרת, לא תוכל לקבל טיפול ומרשמים בקופת החולים שאתה חבר בה כעת ובכל קופת חולים אחרת, כמו כן, אף בית מרקחת בין הוא ציבורי/פרטי לא יוכל לספק את התרופה כי אתה שייך לשלטונות הצבא!!!!
אני מקווה שאתה יורד לסוף דעתי ומבין שאת התרופה אתה לא יכול להפסיק במשך 3 שנים, ובמקרה שלך חובת הדיווח היא הכרחית!!!!

דבר חשוב שצריך לציין, שאם תסתיר את בעייתך הרפואית (דבר שהוא לא מומלץ כי זה עלול לסכן את מצבך הרפואי- ראה חלק שני בתגובתי) וכתוצאה מכך מצבך הרפואי יחמיר או שבמקרה הכי גרוע חס וחלילה תאבד יכולת תיפקודית או ח"ס למוות- הצבא לא ישא באחריות לכך, מכיוון שאתה תיהיה אשם בכך שלא דיווחת.

ידידי, אני פרשתי לפניך את חשיבות הדיווח הרפואי, וכמו שכבר הסברתי לך במקרה שלך הדיווח הוא חובה והכרחי!!!!
הבריאות היא מעל הכל! ואם במידה יוחלט לאחר שדיווחת שאינך מתאים לשירות ביחידה קרבית או שאינך מתאים לשירות בכלל בצבא, אז תדע שהכל נעשה לטובתך ולמען הבריאות שלך! וזה לא אומר שכאן זה סוף העולם- במידה ותיהיה בצבא (ולא ביחידה קרבית) תוכל לעשות הרבה תפקידים מעניינים, מאתגרים ותורמים לא פחות משירות קרבי. ואם לא תיהיה בצבא תוכל עדין לתרום למדינה במסגרת השירות הלאומי.
אני מבקש ממך בקשה אחת קטנה- לדווח על הבעיות הרפואיות שלך לצבא!!!!!!
הבריאות היא הדבר הכי חשוב, גופך צריך לשמש אותך לעוד שנים רבות, תזכור, שלגוף אין חלקי חילוף!!!!

בהצלחה!
0
תגובה

הגדרות אשכול