חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

אני לא מסכים   נכתב בתאריך 10-09-11 בשעה 17:33
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

יש לי סוג של גידול בראש(ציסטה) שאם הייתי מספר על זה בצו ראשון הייתי מקבל ישר פרופיל 21 למרות שזה מולד ואני חי עם זה טוב מאוד כל השנים בלי שזה יפריע לי.אני לא חושב שכל פגם צריך לדווח כי אז לא היו לוחמים בצבא בכלל
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 02-10-11 בשעה 21:46
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום, אני מתגייסת בדצמבר ומיועדת להיות מפקדת כיתת טירונים.
בשלוש שנים האחרונות יש לי כאבים חזקים מאוד ברגליים שמורגשים מאוד אחרי ריצה והליכה מהירה. בערך 10 דק' של פעילות אני מרגישה לחץ חזק מאוד בעצם וזה כאב בלתי נסבל.
אף פעם לא בדקתי ממה נובעים הכאבים, חשבתי שזה בגלל המאמץ.
רק בצו הראשון גיליתי שיש לי פלטפוס ואז קישרתי את הכאבים לפלטפוס. הלכתי לאורטופד והוא אמר שאין לי שברי מאמץ ושכנראה זה בגלל הפלטפוס. הוא אמר שאני צריכה מדרסים ויכול להיות שזה יעזור להפחית את הכאבים ברגליים.

לא הצהרתי על הבעיה שיש לי ברגליים ואני גם לא מתכוונת להצהיר כי אני לא רוצה שיעיפו אותי מהקורס. חשוב לי מאוד לעבור את הקורס. זה חלום חיי להיות מ"כית.

השאלה שלי היא האם לפי מה שתיארתי לכם כאן אתם חושבים שגם אם יהיו לי מדרסים עדיין יהיה לי קשה מאוד מבחינה פיזית במהלך הקורס?
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 02-10-11 בשעה 23:02
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך אורחת,
זה הזמן ללכת ולבדוק את הכאבים. מדוע לא ללכת ולבדוק ? את עלולה לגרום לעצמך נזק ! גשי והבדקי בהקדם !

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 07-10-11 בשעה 12:05
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אני דווקא לא חושב שצריך לספר הכל בצו הראשון,אם אתה רוצה ללכת ליחידה מובחרת ויש לך עיוורון צבעים או מספר קטן מאוד של משקפיים ואתה בכלל לא לובש אותם ואתה חיי ככה בלי בעיות אין סיבה שזה ימנע ממך,צום קל ומועיל וגמר חתימה טובה לכולם!
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 07-10-11 בשעה 14:12
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אני דווקא לא חושב שצריך לספר הכל בצו הראשון,אם אתה רוצה ללכת ליחידה מובחרת ויש לך עיוורון צבעים או מספר קטן מאוד של משקפיים ואתה בכלל לא לובש אותם ואתה חיי ככה בלי בעיות אין סיבה שזה ימנע ממך,צום קל ומועיל וגמר חתימה טובה לכולם!

שטויות במיץ

א.כל מי שמתקבל ליחידה מובחרת עובר ירפ"א ששם יגלו אפילו עם ישלו חצקון בתחת
ב.עוברים תחקיר ביטחוני שבו אתה חותם על ויתר זכויות רפאוית ויש גישה לתיק הרפאוי שלך ואם הסתרת מידע יעיפו אותך על טיל

באמת שעצוב לראות אנשים שעוברים גיבוש מטכל מתקבלים ואז נופלים על אי אמינות קטנה תספרו ה-כ-ל
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 07-10-11 בשעה 14:46
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שטויות במיץ

א.כל מי שמתקבל ליחידה מובחרת עובר ירפ"א ששם יגלו אפילו עם ישלו חצקון בתחת
ב.עוברים תחקיר ביטחוני שבו אתה חותם על ויתר זכויות רפאוית ויש גישה לתיק הרפאוי שלך ואם הסתרת מידע יעיפו אותך על טיל

באמת שעצוב לראות אנשים שעוברים גיבוש מטכל מתקבלים ואז נופלים על אי אמינות קטנה תספרו ה-כ-ל
יש כאלה אנשים שמגלים רק בצו הראשון שהם צריכים משקפיים למספר נמוך או בכלל לא מגלים ואז איך אתה יכול להאשים את המלשב?שהוא לא הלך לבדיקת עיינים למרות שמבחינתו הוא מסתדר עם זה?
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 07-10-11 בשעה 16:27
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

יש כאלה אנשים שמגלים רק בצו הראשון שהם צריכים משקפיים למספר נמוך או בכלל לא מגלים ואז איך אתה יכול להאשים את המלשב?שהוא לא הלך לבדיקת עיינים למרות שמבחינתו הוא מסתדר עם זה?
בזדר זה משהו אחר מקודם דיברת על הסתרת מידע

וגם זה אותו עיקרון אז בירפ"א פשוט לא יעבירו אותך אז למה סתם ללכת לעשות גיבוש ולקרוע תתחת זה לא שעם קיבלת שייטת ובירפ"א יגלו שיש לך משקפיים יגידו אה טוב הוא כבר התקבל אז לא חשוב שיש לו מספר מעבר למותר פשוט לא יעבירו אותך ואתה תנופה
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 08-10-11 בשעה 18:06
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

טוב אין לי כוח להתחיל להתווכח איתך למה רק יצא יום כיפור,אבל מה לדעתך עושים עם אלו שקיבלו חריג??שולחים אותם הביתה?
מישהוא יכול לעבור גיבוש ויש לו מספר קטן במשקפיים ובגלל זה הוא לא יתקבל?חח הצחקתה אותי
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 08-10-11 בשעה 18:18
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

טוב אין לי כוח להתחיל להתווכח איתך למה רק יצא יום כיפור,אבל מה לדעתך עושים עם אלו שקיבלו חריג??שולחים אותם הביתה?
מישהוא יכול לעבור גיבוש ויש לו מספר קטן במשקפיים ובגלל זה הוא לא יתקבל?חח הצחקתה אותי

יפה שזה מצחיק אותך...

כי את חבר שלי שהתקבל לשלדג ולא עבר תבדיקת ראייה בירפ"א זה פחות הצחיק

יש דרישות מאוד נוקשות אם אתה לא עומד בהם יש אלף אחרים שעומדים בהם אז אל תחשוב שאם עברת תגיבוש אתה ביחידה
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 08-10-11 בשעה 19:02
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

אם גמרתם את הויכוח הטיפשי הזה, אענה לגברת ששאלה כאן על קורס מכיות חיר וכאבים ברגליים.
הייתי מציע לך תהליך בשני כיוונים.
קודם כל לקחת מהאורטופד שלך מירשם למידרסים ומייד לקנות ולנסות להתרגל אליהם עוד לפני הצבא. בנתיים ללכת לצבא ולראות איך מסתדרים, כמובן שאם יש כאבים ללכת מיד לרופא בצבא ולקחת הפניה לאורטופד.
שנית לקבוע תור דחוף אצל פרופסור שמתמחה בכף רגל, אזרחי, ולהגיע אליו עם כל הצילומים שלך לקבל חוות דעת שניה, - אולי יש כאן בעיה שצריך לטפל לעומק ואם לא תטפלי בה את עלוללה להיכנס לנזק בלתי הפיך.

0
הסבר   נכתב בתאריך 22-07-13 בשעה 13:02
No Avatar
avivc לא מחובר avivc
משתמש צעיר
שלח/ה 19 הודעות
שלח הודעה פרטית

יש משהו אחד בעניין הזה שאני לא מבין. צהל מחובר לתיק הרפואי של כל חייל לא? כי אם כן איך אפשר להסתיר ככה מידע בכלל??!
0
תשובה : הסתרת מידע רפואי- חשוב לקרוא !   נכתב בתאריך 16-08-13 בשעה 15:57
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך avivc,
בכל מערכת גדולה יש סדקים... מי שבאמת ירצה להסתיר מידע יוכל - אבל בדר"כ עולים עליו - וכאן יתחילו לו הבעיות האמיתיות!

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
חחח   נכתב בתאריך 09-12-16 בשעה 18:21
<phrase 1=
av man לא מחובר av man
משתמש צעיר
שלח/ה 8 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי e צפה בהודעה
שלום
לאור ההודעות הרבות של גולשים השואלים האם מומלץ להסתיר מידע רפואי כדי להתקבל ליחידה מסוימת, החלטתי להציג בפניכם את החשיבות של מסירת מידע רפואי אמין.

רבים חולמים לשרת ביחידות מובחרות כגון טיס, שייטת, סיירת מטכ"ל ועוד. ואף מוכנים להסתיר מידע רפואי, על מנת להגשים את החלום, מבלי להיות מודעים להשלכות העתידיות.

ראשית, חוק שירות ביטחון קובע שעל כל מלש"ב לדווח על כל הבעיות הרפואיות ולמסור מידע אמין. העובר על חוק זה צפוי לעונשים.

למידע הרפואי שאתם מוסרים בצו ראשון יש השפעות מרחיקות לכת. בהתאם למידע זה נקבע הפרופיל הרפואי, שיבוצכם, הקלות מסוימות וכו'. ולכן חשוב למסור מידע מדויק, אמין, לדווח על כל בעיה רפואית- גם אילו שהיו בעבר, גם אם זה יפסול אתכם מיחידות מסוימת, וזאת על מנת שתעשו שירות צבאי תקין.

מיום הגיוס לצה"ל, אתם מקבלים טיפול רפואי מחיל הרפואה, לא יהיה לכם קשר לקופות החולים שהייתם מבוטחים טרם הגיוס, ז"א לא תוכלו לקבל מהם מענה.
הרופאים הצבאיים התמסכו על ההיסטוריה הרפואית עליה דיווחתם בצו ראשון.

תארו לכם את סיטואציה נוספת: מלש"ב מסתיר מידע על רשרוש בלב כדי להתגייס לחטיבת גבעתי. כביכול ההסתרת המידע השתלמה לו, כי הוא התקבל לחטיבת גבעתי, החטיבה שהוא כל כך רצה לשרת בה.
במהלך אחד האימונים החייל מתומטט ומפונה לבית החולים במצב קשה, ומותיר את החייל עם נזקים חמורים מכשהיו לו. החייל הזה לא יקבל שום פיצויים מהצבא, שכן הם יבואו בטענות שהם לא היו מודעים לבעיותיו הרפואיות, ואם הדבר היה ידוע מלכתחילה לא היה מגויס לשירות קרבי. החייל והוריו ישאו באחריות!

עכשיו ח'ברה תגידו לי, האם שווה להסתיר מידע רפואי כדי להתקבל ליחידה מסוימת?
חחחח למה לדווח על בעיה רפואית שהיתה בעבר שתפסול אותך מללכת ליחידה ששאתה רוצה ללכת אליה כל ההשקעה בצו הראשון היא כדי שתלח לתפקיד שאתה רוצה ואני לא מדבר על בעיה רפואית אני מדבר יותר על בעיות התנהגות/בעיות תקשורת חברתית
0
תגובה

הגדרות אשכול