חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

שינוי מנילה   נכתב בתאריך 01-06-08 בשעה 08:39
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום לך אורח !
תוכל לנסות לשנות את המנילה. אם במחשב אתה כבר חסום, נסה ליצור קשר עם לשכת הגיוס ולבקש לשנות את המנילה. אם תתעקש מספיק- אולי יינתן לך.
בהצלחה.
0
Re: תאריכי גיוס   נכתב בתאריך 23-06-08 בשעה 11:40
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

גיו השלמות זה רק של קרביים או של כולם
0
גיוס השלמות   נכתב בתאריך 24-06-08 בשעה 11:36
No Avatar
יקי
אורח
שלח/ה n/a הודעות

מישהו יכול להגיד לי אם גיוס השלמות זה רק של קרביים או של כולם? אשמח לקבל תשובה תודה. יעקב :!:
0
גיוס השלמות   נכתב בתאריך 24-06-08 בשעה 17:14
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום לך יקי !
גיוס השלמות מאפשר לך להכנס לרוב יחידות צה"ל, קרביות ולא קרביות, אולם אם אתה בעל נתונים קרביים- כמובן שתיועד ליחידה קרבית.
המשך גלישה מהנה.
0
תודה   נכתב בתאריך 24-06-08 בשעה 20:50
No Avatar
יקי
אורח
שלח/ה n/a הודעות

למנהל הפורום תודה על התשובה היא עזרה לי מאוד לא חשבתי שיענו לי כל כך מהר שוב תודה רבה
0
המנילה   נכתב בתאריך 29-06-08 בשעה 12:20
No Avatar
עידן89
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום!

האם הצבא חייב להתחשב במנילה שלי?

מילאתי מנילה כשכל הסימונים שלי נעים בין 1 ל2.
בנחל, גבעתי וגולני סימנתי 3.
ובדובדבן ובצנחנים סימנתי 5.

עברתי את הגיבוש ולא התקבלתי.

איך זה שקיבלתי גיוס לשיריון?

ומה אני יכול לעשות כדי לשנות את הגיוס?

אני לא מסכים להתגייס לשריון.
0
בהצלחה מר יקי   נכתב בתאריך 29-06-08 בשעה 13:29
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

יקי היקר, שמחים לעזור.
נהנית מהאתר ? שלח קישור לחבריך והמלץ !
המשך גלישה מהנה.
0
Re: המנילה   נכתב בתאריך 30-06-08 בשעה 15:18
No Avatar
ערן הנדסה.
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי עידן89
שלום!

האם הצבא חייב להתחשב במנילה שלי?

מילאתי מנילה כשכל הסימונים שלי נעים בין 1 ל2.
בנחל, גבעתי וגולני סימנתי 3.
ובדובדבן ובצנחנים סימנתי 5.

עברתי את הגיבוש ולא התקבלתי.

איך זה שקיבלתי גיוס לשיריון?

ומה אני יכול לעשות כדי לשנות את הגיוס?

אני לא מסכים להתגייס לשריון.
אחי או שתלך לכלא או שישברו אותך... ככה עובדים היום...
אם אני טועה שמישהו יתקן אותי...

למרות ששמעתי שפעם מישהו סרב לעלות לאוטובוס מהבקום ודחו לו בחצי שנה לאן שהוא רוצה...
0
סימנתי מנילה, מה אתם אומרים אני יקבל?   נכתב בתאריך 04-07-08 בשעה 15:00
No Avatar
talp לא מחובר talp
משתמש ותיק
שלח/ה 213 הודעות
שלח הודעה פרטית

שירות כלוחם - 5

נח"ל - 4
גבעתי - 3
גולני - 2
לוחם איסוף,הנדסה,כפיר,תותחנים - 1

יחידות מועדפות:
1. נח"ל
2. גבעתי
3. גולני

צנחנים ודובדבן - 5
מקצוע+קצונה יעודית - 5

מסלולי קצונה מועדפים:
1. קשר ותקשוב
2. ארגון ורפואה
3. לוגיסטיקה
4. חימוש

קד"צ נהיגה ופרמאדיק - לא

מה אתם אומרים אני יקבל???
כאילו אני לא רוצה לקבל "בטעות" את מה שסימנתי ב 1 או 2.
כי ממה ששמעתי מי שממלא כפיר באחת העדיפויות אז יקחו אותו כי חסרים אנשים ודברים כאלה.
וגם בקשר למסלולי קצונה, מה זה אומר? אני יקבל אותם או חטיבות? איך זה הולך?
0
תשובה : [מאמר] מנילה - כל מה שעליכם לדעת.   נכתב בתאריך 10-07-08 בשעה 03:41
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

בקשר למנילה, אני צריך תשובות לשאלות הבאות:- כתוב שצריך לשלוח את המנילה עד יום חמישי, ה - 10/7 שזה היום אבל ממקרי עבר ראיתי שהיה אפשר לשנות וכו' והרי תאריך הגיוס שלי (אם אכן יהיה עפ"י המנילה) יהיה רק במרץ 09 אז בטח יהיה אפשר עוד לשנות את הבחירות במנילה, נכון?
- אם בסעיף 4 - שירות ביחידות הממיינות אני מסמן 1 בסטי"לים ו - 5 בחטיבת הצנחנים אני בטוח אקבל גיבוש צנחנים (עם שילוב של 5 ברצון לשרת כלוחם?)
- האם בוודאות אוכל לוותר על איתור מאותר דובדבן אם אתקבל לחטיבה? כי קיבלתי תשובות סותרות!
- אמרו לי שהסיכוי להגיע ליהל"ם ששייכת לחיל ההנדסה הוא נמוך יותר מאשר להגיע לגדס"ר של חטיבה מסוימת מכיוון שיש פחות מקומות. אז כביכול לא שווה להתאמץ להתקבל להנדסה. דעתכם?
- אם לדוגמא אני לא אתקבל לצנחנים אני רוצה להגיע לחיל ההנדסה או נח"ל אמרו לי לסמן קודם כל נחל/הנדסה קרבית 5. עדיפות שנייה גולני 5 או 3 ואז בעדיפות שלישית גבעתי עם 1. האם זאת הבחירה הנכונה ביותר? ואיך אפשר להימנע בוודאות משיבוץ בחיל השיריון ובחיל התותחנים?
(אם יש צורך אני אעשה שימוש גם בסימון מסוים בלוחם איסוף או נ"מ למרות שאני לא רוצה להגיע לשם אבל בוודאות גדולה יותר אני לא רוצה להגיע לשיריון ותותחנים!)

אשמח לעזרה!
0
תשובה : [מאמר] מנילה - כל מה שעליכם לדעת.   נכתב בתאריך 10-07-08 בשעה 03:44
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי אורח
בקשר למנילה, אני צריך תשובות לשאלות הבאות:- כתוב שצריך לשלוח את המנילה עד יום חמישי, ה - 10/7 שזה היום אבל ממקרי עבר ראיתי שהיה אפשר לשנות וכו' והרי תאריך הגיוס שלי (אם אכן יהיה עפ"י המנילה) יהיה רק במרץ 09 אז בטח יהיה אפשר עוד לשנות את הבחירות במנילה, נכון?
- אם בסעיף 4 - שירות ביחידות הממיינות אני מסמן 1 בסטי"לים ו - 5 בחטיבת הצנחנים אני בטוח אקבל גיבוש צנחנים (עם שילוב של 5 ברצון לשרת כלוחם?)
- האם בוודאות אוכל לוותר על איתור מאותר דובדבן אם אתקבל לחטיבה? כי קיבלתי תשובות סותרות!
- אמרו לי שהסיכוי להגיע ליהל"ם ששייכת לחיל ההנדסה הוא נמוך יותר מאשר להגיע לגדס"ר של חטיבה מסוימת מכיוון שיש פחות מקומות. אז כביכול לא שווה להתאמץ להתקבל להנדסה. דעתכם?
- אם לדוגמא אני לא אתקבל לצנחנים אני רוצה להגיע לחיל ההנדסה או נח"ל אמרו לי לסמן קודם כל נחל/הנדסה קרבית 5. עדיפות שנייה גולני 5 או 3 ואז בעדיפות שלישית גבעתי עם 1. האם זאת הבחירה הנכונה ביותר? ואיך אפשר להימנע בוודאות משיבוץ בחיל השיריון ובחיל התותחנים?
(אם יש צורך אני אעשה שימוש גם בסימון מסוים בלוחם איסוף או נ"מ למרות שאני לא רוצה להגיע לשם אבל בוודאות גדולה יותר אני לא רוצה להגיע לשיריון ותותחנים!)

אשמח לעזרה!
עוד משהו ששכחתי לציין
האם הסימון שלי על הרצון שלי להגיע ליחידת דובדבן יכול להשפיע על הקבלה שלי לחטיבת הצנחנים עצמה?! אני לא מדבר על קבלת או אי קבלת האיתור!

שוב, תודה מראש!
0
מישהו יכול לעזור לי בבקשה...   נכתב בתאריך 26-07-08 בשעה 19:35
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

אני צריך להגיע לביתן חיל הים ואין לי שמץ איפה זה...מישהו יודע??
0
תשובה : [מאמר] מנילה - כל מה שעליכם לדעת.   נכתב בתאריך 01-08-08 בשעה 19:59
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום. קיבלתי זימון לגיבוש חיל הים, ואני שוקל לוותר. השאלה שלי היא כזאת - אני מעוניין לשרת בנח"ל, סימנתי את זה פעם אחת כ-5 ופעם שנייה כהעדפה ראשונה. בנוסף, סימנתי מוטיבציה לשרת כלוחם 5. אם אני חותם וויתור לחיל הים מסיבות רפואיות, עדיין יש אופציה שאני אתקבל לנח"ל, או שבשלבים כאלה כבר מאוחר מידי וסביר להניח שהצבא מילא את המקומות לנח"ל?
הגיבוש שאליו כרגע אני מיועד הוא ב-19 לחודש.
0
תשובה : [מאמר] מנילה - כל מה שעליכם לדעת.   נכתב בתאריך 08-08-08 בשעה 17:49
No Avatar
barak-marak לא מחובר barak-marak
משתמש צעיר
שלח/ה 13 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום שיניתי את המנילה לפני שבוע.. אבל משום מה באתר האינטרנט זה נשאר לי אותו הדבר (לפני השינוי)
מישהו יודע למה זה?
0
תשובה : [מאמר] מנילה - כל מה שעליכם לדעת.   נכתב בתאריך 28-08-08 בשעה 00:06
No Avatar

אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום
מה לעשות עם אני לא קיבלתי מנילה וגם הזמנה ליום סיירות?
יש לי תאריך גיוס באוקטובר 22 ופרופיל 97
0
תגובה

הגדרות אשכול