חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 03-07-10 בשעה 23:26
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך tzur,
אם אתה כבר חייל, כבר עברת בבקו"ם ולא תשוב לשם...

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 03-07-10 בשעה 23:34
<phrase 1=
זהר, צוות האתר לא מחובר זהר, צוות האתר
צוות האתר
שלח/ה 687 הודעות
שלח הודעה פרטית

חחחח נראה לי הוא התכוון אם הוא יכול, במז"י לא ללכת לשיבוץ שלו ולא להתפנות או משו בסגנון... כדי שהוא יוכל לקבל קרבי, זה אפשרי?
(לי נראה שלא, אני יודעת שצריך לבקש טופס 55 העברת יחידה ממש"קית ת"ש ולפעול לפי הנהלים, אחרת זה סירוב פקודה..)

תודה ענקית ל Kase על החתימה המושלמת !!!
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 04-07-10 בשעה 11:29
No Avatar
tzur לא מחובר tzur
הפז"ם דופק
שלח/ה 50 הודעות
שלח הודעה פרטית

התכוונתי לזה שאני חייל בחימוש שאישרו לו לצאת לקרבי אבל אני עובר דרך מז"י ולא דרך הבקום אז אם יתנו לי משהו שאני לא רוצה ואני יסרב להתפנות בשביל שיתנו לי מה שאני רוצה אז זה כמו מה שרשום פה
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 04-07-10 בשעה 14:15
<phrase 1=
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שוב שלום לך tzur,
זה לא כמו בבקו"ם, אתה כבר חייל לכל דבר ועניין. לא תצא- תלך ישר למעצר / לכלא.
תוכל להתווכח עד לגבול מסוים...
בהצלחה.

אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 26-07-10 בשעה 09:39
No Avatar
אמיר107 לא מחובר אמיר107
משתמש צעיר
שלח/ה 7 הודעות
שלח הודעה פרטית

מה לא ברור בדיוק? למדתי בחיל האוויר, ומן הסתם זה לא בית זונות...למדתי בחיל האוויר אני גם צריך לשרת שם. עכשיו אני מוכן לשרת אך ורק בקרבי. והשאלה שלי היא: אם אני מחליט לא להתפנות, האם העובדה שלמדתי בחיל האוויר תגרום להם להתעקש עליי יותר מאשר על אחד שלא למד שם?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 26-07-10 בשעה 09:53
No Avatar
idan987 לא מחובר idan987
משתמש צעיר
שלח/ה 21 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני מתגייס עוד שבוע בול ב-2.8 להנדסה אני מתכוון לא להתפנות ולבקש גבעתי , רציתי לדעת האם כתבה זו עדיין אקטואלית ובאמת אין מצב כי אני יכנס לכלא (אין לי אף אחד מהסעיפים הפוסלים שאפשר בגללם להכנס לכלא) ואם אני לא נכנס כמה זמן מקסימום אני יכול להיות במעצר בקו"ם?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 26-07-10 בשעה 22:41
<phrase 1=
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך idan987,
אקטואלי ידידי... אתה תכנס למעצר, ככל הנראה.
אין זמן מקסימום, עד שיימאס לך ותתפנה / עד שיימאס לצה"ל ויפנו אותך לגבעתי. זה מאבק מול המערכת.
בהצלחה.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 26-07-10 בשעה 22:51
No Avatar
idan987 לא מחובר idan987
משתמש צעיר
שלח/ה 21 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי מנהל הפורום צפה בהודעה
שלום לך idan987,
אקטואלי ידידי... אתה תכנס למעצר, ככל הנראה.
אין זמן מקסימום, עד שיימאס לך ותתפנה / עד שיימאס לצה"ל ויפנו אותך לגבעתי. זה מאבק מול המערכת.
בהצלחה.
סתם שאלה שמעניינת אותי , אתה חייל בצה"ל , או מה אתה?בכאילו מאיפה כל המידע שיש לך (:
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 26-07-10 בשעה 22:55
<phrase 1=
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שוב שלום לך idan987,
צוות אתר יחידה מורכב מחיילים, מפקדים, קצינים ומילואימניקים משלל יחידות צה"ל.
המשך גלישה מהנה.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 26-07-10 בשעה 23:50
No Avatar
idan987 לא מחובר idan987
משתמש צעיר
שלח/ה 21 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי מנהל הפורום צפה בהודעה
שוב שלום לך idan987,
צוות אתר יחידה מורכב מחיילים, מפקדים, קצינים ומילואימניקים משלל יחידות צה"ל.
המשך גלישה מהנה.
וכל מה שרשום שמה שאיך שהולך השיחות פלאפון , או האוכל שמוגש על ידיד מריצה וכל הדברים האלה , הם דברים שקורים כל הזמן או שאלה דברים שמשתנים עם הזמן?ואיזה עוד סוגי השפלות הם יכולים לעשות בזמן המעצר בבקום?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 27-07-10 בשעה 09:27
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

מעצר, עם סורגים סוהרים וכ'ו לא תקבל. תלוי מה אתה מגדיר מעצר. אתה סגור בבקו"ם וכמה ג'ובניקים נהנים על חשבונך ומרגישים המפקדים שלך. יבוא גם מ"כ מההנדסה שינסה לשכנע אותך לבוא, וייאימו עליך לא בדיוק בעדינות שאם לא הנדסה אתה לא תיהיה קרבי יותר, בפועל צה"ל לא ממש רוצה לזרוק משאבים של לוחמים בגלל זה אתה תשובץ מחדש מתי שימאס להם לאיים עליך. אולי כדאי שתשקול להתגייס להנדסה, תצא לגיבוש יהל"ם.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 27-07-10 בשעה 11:03
No Avatar
idan987 לא מחובר idan987
משתמש צעיר
שלח/ה 21 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
מעצר, עם סורגים סוהרים וכ'ו לא תקבל. תלוי מה אתה מגדיר מעצר. אתה סגור בבקו"ם וכמה ג'ובניקים נהנים על חשבונך ומרגישים המפקדים שלך. יבוא גם מ"כ מההנדסה שינסה לשכנע אותך לבוא, וייאימו עליך לא בדיוק בעדינות שאם לא הנדסה אתה לא תיהיה קרבי יותר, בפועל צה"ל לא ממש רוצה לזרוק משאבים של לוחמים בגלל זה אתה תשובץ מחדש מתי שימאס להם לאיים עליך. אולי כדאי שתשקול להתגייס להנדסה, תצא לגיבוש יהל"ם.
חשבתי על הכל , קראתי על כל היחידות בהנדסה ובכל זאת העדפתי להמשיך עם החלום...
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 27-07-10 בשעה 11:04
<phrase 1=
לילוש לא מחובר לילוש
משתמש ותיק
שלח/ה 137 הודעות
שלח הודעה פרטית

שאלה לי..
אני מיועדת לגיוס לוחמת בהנדסה קרבית בנוב' הקרוב.
אולם אני כבר שנה ביחסי מריבות עם צה"ל על יחידת חובלים
הייתי בגיבוש והם לא מביאים לי גיבוש נוסף בגלל קרטקריונים שנוספו ביום המא"ה
בכל מקרה,כמה גבוה הסיכוי,שאם אני לא אתפנה, יביאו לי גיבוש חובלים על אף שהקטריונים לא מתאימים?
ונניח אם יבוא ואפול..הלך לי התפקיד של ההנדסה?

"עוד יבואו ימים טובים יותר
שקט גדול אחרי ים סוער
וגם אם הכאב לא באמת עובר
הכל יהיה אחר,
את תראי... "
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 27-07-10 בשעה 11:13
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אני לא מבין, למה שתקבלי עוד גיבוש חובלים? זה נראה לך קייטנה?
היית בגיבוש אחד, מצאו שאת לא מתאימה ונגמר העניין, יכולת לערער על זה בשבועיים הראשונים לאחר תום הגיבוש.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 27-07-10 בשעה 16:16
<phrase 1=
לילוש לא מחובר לילוש
משתמש ותיק
שלח/ה 137 הודעות
שלח הודעה פרטית

מה הקשר קייטנה?
עשיתי גיבוש דרך גדנ"ע,הבטיחו לי עוד גיבוש דרך מאותר צדדי...

"עוד יבואו ימים טובים יותר
שקט גדול אחרי ים סוער
וגם אם הכאב לא באמת עובר
הכל יהיה אחר,
את תראי... "
0
תגובה

הגדרות אשכול