חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 28-07-10 בשעה 14:21
No Avatar
idan987 לא מחובר idan987
משתמש צעיר
שלח/ה 21 הודעות
שלח הודעה פרטית

חבר שלי בתפקיד של אחראי מעצרים בבקו"ם הוא אמר לי שניתן להיות במעצר בקו"ם עד 48 שעות ומשם אתה מועבר לכלא 4/6 עד 180 יום (גג 180)
רציתי לדעת אם זה נכון?או שלא?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 28-07-10 בשעה 18:13
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי idan987 צפה בהודעה
חבר שלי בתפקיד של אחראי מעצרים בבקו"ם הוא אמר לי שניתן להיות במעצר בקו"ם עד 48 שעות ומשם אתה מועבר לכלא 4/6 עד 180 יום (גג 180)
רציתי לדעת אם זה נכון?או שלא?
אם אתה רוצה לקרבי (בתחילת המדריך כתוב מי נכנס לכלא עם רצון לקרבי), אתה לא נכנס למעצר. אתה במעצר בקו"ם באמת בערך יומיים, לפעמים יותר, לכלא 6 או 4 לא תגיע, או שתשובץ מיידית או שתחתום על דח"ש עם או בלי יעד מובטח (הרבה פעמים עם יעד מובטח שרצית מההתחלה).
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 28-07-10 בשעה 19:10
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

מעניין למה התשובות המטעות והלא נכונות הן תמיד של "לא רשום" .
אם תסרב פינוי הסיכוי שלך להגיע לאן שאתה רוצה נשאר 0 ולא יעזור לך סרוב פקודה.
זה יעזור רק ללכלך לך את התיק הצבאי.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 28-07-10 בשעה 21:36
No Avatar
idan987 לא מחובר idan987
משתמש צעיר
שלח/ה 21 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי איתן תגר צפה בהודעה
כנראה שגם ההודעה הזאת הייתה צריכה להרשם ממשתמש "לא רשום" , אני יכול להביא לך כ"כ הרבה דוגמאות של אנשים בהתעקשו וקיבלו מה שהם רוצים אז תפסיק כבר לבלבל תמוח , מי שמתעקש מקבל מה שהוא רוצה זה כמעט תמיד קורה ככה
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 29-07-10 בשעה 04:35
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

איתן תיגר,
אני מכיר כל כך הרבה מקרים של אנשים שהתקשו על שלהם וקיבלו ,
במידה ואתה פרופיל 97 וקיבלת תותחנים\שיריון\נ"מ וכו' שזה יותר תומך לחימה מאשר קרבי וברצונך לקבל קרבי - סירוב פינוי לא משאיר את הסיכוי שלך על 0, אתה יכול להתעקש על שלך ולשבת אולי קצת בכלא ולבסוף לקבל את מה שרצית. ואני מכיר מלא מקרים כאלה, ואני עוד כמעט בטוח שזה לא מלכלך לך את התיק הצבאי כי אני מכיר מישהו שלא התפנה לפני 5-6 שנים בגלל ששובץ לשיריון והוא התעקש לקבל רק גולני, אז הוא ישב בכלא שבועיים , קיבל גולני ומה עוד - הוא התקדם להיות סגן מפקד פלוגה ככה שהסירוב פינוי לא ליכלך לו את התיק הצבאי , אין לי מושג מאיפה אתה מביא את המידע הזה ועוד אתה מפקד בגולני. אשמח לקבל את דעתך בנוגע לתגובה שלי.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 29-07-10 בשעה 19:37
No Avatar
idan987 לא מחובר idan987
משתמש צעיר
שלח/ה 21 הודעות
שלח הודעה פרטית

סתם כדאי להציג לך עובדות ושלא תחשוב שאני מדבר באוויר
חבר שלי התגייס לגבעתי המחזור הזה ב-26 והוא דיבר איתי היום , אמר לי ששתי אוטובוסים הגיעו אליהם באמצע הטירונות שהביאו כאלה שלא התפנו מכפיר ורצו גבעתי , הוא אמר שאחד מהם אמר לקצין מיון שהוא רוצה רק גבעתי , וישר נשלח לגבעתי ואחד אמר שהוא רוצה רק גבעתי , ויום אחרי קיבל גבעתי
אז אל תדבר שטויות!
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 30-07-10 בשעה 10:42
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

לכל השלושה האחרונים שקפצו כאן כאילו הם יודעים הכל ועוד אומרים לי- אל תבלבל את המוח.....
אני יושב כאן כחבר צוות האתר- מעל 5 שנים.
קצב בכניסות לאתר הזה מגיע כיום לכמה אלפי כניסות ביום !!!!!!!!
וכמובן שיש עשרות אם לא מאות מאוכזבים בכל מחזור קרבי- שלא קיבלו מה שרצו.
ואז מתחיל מחול השדים.... יש כאלה שנלחמים ומצליחים לעבור עוד לפני הגיוס ולשנות את ההצבה שלההם, יש כאלה שביום הגיוס מצליחים לשכנע קצין מיון - אך זה תלוי כבר לגמרי במצב השיבוץ ביחידה המבוקשת כי אם היא בשיבוץ מלא - וככל שהיא אטרקטיבית יותר הסיכוי למקומות פנויים קטן יותר- ואז לפעמים ניתן לקבל שינוי של הרגע האחרון -ולבסוף מתחיל הסיפור של הסרבנים.
וכאן אעצור את התיאור לרגע, ואגיד לכם שלושת החכמולוגים שיש להם חבר ככה או ככה- אתם רואים אולי סיפור של איזה מספר סיפורים בודד- אנחנו באתר נתקלים בשנה במאות(!) מיקרים של סרבני פינוי, שהולכים לכלא ומקבלים שיבוץ מחורבן לגמרי, וכשאני אומר מאות אני זהיר.
השיטה, המדיניות, והפקודות המפורשות של כל תהליך המיון- בשום אופן לא לאפשר לסרבני פינוי לעבור ליחידות שהם מבקשים- ולצערי אני מצדיק את ההחלטה הזאת - צהל זאת לא תוכנית כבקשתך, עד שאתה מתגייס עושים הכל לבוא לקראתך, ולשבץ אותך גם שיתאים לרצונותיך.
אך מרגע שעלית על מדים - שום מערכת בעולם לא תוכל לתפקד אם תתחיל לעשות שינויים תוך כדי בניית המחזורים על פי הדרישות וההקצאות.
בשנה האחרונה זה הגיע לממדים שממש בכוונה תחילה לא פורצים את העקשנות והמדיניות -המלשב ילך לאן ששיבצו אותו ואם הוא מסרב פינוי מטפלים בו משמעתית כמסרב פקודה ובסוף דואגים לא לתת לו את מה שביקש.
ואני מתעקש כאן להביא את המידע הנכון כי התשובות שלכם והשמועות שאתם מפיצים פה גורמות נזק, יוצרות ציפיות אצל תמימים ובסוף זה ייהרוס למישהו אחר את הצבא.
והקישקוש הכי גדול.....זה להגיד :....תתעקש ותעמוד על שלך- תקבל! אני טוען: אם תעמוד על שלך.....הוא ישבר.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 30-07-10 בשעה 12:48
No Avatar
idan987 לא מחובר idan987
משתמש צעיר
שלח/ה 21 הודעות
שלח הודעה פרטית

לכל השלושה האחרונים שקפצו כאן כאילו הם יודעים הכל ועוד אומרים לי- אל תבלבל את המוח.....
אני יושב כאן כחבר צוות האתר- מעל 5 שנים.
קצב בכניסות לאתר הזה מגיע כיום לכמה אלפי כניסות ביום !!!!!!!!
וכמובן שיש עשרות אם לא מאות מאוכזבים בכל מחזור קרבי- שלא קיבלו מה שרצו.
ואז מתחיל מחול השדים.... יש כאלה שנלחמים ומצליחים לעבור עוד לפני הגיוס ולשנות את ההצבה שלההם, יש כאלה שביום הגיוס מצליחים לשכנע קצין מיון - אך זה תלוי כבר לגמרי במצב השיבוץ ביחידה המבוקשת כי אם היא בשיבוץ מלא - וככל שהיא אטרקטיבית יותר הסיכוי למקומות פנויים קטן יותר- ואז לפעמים ניתן לקבל שינוי של הרגע האחרון -ולבסוף מתחיל הסיפור של הסרבנים.
וכאן אעצור את התיאור לרגע, ואגיד לכם שלושת החכמולוגים שיש להם חבר ככה או ככה- אתם רואים אולי סיפור של איזה מספר סיפורים בודד- אנחנו באתר נתקלים בשנה במאות(!) מיקרים של סרבני פינוי, שהולכים לכלא ומקבלים שיבוץ מחורבן לגמרי, וכשאני אומר מאות אני זהיר.
השיטה, המדיניות, והפקודות המפורשות של כל תהליך המיון- בשום אופן לא לאפשר לסרבני פינוי לעבור ליחידות שהם מבקשים- ולצערי אני מצדיק את ההחלטה הזאת - צהל זאת לא תוכנית כבקשתך, עד שאתה מתגייס עושים הכל לבוא לקראתך, ולשבץ אותך גם שיתאים לרצונותיך.
אך מרגע שעלית על מדים - שום מערכת בעולם לא תוכל לתפקד אם תתחיל לעשות שינויים תוך כדי בניית המחזורים על פי הדרישות וההקצאות.
בשנה האחרונה זה הגיע לממדים שממש בכוונה תחילה לא פורצים את העקשנות והמדיניות -המלשב ילך לאן ששיבצו אותו ואם הוא מסרב פינוי מטפלים בו משמעתית כמסרב פקודה ובסוף דואגים לא לתת לו את מה שביקש.
ואני מתעקש כאן להביא את המידע הנכון כי התשובות שלכם והשמועות שאתם מפיצים פה גורמות נזק, יוצרות ציפיות אצל תמימים ובסוף זה ייהרוס למישהו אחר את הצבא.
והקישקוש הכי גדול.....זה להגיד :....תתעקש ותעמוד על שלך- תקבל! אני טוען: אם תעמוד על שלך.....הוא ישבר.
אם אתה מנהל פה כ"כ הרבה שנים , ואתה מכיר מאות אם לא אלפים של סרבנים שהתעקשו ולא קיבלו מה שרצו , אז למה מלכתחילה פירסמתם את הכתבה הזאת , הרי הכתבה הזאת היא סוג של "פנטזיה" , היא ללא ספק מעלה את רמת הביטחון של הסרבן שיש לו סיכוי גדול אף מאוד לקבל את מה שהוא רוצה
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 30-07-10 בשעה 17:07
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

תראה ידידי , אנחנו כאן לענות ולעזור לאנשים שרוצים להתכונן לצבא, אנחנו לא יושבים שעות ליד המחשב כדי להסביר לך למה פרסמנו ולמה לא פרסמנו.
בעיקרון באתר יתפרסם כמעט כל דבר שאנשים יכתבו או יכניסו כתבות ואמירות- זה אתר פתוח.
אנחנו מצנזרים מייד סודות צבאיים ועבירות על בטחון מידע, אנחנו מצנזרים גם השתלחויות וקלללות.
אנחנו לא מצנזרים טיפשות ושטויות של החברים של החברים של מישהו, אנחנו מנטרלים את השטויות ומביאים את המידע הנכון - כמו כאן.
אנחנו מסרבים להיות משטרת מחשבות או דעות, אבל נתקן ונסביר ונבהיר כל שטות שתיכתב כאן.
ואם היית חושב בהגיון ואפילו בהיגיון צבאי היית מבין שכל ויתור לסרבן פינוי הופך מייד לתרועת ניצחון שלו באינטרנט וסיפורים לחברים של החברים- ואת זה יודעים גם קציני המיון- ואם הם היו נותנים לזה להתרחש- הלך עליהם, וכל הבקומ יהפוך לבית זונות של לא מתפנים.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 30-07-10 בשעה 20:07
No Avatar
idan987 לא מחובר idan987
משתמש צעיר
שלח/ה 21 הודעות
שלח הודעה פרטית

תראה ידידי , אנחנו כאן לענות ולעזור לאנשים שרוצים להתכונן לצבא, אנחנו לא יושבים שעות ליד המחשב כדי להסביר לך למה פרסמנו ולמה לא פרסמנו.
בעיקרון באתר יתפרסם כמעט כל דבר שאנשים יכתבו או יכניסו כתבות ואמירות- זה אתר פתוח.
אנחנו מצנזרים מייד סודות צבאיים ועבירות על בטחון מידע, אנחנו מצנזרים גם השתלחויות וקלללות.
אנחנו לא מצנזרים טיפשות ושטויות של החברים של החברים של מישהו, אנחנו מנטרלים את השטויות ומביאים את המידע הנכון - כמו כאן.
אנחנו מסרבים להיות משטרת מחשבות או דעות, אבל נתקן ונסביר ונבהיר כל שטות שתיכתב כאן.
ואם היית חושב בהגיון ואפילו בהיגיון צבאי היית מבין שכל ויתור לסרבן פינוי הופך מייד לתרועת ניצחון שלו באינטרנט וסיפורים לחברים של החברים- ואת זה יודעים גם קציני המיון- ואם הם היו נותנים לזה להתרחש- הלך עליהם, וכל הבקומ יהפוך לבית זונות של לא מתפנים.
תאמת בזמן האחרון אני ביררתי דיי הרבה על הנושא הזה , והבקום לא רחוק מבית זונות של לא מתפנים , חלקם מקבלים מה שהם רוצים חלקם לא , אני מגיע לשמה עם ציפיות נמוכות ומה שיהיה יהיה
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 01-08-10 בשעה 20:48
No Avatar
נ''מ
אורח
שלח/ה n/a הודעות

המממ באיזה שלב אני רואה רופא ביום הגיוס?(יש לי בעיה ברגליים ואני רוצה לבקש דחייה)
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 02-08-10 בשעה 12:59
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך נ''מ,
לאחר שרשרת החיול תוכל לראות רופא.
גיוס נעים.

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 02-08-10 בשעה 18:21
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

מה הסיכוי שלי לעבור מחיל חימוש(השיבוץ לפי צורגי הצבא) לחי"ר גולני,גבעתי ביום גיוס? פרופיל 97 בגלל שלא מלאתי מנילה הצבא שיבץ אותי לפי צרכיו האם יש סיוכי להיתקבל ליחידה אפילו עם הגיוס של היחידה כבר היה?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 02-08-10 בשעה 21:25
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
מה הסיכוי שלי לעבור מחיל חימוש(השיבוץ לפי צורגי הצבא) לחי"ר גולני,גבעתי ביום גיוס? פרופיל 97 בגלל שלא מלאתי מנילה הצבא שיבץ אותי לפי צרכיו האם יש סיוכי להיתקבל ליחידה אפילו עם הגיוס של היחידה כבר היה?
גולני גבעתי - מאוד נמוך. נח"ל וכפיר בדגש על כפיר, יכול להיות, אם תיהיה ממש עקשן.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 03-08-10 בשעה 07:09
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

התשובה האחרונה די מדייקת לגבי היחידות.- עיניין של היצע וביקוש.
אך לגבי התהליך- ממש ממש לא לחכות ליום הגיוס ולא להיכנס שם למצב של אי התפנות, תנסה בכל דרך לסגור זאת קודם לגיוס שאתה עדיין אזרח והחוק הצבאי לא חל עליך.
אני מתכוון ללכת ללשכת גיוס ולהתנחל שמה ולבקש ראיונות עם הכי בכירים ולא להסכים להתפנות מלשכת גיוס - זה בסדר. הרי סך הכל אתה רוצה קרבי.

0
תגובה

הגדרות אשכול