חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 14:57
No Avatar
החייל השבור/שבוז
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום אני מדבר על להיות חירניק זה כל הזמן שמירות ואימונים שקורעים לך תתחת.
הרבה מאוד אנשים מורעלים מאוד לפני צבא רואים סרטון עם מוזיקה מפוצצת ביוטיוב של חיילים מסתערים וחושבים וואי איזה מגניב אנחנו הולכים להיות רמבו הם לא מבינים שזה הרבה יותר משעמם וקשה ממה שנראה בסרטונים. יש גם חוסר נוראי בשעות שינה השפלות של אנשים שהם סך הכל מעליך במחזור אני מדבר על מכ"ים שחושבים שהם הרבה יותר טובים ממך ודופקים לך שבתות ועונשים משפילים סתם כי הם אפסים גמורים בחיי האזרחות שלהם ומרגישים שם גברים שהם דרגה מעלייך. הרבה מאוד פעמים נוצר מצב שאתה לא אוכל כי לא הספקת להגיע לאוכל כי היית בשמירה האימונים קשים מאוד ובמקום להגיד לך כל הכבוד שסיימת שלב באימון המפקדים רק אומרים לכולם כמה אתם גרועים ושבחיים הם לא יצאו איתך כך למלחמה יש מלא גניבות של ציוד בצבא כמו כסף ארנקים ציוד צבאי פלאפונים שלא משנה מה תעשה תמיד דופקים לך ציוד גם הציוד הצבאי שגנבו לך עולה מלא כסף אתה אשם שגנבו לך ואתה עולה משפט תשלום וכל המשכורת הנמוכה שאתה מקבל גם כך הולכת לעזזל אתה כל הזמן לחוץ כל הזמן יכולים להקפיץ אותך כל הזמן אתה חייב להיות בכוננות מספיק כדור אחד במחסנית שחסר אכלת שבת חברות לא יהיו לך בצבא הם נפרדות ממך כי הם לא מוצאות בך שום טעם אתה פשוט לא יוצא מהבסיס. אתה לא מתקלח מלא זמן מתחילים להופיע לך פצעים על כל הגוף. כל הזמן אתה תורן מטבח או תורן סרס"פ מרים דברים כבדים בזמן שמישהו שהיה אפס מוחלט במסלול שלו אומר לך לעשות את זה שלא נדבר על הטחינת צעירות שרק משפילים אותך בלי הפסקה, והכי חשוב שאם אתה רוצה לצאת לא נותנים לך לצאת מחי"ר קרבי בתור אחד שנמצא שנתיים וחצי בשירות חובה אני אומר לכם אל תהיו ח'ירניקים.
למנהל: אני יודע שלא אוהבים להעלות דברים כאלה על סדר היום אבל אני מבקש שזה יעלה לתודעת הציבור ולא תמחוק את דעתי מהפורום.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 15:05
<phrase 1=
naor550 לא מחובר naor550
סבא פורום
שלח/ה 1,167 הודעות
שלח הודעה פרטית

בסופו של דבר אתה תעשה הכל בישביל המדינה שלך ובישביל שההורים והמשפחות שלנו ישנו בשקט בלילות...

אל תשאל מה המדינה עושה בשבילך אלא מה אתה עושה בשביל המדינה!
טוב למות בעד ארצנו...
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 15:14
No Avatar
אחד שבוז
אורח
שלח/ה n/a הודעות

מסכים איתך מאה אחוז גבר אתה לא יודע כמה אתה צודק. אני גם כמוך הלכתי לחיר ואני פשוט לא מבין בשביל מה. הטחינות ההליכות עם המשקלים הירידות של האפסים האלה שנקראים מכים, ובשביל מה?
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 15:23
<phrase 1=
juba לא מחובר juba
משתמש ותיק
שלח/ה 115 הודעות
שלח הודעה פרטית

כי בלי החיילים הקרביים האלה לא הייתה היום מדינת ישראל
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 15:31
<phrase 1=
Tal_m לא מחובר Tal_m
מפלצת פז"ם
שלח/ה 2,187 הודעות
שלח הודעה פרטית

זה רק מראה שלא כולם מתאימים לשירות בחי"ר
כל ההשפלות האלה זה חלק מהמסלול שכל חייל קרבי צריך לעבור ולא רק בחי"ר
המ"כים האלה עם כמה שהם "גברים ותופסים תחת" עליך, זה לא כי הם כאלה, כי זה התפקיד שלהם, הכל משחק וצריך לדעת לאכול את זה ולהמשיך הלאה
באיזה חטיבה אתה משרת?

0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 16:45
No Avatar
Vosegus לא מחובר Vosegus
נגעתי בקיר!
שלח/ה 380 הודעות
שלח הודעה פרטית

האמת שאת ה'בעייה' הגדולה ביותר בחי"ר לא ציינת..הייתה לא ממזמן כתבה מעניינת על זה בבלייזר-היה ראיון מעניין עם חירניק משוחרר..ממסייעת שחם נראה לי.בכל מקרה הוא סיפר על מקרה שדובדבן יצאו למבצע והרגו מחבל אחד.את המבצע הזה פרסמו בכל רשתות התקשורת והחיילים שהשתתפו בו צ'ופרו ברבעוש.באותו הזמן בערך,בזמן פעילות מבצעית,המסייעת הרגה ארבעה מחבלים,ולא רק שלא פרסמו את זה בשום רשת תקשורת אלא שגם אף אחד מהחיילים לא באמת צ'ופר..
למעשה הכתבה בבלייזר עוסקת בזה שכל הזמן המדינה מתעסקת בסיירות וביחידות המובחרות שלה,בעוד שאת החירניקים שוכחים והם שוחים בחרא ומקבלים 0 כבוד
והדבר הכי פחות נעים שיש הוא לחזור אחריי 17 יום של 3-3 בהר דוב בידיעה שאף אחד לא באמת שם עלייך..
אבל עושים את זה מהאהבה למדינה,וזו התשובה לשאלה 'למה עוד'
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 16:50
No Avatar
y90 לא מחובר y90
משתמש ותיק
שלח/ה 392 הודעות
שלח הודעה פרטית

מצאתי קטע מיוחד שקראתי וחשבתי שיהיה נכון שיהיה פה
ואולי יהיה נקודת מפנה ומחשבה להרבה חבר'ה לפני הגיוס הקרב ובא.

אדם גדול אמר לי פעם שלהיות קרבי זה
שבסה"כ אף אחד לא סופר יותר מדי את הלוחמים.

אין לך תור מיוחד בסופרמרקט, לא תקבל הנחה ברכישת מכונית למשל.
כל הסיפורים על בנות הנמסות למראה כומתה אדומה יתגלו כשקריים, אם מישהי כבר תסכים לצאת איתך, היא קרוב לוודאי תזרוק אותך אחרי שבסרט הראשון אליו תלכו יחדיו, אתה תירדם כבר בפירסומות, ( כי מה לעשות, יום חמישי הוא לילה לבן, ועובדים על המסדר... ) ואם בכל זאת היא החליטה לתת לך צ`אנס נוסף, גם הוא ייאבד בגלל שבת בלת"ם, "סתם" כי איזה "אחמד" רוצה לצאת לת"א עם חגורה ( שלמרבה הצער היא לא חגורת כסף ).
אתה תתפוצץ מקנאה כשתשמע ג`ובניקים באוטובוס מתארים אפטר מטורף שחוו, כשאצלך בלקסיקון אפטר מתקשר לחצי שעה בקניון נחמיה ( במקרה הטוב , במקרה הרע - שווארמת ששון ובניו באיזה צומת ) עם מאזין ו2 שומרים על הטיולית.
כשכבר תיהיה בבית, ותצא עם החבר`ה ביום שישי, אף אחד לא יבין למה אתה שומע ב02:00 בלילה חדשות באוטו ( כי מה לעשות, לא כולם מבינים שאתה אמנם בבית, אבל חבר`ה מהיחידה בפנים, וצריך לדעת שהכל בסדר ולא קרה כלום ).
כשאני חושב על זה, הצ`ופר האמיתי שתקבל יהיה בדמות מילואים מפתים ( כי מה יותר טוב מאשר לברוח לרמאללה או ג`נין באמצע הסימסטר או יותר טוב.. תקופת המבחנים )

אבל מה ....

כשבגיל 30 תיתקע עם פנצ`ר ברכב באמצע שום-מקום, בחוץ יורד גשם זלעפות, אתה תרד להחליף גלגל כמו פנתר, כי מה זה כבר גשם?הרי המפק"צ כבר אמר: "נרטבים רק פעם אחת".
כשהבוס יעלה לך את הסעיף בעבודה, אתה לא תחזור למשרד " מדוכא ועצבני" ותיבב לכולם שאתה רוצה להתפטר. כי למדת כבר פעם, מה זה לחרוק שיניים ולהמשיך הלאה.
כשתסתובב באמסטרדם עם בחורה, צ`ימידן ומזוודה ענקית ( שלה כמובן ) בחיפושים אחר מלון טוב, זול ופנוי, אתה גם תמצא אותו, כי אתה כבר יודע, שלכל מסלול יש גם סוף.
כי כשתשב כמה שנים אח"כ באיזה פאב, עם חבורת אנשים ( שבמבט ראשון לא נראה שיש איזה שהוא קשר ביניהם ) ותריצו צחוקים וזיכרונות שיהיו חקוקים בך יותר מכל חוויה אחרת שתעבור בחייך, אני מבטיח לך ( מניסיון ) שהג`ובניקים מסביבך יקנאו בך.
להיות קרבי ולוחם זה לחזור הביתה למיטה שלך ולהעריך אותה הרבה יותר מסתם ג`וב.
זה לראות את אמא שלך ואשכרה לחייך כי זה הדבר הכי יפה בעולם..
זה לתת ביס בשניצל של אמא ולהגיד כמה טוב להיות בבית.
זה להיות עם החברים בבסיס ולהריץ דחקות מטורפות אחרי 17 שעות ללא שינה ויותר ופשוט זה מה שעשה לך את היום הדאחקה בשלשות.
זה לקבל את הקרמבו המסריח הזה בתור צ`ופר ולחלק אותו ל5 חברים וכולכם שמחים כאילו קיבלתם מליון דולר.
זה לחכות לרכבת או לאוטובוס אחרי אפטר של יום אחד ואז באה לך האישה המבוגרת ואומרת לך תודה רבה.

כי להיות לוחם זה קודם כל להיות בנאדם.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 17:38
<phrase 1=
naor550 לא מחובר naor550
סבא פורום
שלח/ה 1,167 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי y90 צפה בהודעה
מצאתי קטע מיוחד שקראתי וחשבתי שיהיה נכון שיהיה פה
ואולי יהיה נקודת מפנה ומחשבה להרבה חבר'ה לפני הגיוס הקרב ובא.

אדם גדול אמר לי פעם שלהיות קרבי זה
שבסה"כ אף אחד לא סופר יותר מדי את הלוחמים.

אין לך תור מיוחד בסופרמרקט, לא תקבל הנחה ברכישת מכונית למשל.
כל הסיפורים על בנות הנמסות למראה כומתה אדומה יתגלו כשקריים, אם מישהי כבר תסכים לצאת איתך, היא קרוב לוודאי תזרוק אותך אחרי שבסרט הראשון אליו תלכו יחדיו, אתה תירדם כבר בפירסומות, ( כי מה לעשות, יום חמישי הוא לילה לבן, ועובדים על המסדר... ) ואם בכל זאת היא החליטה לתת לך צ`אנס נוסף, גם הוא ייאבד בגלל שבת בלת"ם, "סתם" כי איזה "אחמד" רוצה לצאת לת"א עם חגורה ( שלמרבה הצער היא לא חגורת כסף ).
אתה תתפוצץ מקנאה כשתשמע ג`ובניקים באוטובוס מתארים אפטר מטורף שחוו, כשאצלך בלקסיקון אפטר מתקשר לחצי שעה בקניון נחמיה ( במקרה הטוב , במקרה הרע - שווארמת ששון ובניו באיזה צומת ) עם מאזין ו2 שומרים על הטיולית.
כשכבר תיהיה בבית, ותצא עם החבר`ה ביום שישי, אף אחד לא יבין למה אתה שומע ב02:00 בלילה חדשות באוטו ( כי מה לעשות, לא כולם מבינים שאתה אמנם בבית, אבל חבר`ה מהיחידה בפנים, וצריך לדעת שהכל בסדר ולא קרה כלום ).
כשאני חושב על זה, הצ`ופר האמיתי שתקבל יהיה בדמות מילואים מפתים ( כי מה יותר טוב מאשר לברוח לרמאללה או ג`נין באמצע הסימסטר או יותר טוב.. תקופת המבחנים )

אבל מה ....

כשבגיל 30 תיתקע עם פנצ`ר ברכב באמצע שום-מקום, בחוץ יורד גשם זלעפות, אתה תרד להחליף גלגל כמו פנתר, כי מה זה כבר גשם?הרי המפק"צ כבר אמר: "נרטבים רק פעם אחת".
כשהבוס יעלה לך את הסעיף בעבודה, אתה לא תחזור למשרד " מדוכא ועצבני" ותיבב לכולם שאתה רוצה להתפטר. כי למדת כבר פעם, מה זה לחרוק שיניים ולהמשיך הלאה.
כשתסתובב באמסטרדם עם בחורה, צ`ימידן ומזוודה ענקית ( שלה כמובן ) בחיפושים אחר מלון טוב, זול ופנוי, אתה גם תמצא אותו, כי אתה כבר יודע, שלכל מסלול יש גם סוף.
כי כשתשב כמה שנים אח"כ באיזה פאב, עם חבורת אנשים ( שבמבט ראשון לא נראה שיש איזה שהוא קשר ביניהם ) ותריצו צחוקים וזיכרונות שיהיו חקוקים בך יותר מכל חוויה אחרת שתעבור בחייך, אני מבטיח לך ( מניסיון ) שהג`ובניקים מסביבך יקנאו בך.
להיות קרבי ולוחם זה לחזור הביתה למיטה שלך ולהעריך אותה הרבה יותר מסתם ג`וב.
זה לראות את אמא שלך ואשכרה לחייך כי זה הדבר הכי יפה בעולם..
זה לתת ביס בשניצל של אמא ולהגיד כמה טוב להיות בבית.
זה להיות עם החברים בבסיס ולהריץ דחקות מטורפות אחרי 17 שעות ללא שינה ויותר ופשוט זה מה שעשה לך את היום הדאחקה בשלשות.
זה לקבל את הקרמבו המסריח הזה בתור צ`ופר ולחלק אותו ל5 חברים וכולכם שמחים כאילו קיבלתם מליון דולר.
זה לחכות לרכבת או לאוטובוס אחרי אפטר של יום אחד ואז באה לך האישה המבוגרת ואומרת לך תודה רבה.

כי להיות לוחם זה קודם כל להיות בנאדם.
באמת אחלה מאמר!
מילה במילה.. תודה רבה לך!

טוב למות בעד ארצנו...
0
אני מאגיסט מצנחנים ואני באמת שלא היחידי ששבוז.   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 17:56
No Avatar
החייל השבוז/ שבור
אורח
שלח/ה n/a הודעות

כתבתי את המאמר הזה לאנשים שידעו רק שאני בנאדם מאוד ציוני והתגייסתי מתוך ציונות וברור שמתוך חישול עצמי אבל לא יפה שמתייחסים אלייך כמו זבל בצבא אני מרגיש כמו בנאדם חסר זכויות ומי שכתב בתגובה שזה הצגה וזה התפקיד של המכי"ם סליחה שלנקות את השירותים 4 פעמים עם מגל"ר סתם כי בא למ"כ שלך להרוס לך תחיים ושמשעמם לו ובא לו לצחוק קצת אז הוא מתעלל בחיילים זה כולל את כל הסגל הפיקודי, לי לפני צבא אמרו לא ללכת לח"יר אמרו לי זה נוראי ובאמת שאני בנאדם מאוד מחושל ואני אמרתי העיקר לשמור על המדינה כמו כל מי שהיה איתי לפני גיוס ואז אתה מגלה שהצבא זאת מערכת כל כך אינטרסנטית ולמה לעזזל אני לא ג'ובניק אין בנאדם אחד שלא רוצה לצאת מקרבי אני אומר עכשיו לכל מי שלא התגייס עדיין לחשוב פעמיים אם להיות קרבי זה מה שהוא רוצה.
0
צודק   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 20:15
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

ממש כל מילה שהוא רשם בצדק ... הצבא מרעיל אותך לפני שאתה מתגייס כדי לגרום לצעירים לחשוב שאם יתגייסו לקרבי זה יעשה אותם גברים ויהיה להם כיף וכל השטויות שמוכרים להם! אבל זה ממש לא נכון אני לא אומר שלא צריך להתגייס אבל עדיין יש גבול לזבל שבנאדם צריך לסבול בזמן הגיוס שלו ובהמשך שירותו לצבא . ובסה"כ כל מי שמתגייס לצבא תורם חלק גדול מעצמו ומצד שאני הצבא לפני הגיוס לא מראה להם את הדבר האמיתי ואם היו לפחות מראים להם מה הולך לקרות שהם יתגיסו כמו שזזה קורה , כמעט בטוח שזה היה משפיע עליהם בבחירה שלהם לאיפה שהם רוצים להיות בצבא !
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 20:17
<phrase 1=
naor550 לא מחובר naor550
סבא פורום
שלח/ה 1,167 הודעות
שלח הודעה פרטית

באמת חבל שזה מה שאנשים חושבים!

טוב למות בעד ארצנו...
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 20:20
No Avatar
y90 לא מחובר y90
משתמש ותיק
שלח/ה 392 הודעות
שלח הודעה פרטית

שמע אני לא יודע איפה אתה משרת ומתי התגייסת אבל אם אתה הושפלת בדרך כלשהי ע"י מפקד בין אם זה ברבים או שהיית לבד יש מה שנקרא טופס כבילה שאתה יכול להגיש ואם ימצאו לנכון שהמפקד חרג מסמכותו הוא יסולק מתפקידו והוא לא יהיה מפקד יותר.
גם אני חי"רניק ומעולם לא עברתי השפלות כמו שאתה מציג אז ככה שאין צורך להכליל את התופעה על כל צה"ל וזה גם לא הוגן מה שאתה עושה ולא מכובד כי יש מאות משלב"ים מלאי מוטיבציה שנכנסים לאתר הזה ואין להם מושג מה הולך בצה"ל וביננו אתה יכול לקרוא לשאול לראות ולנסות להבין איך החיים בתור חייל וללכת לקבוצות כושר קרבי ולנסות להכין את עצמך לצבא אבל שום דבר לא דומה לדבר האמיתי אז אותו מלש"ב שקורא אשכול של "החייל השבוז/שבור " מפחד ויורדת לו המוטיבציה לשרת בקרבי והוא מתחיל לשאול את עצמו יותר מידי שאלות ולחשוב שהצבא מתנהל ככה...
אז אני מציע לך לחשוב פעמיים לפני שאתה מפרסם משהו כזה שנית באתר הזה, אתה מוזמן לעלות בעיה ולהתייעץ עם אנשים מה לעשות ולבקש עזרה.... אבל מה שאתה עושה פה אתה מציג תופעה/בעיה שקוראת אצלך במחלקה ולא בכל צה"ל.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 20:40
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי החייל השבור/שבוז צפה בהודעה
שלום אני מדבר על להיות חירניק זה כל הזמן שמירות ואימונים שקורעים לך תתחת.
הרבה מאוד אנשים מורעלים מאוד לפני צבא רואים סרטון עם מוזיקה מפוצצת ביוטיוב של חיילים מסתערים וחושבים וואי איזה מגניב אנחנו הולכים להיות רמבו הם לא מבינים שזה הרבה יותר משעמם וקשה ממה שנראה בסרטונים. יש גם חוסר נוראי בשעות שינה השפלות של אנשים שהם סך הכל מעליך במחזור אני מדבר על מכ"ים שחושבים שהם הרבה יותר טובים ממך ודופקים לך שבתות ועונשים משפילים סתם כי הם אפסים גמורים בחיי האזרחות שלהם ומרגישים שם גברים שהם דרגה מעלייך. הרבה מאוד פעמים נוצר מצב שאתה לא אוכל כי לא הספקת להגיע לאוכל כי היית בשמירה האימונים קשים מאוד ובמקום להגיד לך כל הכבוד שסיימת שלב באימון המפקדים רק אומרים לכולם כמה אתם גרועים ושבחיים הם לא יצאו איתך כך למלחמה יש מלא גניבות של ציוד בצבא כמו כסף ארנקים ציוד צבאי פלאפונים שלא משנה מה תעשה תמיד דופקים לך ציוד גם הציוד הצבאי שגנבו לך עולה מלא כסף אתה אשם שגנבו לך ואתה עולה משפט תשלום וכל המשכורת הנמוכה שאתה מקבל גם כך הולכת לעזזל אתה כל הזמן לחוץ כל הזמן יכולים להקפיץ אותך כל הזמן אתה חייב להיות בכוננות מספיק כדור אחד במחסנית שחסר אכלת שבת חברות לא יהיו לך בצבא הם נפרדות ממך כי הם לא מוצאות בך שום טעם אתה פשוט לא יוצא מהבסיס. אתה לא מתקלח מלא זמן מתחילים להופיע לך פצעים על כל הגוף. כל הזמן אתה תורן מטבח או תורן סרס"פ מרים דברים כבדים בזמן שמישהו שהיה אפס מוחלט במסלול שלו אומר לך לעשות את זה שלא נדבר על הטחינת צעירות שרק משפילים אותך בלי הפסקה, והכי חשוב שאם אתה רוצה לצאת לא נותנים לך לצאת מחי"ר קרבי בתור אחד שנמצא שנתיים וחצי בשירות חובה אני אומר לכם אל תהיו ח'ירניקים.
למנהל: אני יודע שלא אוהבים להעלות דברים כאלה על סדר היום אבל אני מבקש שזה יעלה לתודעת הציבור ולא תמחוק את דעתי מהפורום.

כי זה מה שהצבא מחפש. אנשים שיאכלו את כל החרא מבלי לבכות בפורומים של היחידה.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 20:44
No Avatar
y90 לא מחובר y90
משתמש ותיק
שלח/ה 392 הודעות
שלח הודעה פרטית

באנה אנשים פה יצורים...פשוט חיים בסרט
לא שאני מגן על הצבא, יש הרבה דברים לא טובים והרבה שערוריות
אבל לא ככה מתנהל הצבא זאת לא מדיניות להשפיל חיילים ולדכא אותם תצאו מהסרט שלכם
0
אפס תעוף מצהל   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 22:15
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אני יהודי ודורות לפני אכלו שואה ובנס הקמנו פה מדינה ויש צבא ועלו עלינו מיליון ערבים ובסוף אנחנו אכלנו להם תגולן ואת ירושלים. שונאים אותנו בעולם ואף פעם לא יבינו אבל אחד כמוך שמעז להקליד פסיק פה בפורום צריך לגרש ביחד עם כל הערבים שחיים פה ומקטרים כמוך. תגיד תודה ותעריך - לא רוצה סתום תפה.
0
תגובה

הגדרות אשכול