חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 09-01-13 בשעה 17:34
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

נכון עברו שנתיים באשכול המיוחד הזה, ואני קורא את התגובות , ובעיקר של הקרביים, ואני כל כך מבין אותם ומזדהה... אבל יותר מהכל אני מחייב פה להגיד לכם- אחים שלי - בזכותכם אני ישן קצת יותר טוב בלילה, בזכותכם אני עובר ליד גן ילדים ולוחש לעצמי : "אל תדאגו קטנטנים....יש מי ששומר עליכם!" בזכותכם אני מחייך קצת יותר, ויש לי יותר אמונה שבזכותכם נמשיך לחיות כאן בארץ הקשה הזאת.
תודה

0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 01-03-13 בשעה 20:59
No Avatar
Ofeknava לא מחובר Ofeknava
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

כי צריך להגן על המדינה שלך!
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 01-03-13 בשעה 21:11
<phrase 1=
קרבי זה הכי, אחי לא מחובר קרבי זה הכי, אחי
מפלצת פז"ם
שלח/ה 1,575 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי ofeknava צפה בהודעה
כי צריך להגן על המדינה שלך!
על המדינה שלנו

״בעין חודרת, שקטה ובוטחת 
כשירח פן תת שוב תוהה ושואל, 
אל עורף אויב נחמוק שוב בנחת, 
זו נבחרת המחץ, של עם ישראל״ 
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 11-03-13 בשעה 20:38
No Avatar
כנעאני לא מחובר כנעאני
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

ומי שלא ממש קרבי , לא מגן על המדינה שלנו? ואם הוא עושה ג'וב חשוב במודיעין וחונק את הבית- הוא נחשב נפל בגלל זה?
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 28-07-14 בשעה 10:01
No Avatar
RyXoN לא מחובר RyXoN
משתמש צעיר
שלח/ה 5 הודעות
שלח הודעה פרטית

יש פה דביל אחד שאמר משהו לגבי קרדיט
אז תדע דבר אחד הלוחמים בדובדבן עושים מלאאאאאא מבצעים שלא שמעת עליהם בכלל והם קרעו תתחת בשביל להגיע ליחידה ועדיין קורעים את התחת
אז לוחם אמיתי לא מחפש תהילה או קרדיט אלא עושה הכל בשביל המדינה שלו
"זה לא מה המדינה יכולה לתרום לך ,זה מה אתה יכול לתרוםלמדינה"
ולפותח האשכול לא כולם צריכים לסבול תמרמורים שלך על זה שלא עברת יום סיירות או שלא התקבלת מאיזשהו סיבה ליחידה מיוחדת אז בבקשה ממך אל
תנסה להעביר מסר לא מדויק לאנשים פה
כי בנתיים אמרת למה לא כדאי ללכת לקרבי תציג גם את הצדדים הטובים של צבא ושל קרבי כמו
1. אתה בא ילד ויוצא גבר אתה מתבגר בצבא ובקרבי בכלל
2.ממשיכם קריירה שם אם זה מוצא חן בעינכם
3.אם אתה מדריך כושר או מדריך קרב מגע אתה יכול להמשיך להשתדרג למכון ווינגיט ולקבל אחלה של משכורת
4.חוייה של פעם בחיים והרגשה של תרומה יוצאת דופן שאתה יודע שאתה עשית מה שביקשו ויותר
אז כל מי שראה את מה שהוא רשם שיראה גם את הצד החיובי
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 09-11-15 בשעה 22:32
No Avatar
Bugo26 לא מחובר Bugo26
הפז"ם דופק
שלח/ה 49 הודעות
שלח הודעה פרטית

דיון טעון, מעניין ומרתק! אני לא מאמין שקראתי באמת את כל ה-19 העמודים שלקחו לי 3 שעות קריאה.
עלו כאן הרבה נושאים מעניינים וחשובים מאוד!

נ.ב
כמעט חצי מיליון אנשים צפו באשכול - דיון מרתק
היו כאן מלא דעות ותגובות שהסכמתי איתם וחלקן שהיה לי הרבה דברים להגיד. אני רוצה לציין שבמהלך הקריאה היה פה קללות וזלזול ויחסית זה הפריע לי וחבל שזה הגיע למצב כזה שדעה נאמרת ואחרי דו שיח קצר מתחילים לקלל את אחד השני בגלל שאנחנו לא מוכנים לקבל את הדעה של מישהו אחר - לאן הגענו, ומה זה אומר על עצמנו?
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 23-11-15 בשעה 11:26
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

שיקללו המקללים ושיקטרו המקטרים.... האשכול הזה מוכיח איזה נוער יש במדינה ושיש לנו עתיד.
אין לי ארץ אחרת!

0
בתור אחד שגם נדפק בחיר (וצה"ל דפק אותו בכללי)   נכתב בתאריך 29-11-15 בשעה 16:58
<phrase 1=
IAMREADYFORSHAYETET13 לא מחובר IAMREADYFORSHAYETET13
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי החייל השבור/שבוז צפה בהודעה
שלום אני מדבר על להיות חירניק זה כל הזמן שמירות ואימונים שקורעים לך תתחת.
הרבה מאוד אנשים מורעלים מאוד לפני צבא רואים סרטון עם מוזיקה מפוצצת ביוטיוב של חיילים מסתערים וחושבים וואי איזה מגניב אנחנו הולכים להיות רמבו הם לא מבינים שזה הרבה יותר משעמם וקשה ממה שנראה בסרטונים. יש גם חוסר נוראי בשעות שינה השפלות של אנשים שהם סך הכל מעליך במחזור אני מדבר על מכ"ים שחושבים שהם הרבה יותר טובים ממך ודופקים לך שבתות ועונשים משפילים סתם כי הם אפסים גמורים בחיי האזרחות שלהם ומרגישים שם גברים שהם דרגה מעלייך. הרבה מאוד פעמים נוצר מצב שאתה לא אוכל כי לא הספקת להגיע לאוכל כי היית בשמירה האימונים קשים מאוד ובמקום להגיד לך כל הכבוד שסיימת שלב באימון המפקדים רק אומרים לכולם כמה אתם גרועים ושבחיים הם לא יצאו איתך כך למלחמה יש מלא גניבות של ציוד בצבא כמו כסף ארנקים ציוד צבאי פלאפונים שלא משנה מה תעשה תמיד דופקים לך ציוד גם הציוד הצבאי שגנבו לך עולה מלא כסף אתה אשם שגנבו לך ואתה עולה משפט תשלום וכל המשכורת הנמוכה שאתה מקבל גם כך הולכת לעזזל אתה כל הזמן לחוץ כל הזמן יכולים להקפיץ אותך כל הזמן אתה חייב להיות בכוננות מספיק כדור אחד במחסנית שחסר אכלת שבת חברות לא יהיו לך בצבא הם נפרדות ממך כי הם לא מוצאות בך שום טעם אתה פשוט לא יוצא מהבסיס. אתה לא מתקלח מלא זמן מתחילים להופיע לך פצעים על כל הגוף. כל הזמן אתה תורן מטבח או תורן סרס"פ מרים דברים כבדים בזמן שמישהו שהיה אפס מוחלט במסלול שלו אומר לך לעשות את זה שלא נדבר על הטחינת צעירות שרק משפילים אותך בלי הפסקה, והכי חשוב שאם אתה רוצה לצאת לא נותנים לך לצאת מחי"ר קרבי בתור אחד שנמצא שנתיים וחצי בשירות חובה אני אומר לכם אל תהיו ח'ירניקים.
למנהל: אני יודע שלא אוהבים להעלות דברים כאלה על סדר היום אבל אני מבקש שזה יעלה לתודעת הציבור ולא תמחוק את דעתי מהפורום.
כל מילה בסלע.

מילה במילה תיארת את מה שהולך פה (ואני אישית נמצא ב"יתרון האנושי" עלק)
מכת הגנבות בצה"ל באמת הזויה והיחס לחיילים באמת עצוב...
בתור אחד שהתנדב כל החיים עזר לזולת חלם על שירות משמעותי בחיים לא חשבתי שידפקו אותי ככה ואני אקבל יחס כזה בזיוני.
0
גם התגובה שלי בנוגע לקטע הזה.   נכתב בתאריך 29-11-15 בשעה 17:11
<phrase 1=
IAMREADYFORSHAYETET13 לא מחובר IAMREADYFORSHAYETET13
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

מצאתי קטע מיוחד שקראתי וחשבתי שיהיה נכון שיהיה פה
ואולי יהיה נקודת מפנה ומחשבה להרבה חבר'ה לפני הגיוס הקרב ובא.

אדם גדול אמר לי פעם שלהיות קרבי זה
שבסה"כ אף אחד לא סופר יותר מדי את הלוחמים.

אין לך תור מיוחד בסופרמרקט, לא תקבל הנחה ברכישת מכונית למשל.
כל הסיפורים על בנות הנמסות למראה כומתה אדומה יתגלו כשקריים, אם מישהי כבר תסכים לצאת איתך, היא קרוב לוודאי תזרוק אותך אחרי שבסרט הראשון אליו תלכו יחדיו, אתה תירדם כבר בפירסומות, ( כי מה לעשות, יום חמישי הוא לילה לבן, ועובדים על המסדר... ) ואם בכל זאת היא החליטה לתת לך צ`אנס נוסף, גם הוא ייאבד בגלל שבת בלת"ם, "סתם" כי איזה "אחמד" רוצה לצאת לת"א עם חגורה ( שלמרבה הצער היא לא חגורת כסף ).
אתה תתפוצץ מקנאה כשתשמע ג`ובניקים באוטובוס מתארים אפטר מטורף שחוו, כשאצלך בלקסיקון אפטר מתקשר לחצי שעה בקניון נחמיה ( במקרה הטוב , במקרה הרע - שווארמת ששון ובניו באיזה צומת ) עם מאזין ו2 שומרים על הטיולית.
כשכבר תיהיה בבית, ותצא עם החבר`ה ביום שישי, אף אחד לא יבין למה אתה שומע ב02:00 בלילה חדשות באוטו ( כי מה לעשות, לא כולם מבינים שאתה אמנם בבית, אבל חבר`ה מהיחידה בפנים, וצריך לדעת שהכל בסדר ולא קרה כלום ).
כשאני חושב על זה, הצ`ופר האמיתי שתקבל יהיה בדמות מילואים מפתים ( כי מה יותר טוב מאשר לברוח לרמאללה או ג`נין באמצע הסימסטר או יותר טוב.. תקופת המבחנים )

אבל מה ....

כשבגיל 30 תיתקע עם פנצ`ר ברכב באמצע שום-מקום, בחוץ יורד גשם זלעפות, אתה תרד להחליף גלגל כמו פנתר, כי מה זה כבר גשם?הרי המפק"צ כבר אמר: "נרטבים רק פעם אחת".
כשהבוס יעלה לך את הסעיף בעבודה, אתה לא תחזור למשרד " מדוכא ועצבני" ותיבב לכולם שאתה רוצה להתפטר. כי למדת כבר פעם, מה זה לחרוק שיניים ולהמשיך הלאה.
כשתסתובב באמסטרדם עם בחורה, צ`ימידן ומזוודה ענקית ( שלה כמובן ) בחיפושים אחר מלון טוב, זול ופנוי, אתה גם תמצא אותו, כי אתה כבר יודע, שלכל מסלול יש גם סוף.
כי כשתשב כמה שנים אח"כ באיזה פאב, עם חבורת אנשים ( שבמבט ראשון לא נראה שיש איזה שהוא קשר ביניהם ) ותריצו צחוקים וזיכרונות שיהיו חקוקים בך יותר מכל חוויה אחרת שתעבור בחייך, אני מבטיח לך ( מניסיון ) שהג`ובניקים מסביבך יקנאו בך.
להיות קרבי ולוחם זה לחזור הביתה למיטה שלך ולהעריך אותה הרבה יותר מסתם ג`וב.
זה לראות את אמא שלך ואשכרה לחייך כי זה הדבר הכי יפה בעולם..
זה לתת ביס בשניצל של אמא ולהגיד כמה טוב להיות בבית.
זה להיות עם החברים בבסיס ולהריץ דחקות מטורפות אחרי 17 שעות ללא שינה ויותר ופשוט זה מה שעשה לך את היום הדאחקה בשלשות.
זה לקבל את הקרמבו המסריח הזה בתור צ`ופר ולחלק אותו ל5 חברים וכולכם שמחים כאילו קיבלתם מליון דולר.
זה לחכות לרכבת או לאוטובוס אחרי אפטר של יום אחד ואז באה לך האישה המבוגרת ואומרת לך תודה רבה.

כי להיות לוחם זה קודם כל להיות בנאדם

כי כשאתה בסיירת או בשייטת (או בכל דבר שיש בו צוות קטן ואיכותי השירות הוא הרבה יותר טוב האנשים באמת אחים לכל החיים)

אבל כשאין סינון כדי להגיע לחיר נגיד אז אין מה לעשות זה סוג האנשים שמשרתים שם...

אני אישית חייב להיות שם כי אני יודע שאף אחד פה לא יעשה את התפקיד כמו שצריך...

אם לא אני אז מי כן ישמור על המדינה?
בטח שלא הם...
כי על אבן לא הייתה נותן להם לשמור..

אז מישהו צריך לאכול את החרא הזה וטוב בסוף מתרגלים.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 01-12-15 בשעה 09:48
No Avatar
Bugo26 לא מחובר Bugo26
הפז"ם דופק
שלח/ה 49 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי IAMREADYFORSHAYETET13 צפה בהודעה
מצאתי קטע מיוחד שקראתי וחשבתי שיהיה נכון שיהיה פה
ואולי יהיה נקודת מפנה ומחשבה להרבה חבר'ה לפני הגיוס הקרב ובא.

אדם גדול אמר לי פעם שלהיות קרבי זה
שבסה"כ אף אחד לא סופר יותר מדי את הלוחמים.

אין לך תור מיוחד בסופרמרקט, לא תקבל הנחה ברכישת מכונית למשל.
כל הסיפורים על בנות הנמסות למראה כומתה אדומה יתגלו כשקריים, אם מישהי כבר תסכים לצאת איתך, היא קרוב לוודאי תזרוק אותך אחרי שבסרט הראשון אליו תלכו יחדיו, אתה תירדם כבר בפירסומות, ( כי מה לעשות, יום חמישי הוא לילה לבן, ועובדים על המסדר... ) ואם בכל זאת היא החליטה לתת לך צ`אנס נוסף, גם הוא ייאבד בגלל שבת בלת"ם, "סתם" כי איזה "אחמד" רוצה לצאת לת"א עם חגורה ( שלמרבה הצער היא לא חגורת כסף ).
אתה תתפוצץ מקנאה כשתשמע ג`ובניקים באוטובוס מתארים אפטר מטורף שחוו, כשאצלך בלקסיקון אפטר מתקשר לחצי שעה בקניון נחמיה ( במקרה הטוב , במקרה הרע - שווארמת ששון ובניו באיזה צומת ) עם מאזין ו2 שומרים על הטיולית.
כשכבר תיהיה בבית, ותצא עם החבר`ה ביום שישי, אף אחד לא יבין למה אתה שומע ב02:00 בלילה חדשות באוטו ( כי מה לעשות, לא כולם מבינים שאתה אמנם בבית, אבל חבר`ה מהיחידה בפנים, וצריך לדעת שהכל בסדר ולא קרה כלום ).
כשאני חושב על זה, הצ`ופר האמיתי שתקבל יהיה בדמות מילואים מפתים ( כי מה יותר טוב מאשר לברוח לרמאללה או ג`נין באמצע הסימסטר או יותר טוב.. תקופת המבחנים )

אבל מה ....

כשבגיל 30 תיתקע עם פנצ`ר ברכב באמצע שום-מקום, בחוץ יורד גשם זלעפות, אתה תרד להחליף גלגל כמו פנתר, כי מה זה כבר גשם?הרי המפק"צ כבר אמר: "נרטבים רק פעם אחת".
כשהבוס יעלה לך את הסעיף בעבודה, אתה לא תחזור למשרד " מדוכא ועצבני" ותיבב לכולם שאתה רוצה להתפטר. כי למדת כבר פעם, מה זה לחרוק שיניים ולהמשיך הלאה.
כשתסתובב באמסטרדם עם בחורה, צ`ימידן ומזוודה ענקית ( שלה כמובן ) בחיפושים אחר מלון טוב, זול ופנוי, אתה גם תמצא אותו, כי אתה כבר יודע, שלכל מסלול יש גם סוף.
כי כשתשב כמה שנים אח"כ באיזה פאב, עם חבורת אנשים ( שבמבט ראשון לא נראה שיש איזה שהוא קשר ביניהם ) ותריצו צחוקים וזיכרונות שיהיו חקוקים בך יותר מכל חוויה אחרת שתעבור בחייך, אני מבטיח לך ( מניסיון ) שהג`ובניקים מסביבך יקנאו בך.
להיות קרבי ולוחם זה לחזור הביתה למיטה שלך ולהעריך אותה הרבה יותר מסתם ג`וב.
זה לראות את אמא שלך ואשכרה לחייך כי זה הדבר הכי יפה בעולם..
זה לתת ביס בשניצל של אמא ולהגיד כמה טוב להיות בבית.
זה להיות עם החברים בבסיס ולהריץ דחקות מטורפות אחרי 17 שעות ללא שינה ויותר ופשוט זה מה שעשה לך את היום הדאחקה בשלשות.
זה לקבל את הקרמבו המסריח הזה בתור צ`ופר ולחלק אותו ל5 חברים וכולכם שמחים כאילו קיבלתם מליון דולר.
זה לחכות לרכבת או לאוטובוס אחרי אפטר של יום אחד ואז באה לך האישה המבוגרת ואומרת לך תודה רבה.

כי להיות לוחם זה קודם כל להיות בנאדם

כי כשאתה בסיירת או בשייטת (או בכל דבר שיש בו צוות קטן ואיכותי השירות הוא הרבה יותר טוב האנשים באמת אחים לכל החיים)

אבל כשאין סינון כדי להגיע לחיר נגיד אז אין מה לעשות זה סוג האנשים שמשרתים שם...

אני אישית חייב להיות שם כי אני יודע שאף אחד פה לא יעשה את התפקיד כמו שצריך...

אם לא אני אז מי כן ישמור על המדינה?
בטח שלא הם...
כי על אבן לא הייתה נותן להם לשמור..

אז מישהו צריך לאכול את החרא הזה וטוב בסוף מתרגלים.
באמת זה דבר מיוחד. זו גם החוויה לאחר מכן אבל לפעמים אני נוטה לחשוב שבשביל זה אני מתגייס לקרבי .

ואני רוצה לציין שהקטע שרשמת בתחילת ההודעה כבר הופיע באשכול הזה בעבר:
http://www.yehida.co.il/forums/showt...669#post301669
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 11-01-16 בשעה 17:35
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

יש פה תגובה של אחד שפוט שגנבו לו, דפקו אותו, שתו לו, לקחו לו, טירטרו אותו, לא נתנו לו לישון, לא התיחסו אליו ממטר, הישפיטו אותו, - בקיצור אחד שחושב שהכול בקרבי חרא ולכן הוא צריך למרוח את החרא הזה פה על גבי האשכול .
אז נכון שיש כאלו -ויותר נכון שהחיים שלהם בזבל רק בגללם. הכל זה עיניין של נקודת מבט, פרספקטיבה, ועד כמה אתה אחד מהחברה וכל המכות הללו רק מחשלות אתכם כצוות- אם סוציומט יקלע לקבוצת קרביים כזאת ויתבכיין יום ולילה - זה נכון שהוא ירגיש רק מה שכותב פה השפוט, אבל דעו לכם שזה תלוי רק בכם, גם הצורה שתקבלו את כל השיט הזה תלויה בהבנה שלכם שזה חלק ראשון של דבר הרבה יותר גדול. - אז קחו הכל בסבבה. ותפסיקו לקטר ולבכות - בסוף המסלול נגמר וכשאתה כבר לוחם הכל ניראה אחרת.

0
שירות קרבי   נכתב בתאריך 09-03-16 בשעה 17:17
No Avatar
robinverda לא מחובר robinverda
משתמש צעיר
שלח/ה 6 הודעות
שלח הודעה פרטית

בלי החיילים הקרביים לא הייתה לנו מדינה ולא תהייה לנו מדינה. אין ספק שיש בצבא דברים שצריך לשנות אבל בסופו של דבר הצבא מעניק לנו הרבה יותר מאשר הוא לוקח לנו.
חייל קרבי לא מחפש שיגידו לו כל היום תודה, אתה בתוך עצמך תהייה גאה ומרוצה ותדע שכן תרמת וכן עשית בשירות שלך!

0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 07-08-16 בשעה 08:29
No Avatar
גולני שלי מלכים! לא מחובר גולני שלי מלכים!
משתמש צעיר
שלח/ה 16 הודעות
שלח הודעה פרטית

חתיכת דיון נהיה פה, אשכול של 6 שנים
ראיתי פה כמה תגובות שממש ממש הרתיחו אותי על כמה בכיינים שיש להם 97 והם מקטרים למה הם צריכים ללכת לקרבי
אז אני יכול להגיד בשמם של הרבה מלש"בים בעלי פרופיל עורפי שאתם פשוט אנשים רכיכות!
אם הייתם יודעים כמה אנשים עם 64 שרצו לתרום, באמת, מהנשמה, פשוט מרגישים דפוקים, מבוזבזים...
יש לי מספיק בני דודים שהיו בקרבי והם אכלו אותו חרא כמו כל הקרביים המקטרים שפה. הם אמרו לי כמה זה קשה, ולא נעים _(בלשון המעטה) אבל למה הם לא ירדו לג'וב באמצע? כי הם הבינו שבקרבי משרתים משליחות, אידיאל ציוני, ואהבת ישראל לא בשביל להינות.
ולכל אלה שאומרים "בקרבי לא רוכשים מקצוע לחיים, דפוק ללכת לקרבי" אני מכיר הרבה אנשים שהלכו לקרבי והיום מסתדרים יפה מאוד בחיים.
אני ראיתי פה את כל התגובות ותאמינו לי שהם לא הזיזו אותי אפילו בסנטימטר מהרצון שלי להגיש בקשת חריג חי"ר. אבל אם רציתי לללכת לפני זה לקרבי בגלל "שזה מגניב" "שזה נשק מטווחים, נרגיש כמו איזה רמבו" עכשיו אני ארצה בגלל שאני מבין שאם יש לי יכולת פיזית וגופנית לעשות את זה, זה חובה ללכת לקרבי. זאת פשוט אהבת ישראל!
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 13-08-16 בשעה 22:13
No Avatar
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

עברו שנים. אני חייב להגיד שפשוט צדקתי בכל מה שאמרתי כאן על הקרביות. ובעיקר על גולני שלי .
אני ממשיך ופוגש אותם....שנה אחרי שנה... מרימים קצת את היד ומרביצים לחיצת יד עם תנופה.... ואז מחבקים אחד את השני עם שתי תפיחות על השכם, הכל בשקט. מן טקס פרטי כזה ששיך רק ליודעי הסוד, לפעמים אומרים "מה העניינים אחי?" ובעצם כל המשפט בא רק כדי להגדיר שוב את "אחי" ויש שמחה בעיניים ויש חיבור שבא מ 3 שנים של ביחד ,ויש ידיעה בחיוך ובאמירת אחי - אני שלך, אתה שלי, ושנינו של הצוות הפלוגה הגדוד...
ואני יודע שלא אצליח להסביר זאת למי שלא בא משם. ואני לא יודע אם אני יכול להכליל זאת על כל הקרביים, והמילה "אחי" היא לא של גולני אבל בגולני יש לה את המשמעות האולטימטיבית.
אני רואה אותם בימי מורשת קרב שאני המעביר, בימי ספורט, ימי משפחות, ולפעמים במסעות...- אבל אני כבר לא באימונים אתם ובטח שלא בקרב. והקוד הזה , המיוחד, הוא רק שלנו, רק של הלוחמים מהצוות, רק של הגולנצ'יקים. ואם אפשר היה לייצר שיקוי שמחבר כך אנשים , היינו חיים בעולם טוב יותר. אני כבר גולנואיד עבר אבל אשאר תמיד גולנצ'יק.

0
תגובה

הגדרות אשכול