חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 23:00
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך החייל השבור/שבוז,
ידידי, מה הפז"מ שלך והיכן אתה משרת ?
אתה כותב כאילו התגייסת לפני רגע ומצד שני- מתאר מצב של לפחות שנה וחצי (תיכף...) בצבא.

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 23:15
<phrase 1=
Tal_m לא מחובר Tal_m
מפלצת פז"ם
שלח/ה 2,187 הודעות
שלח הודעה פרטית

הוא כתב שהוא בשירות שנתיים וחצי והוא מאגיסט בצנחנים

0
למה להיכנס לקרבי...   נכתב בתאריך 27-08-10 בשעה 23:39
No Avatar
רועי ד לא מחובר רועי ד
הפז"ם דופק
שלח/ה 33 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני לא יודע אם אתה מודע אבל אנשים שהיו בקרבי כשאתה הייתה תינוק וילד קטן אכלו חרא פי 4 ממך רק כדי שאתה תוכל לישון בשקט. אז במקום להתבכיין תספוג ותתגבר כי המכי"ם שיורדים עלייך עושים זאת לא כדי לפגוע אלה כדי לחשל אותך לדעת לעתעלם משטויות שאנשים עושים. שתדע אני לא בא אלייך בטענות יש אנשים שלא בנויים לזה אני כרגע נער צעיר בן 16 שרק חושב איך אני יכול להגיע ליחידות המובחרות ביותר שאני יכול להגיע אלייהן רק כדי לתרום ולהגן על המדינה והאנשים שהגנו עליי. זה הדבר הייחידי שאני חושב עליו. ואם אתה חושב לעצמך מה הוא חושב סתם ילד שלא מבין מהחיים שלו ומדבר כמו גידול מאחוריי מסך ובלי שום ניסייון בצבא. אז רק שתדע שאני חושב לעומק על כל הזבל שאני אספוג אבל אני אוכל להתגבר על כי יש לי את ההנעה הזו והכוח רצון הזה להגן על המדינה!
יש לי שאלה קטנה אליך- לפני שהתגייסת בין גיל 16 ל- 18 מה רצית לעשות בצבא? התכוונת להגיע ליחידות עילית ופשוט וויתרת ? בריאות? לא הצלחת בצו הראשון? זה באמת מעניין אותי אז תודה שקראת ומקווה שתחזיר לי תשובה...
0
יש מצב שמוחקים את התוגבה הזאת?   נכתב בתאריך 28-08-10 בשעה 00:36
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אני יהודי ודורות לפני אכלו שואה ובנס הקמנו פה מדינה ויש צבא ועלו עלינו מיליון ערבים ובסוף אנחנו אכלנו להם תגולן ואת ירושלים. שונאים אותנו בעולם ואף פעם לא יבינו אבל אחד כמוך שמעז להקליד פסיק פה בפורום צריך לגרש ביחד עם כל הערבים שחיים פה ומקטרים כמוך. תגיד תודה ותעריך - לא רוצה סתום תפה.
מה זאת התגובה הזאת לא ל לעניין בכלל ...הוא בא לתת תגובה אישית שלו מהשירות שלו בצבא באיזה זכות אתה אומר שצריך לגרש אותו מי אתה בכלל? אני שונא כאלה תגובות וצריך לעזור לו ולהבין אותו בכל דרך שהיא כי הוא בכל זאת עושה צבא ולא משתמט !

ולפי מה שראיתי יש דברים שהוא צודק אז למה לבוא ולהגייב תגובות כאלה?.. פאקיינג זה לא רמה ואם יש פה מנהלים הם צריכים להתחיל לסנן תגובות..
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 28-08-10 בשעה 01:17
No Avatar
חייל שבור/שבוז
אורח
שלח/ה n/a הודעות

רציתי להגיע ליחידה מובחרת הגעתי לצנחנים והמצב בצבא מה שאני חושב הוא בכל הצבא ובכל החי"ר ודיברתי עם כל מי שאני מכיר יש לי חברים בכל היחידות, גבעתי, גולני, תותחנים, שריון, צנחנים, נחל, כפיר, וכולם חושבים בדיוק כמוני. אז זה לא משהו דפוק בי זה משהו דפוק בצבא.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 28-08-10 בשעה 10:41
No Avatar
davidsn לא מחובר davidsn
מ"א בפורום
שלח/ה 706 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני מסכים איתך שלהיות קרבי זה חרא רוב הזמן, אבל יש גם הרבה דברים טובים (החברים, ערבי פלוגה, ימי כיף, שבוע נופש וכו').
חוץ מזה, הבעיה אצל חיילים שבוזים כמוך זה שהם כל הזמן בגישה של "מה יוצא לי מזה". אתה לא נותן שלוש שנים מהחיים בשבילך, אלא בשביל המדינה! דבר גדול הרבה יותר מזה שעכשיו אתה צריך לעשות 8-8 מחסומים או 4-4 בעמדות. שירות קרבי הוא אולי לא נראה משתלם כשמחשבים יתרונות מול חסרונות, אבל צורת המחשבה הזו היא שורש הבעיה. אם תבין שאת השירות שלך אתה עושה לטובת המדינה אתה תראה אותו בצורה הרבה יותר חיובית. בסופו של דבר שלשו שנים עוברות מהר וכשתשתחרר אתה תרגיש תחושת סיפוק גדולה. סיפוק מכך שנתת שלוש שנים משמעותיות ולא מרחת את הזמן באיזה ג'וב יומיות.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 28-08-10 בשעה 11:01
<phrase 1=
TOREF לא מחובר TOREF
משתמש כבוד
שלח/ה 1,458 הודעות
שלח הודעה פרטית

לעזאזל *

VELOX SILENS LETALIS
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 28-08-10 בשעה 11:32
No Avatar
natit לא מחובר natit
הפז"ם דופק
שלח/ה 42 הודעות
שלח הודעה פרטית

תשמעו כמלש"ב שמתגייס עוד 3 חודשים לקרבי(לחי"ר) אני חושב שזה חשוב לנערים כמוני שלקראת הגיוס לדעת את המינוסים בשירות קרבי,וברור שיש הרבה,אני חושב שהחייל השבוז הביא נקודות טובות למה לא ללכת ולשרת בקרבי,כי מה שבטוח שצה"ל לא מיידע אותך על מה שאתה תעבור בגלל זה הרבה פורשים מקרבי לשירות ג'וב,בסה"כ זה טוב שיש אנשים כאלה שמסדרים את הראש לצבא
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 28-08-10 בשעה 15:38
No Avatar
Tal_08 לא מחובר Tal_08
משתמש כבוד
שלח/ה 2,917 הודעות
שלח הודעה פרטית

חייל שבוז קשה לי להאמין שאתה כבר שנתיים וחצי ועדיין מתייחסים אליך כמו כלב משוטט
באמת שכנראה משהו דפוק אצלך במחלקה יחידה והמכים תיארת אותם בתור מאנייק
שאתה שנתיים וחצי כבר רוב המכים אצלך הם בנימ"חים שלך אז איך הם נותנים לך
לנקות שירותים עם מגלר ? ומגלר מה אתה במסייעת של שנת 90 <? תכף תגיד לי
שאתה מחמם אסלות לוותיקים , ושנתיים וחצי אתה מרץ 08 אתה וותיק וותיק אז איך
בדיוק טוחנים אותך כל כך ? סיימת תרג"ד היה קשה ושהו עכשיו נשברת ?

לא לשכוח את הנופלים ..
http://www.youtube.com/watch?v=m2Xkz...eature=related
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 28-08-10 בשעה 18:04
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שנתיים וחצי ?! אין מצב...

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
רציני?   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 10:50
No Avatar
דין לא מחובר דין
משתמש צעיר
שלח/ה 6 הודעות
שלח הודעה פרטית

אין לי מושג מי אמר לך את השטיות האלו. נכון, זה לא תמיד קל. נכון, לפעמיים אתה מרגיש כאילו משפילים אותך. אבל אח שלי השתחרר לא מזמן ואני יכול להגיד לך שהבן אדם פשוט היה מאושר בצבא בתור קרבי. הוא הרגיש גאה לשרת ת'מדינה ולנצח את הקשיים הפיזים והמנטיליים. שלא לדבר על בחורות שראו את הסיכות על המדים שלו
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 11:38
<phrase 1=
Tal_m לא מחובר Tal_m
מפלצת פז"ם
שלח/ה 2,187 הודעות
שלח הודעה פרטית

בחורות וסיכות על מדים? נראה לי שהימים בהם החיילים היו חוזרים הביתה ובחורות היו מתנפלות עליהם עברו כבר מזמן...

0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 11:50
No Avatar
Tal_08 לא מחובר Tal_08
משתמש כבוד
שלח/ה 2,917 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי מנהל הפורום צפה בהודעה
שנתיים וחצי ?! אין מצב...
מה ההלם אחי

לא לשכוח את הנופלים ..
http://www.youtube.com/watch?v=m2Xkz...eature=related
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 14:29
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי y90 צפה בהודעה
שמע אני לא יודע איפה אתה משרת ומתי התגייסת אבל אם אתה הושפלת בדרך כלשהי ע"י מפקד בין אם זה ברבים או שהיית לבד יש מה שנקרא טופס כבילה שאתה יכול להגיש ואם ימצאו לנכון שהמפקד חרג מסמכותו הוא יסולק מתפקידו והוא לא יהיה מפקד יותר.
גם אני חי"רניק ומעולם לא עברתי השפלות כמו שאתה מציג אז ככה שאין צורך להכליל את התופעה על כל צה"ל וזה גם לא הוגן מה שאתה עושה ולא מכובד כי יש מאות משלב"ים מלאי מוטיבציה שנכנסים לאתר הזה ואין להם מושג מה הולך בצה"ל וביננו אתה יכול לקרוא לשאול לראות ולנסות להבין איך החיים בתור חייל וללכת לקבוצות כושר קרבי ולנסות להכין את עצמך לצבא אבל שום דבר לא דומה לדבר האמיתי אז אותו מלש"ב שקורא אשכול של "החייל השבוז/שבור " מפחד ויורדת לו המוטיבציה לשרת בקרבי והוא מתחיל לשאול את עצמו יותר מידי שאלות ולחשוב שהצבא מתנהל ככה...
אז אני מציע לך לחשוב פעמיים לפני שאתה מפרסם משהו כזה שנית באתר הזה, אתה מוזמן לעלות בעיה ולהתייעץ עם אנשים מה לעשות ולבקש עזרה.... אבל מה שאתה עושה פה אתה מציג תופעה/בעיה שקוראת אצלך במחלקה ולא בכל צה"ל.
אני בתור מלש''ב מורעל יכול לומר לך שזה לא הוריד לי אפילו לא בטיפה את המוטיבציה ללכת לחי''ר!
ללכת לחי''ר זה לא ללכת ולתפוס כמה ''שיותר'' חברות,זה לא ללכת לחי''ר ולצפות שכל המדינה תצדיע לך כשאתה נכנס לסופרמרקט\אוטובוס ויעמדו דום ויברכו אותך,זה לא ללכת ואחר כך להתלונן על היציאות,על ההשפלות,ועל הדברים הקשים! אם כך עדיף שתלך להיות ג'ובניק בקריה ולא בחי''ר! ''בחרת חי''ר תשלם את המחיר''
ללכת לחי''ר זה ללכת להגן ולשמור על המדינה שלך!
ללכת לחי''ר זה לדעת שבזכותך יש לנו מדינה![אפילו שאין כמעט,אם בכלל על הפעילות שלך כתבה אחת מחורבנת].
ללכת לחי''ר זה לדעת שבלעדיכם לא תהייה לנו מדינה!
ולשאלה של ''למה לעזזל ללכת לחי''ר?'' אני אענה עליה במשפט אחד;כי בלי לוחמים לא תהייה לנו מדינה,מדינה שבה נוכל להסתובב עם מגן דוד על הצוואר ולהיות גאים בכך שאנחנו יהודים מבלי לפחד שירצחו אותנו ברחוב!
''כי אין לנו ארץ אחרת!''
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 14:57
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אני בתור מלש''ב מורעל יכול לומר לך שזה לא הוריד לי אפילו לא בטיפה את המוטיבציה ללכת לחי''ר!
ללכת לחי''ר זה לא ללכת ולתפוס כמה ''שיותר'' חברות,זה לא ללכת לחי''ר ולצפות שכל המדינה תצדיע לך כשאתה נכנס לסופרמרקט\אוטובוס ויעמדו דום ויברכו אותך,זה לא ללכת ואחר כך להתלונן על היציאות,על ההשפלות,ועל הדברים הקשים! אם כך עדיף שתלך להיות ג'ובניק בקריה ולא בחי''ר! ''בחרת חי''ר תשלם את המחיר''
ללכת לחי''ר זה ללכת להגן ולשמור על המדינה שלך!
ללכת לחי''ר זה לדעת שבזכותך יש לנו מדינה![אפילו שאין כמעט,אם בכלל על הפעילות שלך כתבה אחת מחורבנת].
ללכת לחי''ר זה לדעת שבלעדיכם לא תהייה לנו מדינה!
ולשאלה של ''למה לעזזל ללכת לחי''ר?'' אני אענה עליה במשפט אחד;כי בלי לוחמים לא תהייה לנו מדינה,מדינה שבה נוכל להסתובב עם מגן דוד על הצוואר ולהיות גאים בכך שאנחנו יהודים מבלי לפחד שירצחו אותנו ברחוב!
''כי אין לנו ארץ אחרת!''
המוטיביציה שלך נחמדה והכל, אבל אתה לא יכול לשפוט אותו בתור מלש"ב, כשתשרת בצה"ל בתור חייל חי"ר תקופה של שנתיים אז תוכל לרשום סיבות פטריוטיות וציוניות, בעצם קלישאות שכאלה.

נ.ב אני לא מי שהתחיל את הנושא, או הגיב פה .
0
תגובה

הגדרות אשכול