חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 15:55
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

לזה שהגיב לי
זה נכון ''אל תשפוט אדם לפני שתהייה בנעליו''
אדם שבוחר ללכת לקרבי צריך לדעת את הדברים האלה שהוא רשם,וזאת לא הפעם הראשונה שאני קורא ושומע על מה שהולך בחי''ר ובכל יחידה קרבית,ולכן אם אדם לא חושב שהוא יהיה מסוגל להתמודד עם זה,אז מראש שכבר לא ילך,זה סתם לגרום לו לעבור שלוש שנים כגהינום ולהתמלאות במרמורים וחרטות כמו שהוא עכשיו,לא משנה כמה שיגידו לי שזה חרא אני אלך לשם רק מסיבה אחת וכמו שרשמתי,זאת הארץ שלנו ואין לנו ארץ אחרת.
לא חסרים ג'ובניקים במדינה וחלקם הולכים להיות ג'ובניקים כי הם יודעים שהם לא יצליחו להתמודד עם זה,יש הרבה כתבות של חי''רניקים ולא רק,על מה שהולך בצבא ועל כמה שזה טחינת שטח,מחסומים,שעמום,ת''ש חרא וכד' אבל במקרה של מלחמה חס וחלילה,האנשים האלה יתפקדו כמו שצריך כי הם מחושלים.
מה שלא הורג,מחשל ומה שמחשל מכין אותך לקרב.
אז נכון לנקות שירותים זה לא הכנה לקרב,וכל הירידות האלה,אבל אני בטוח שלכל תעלול יש גבול,ככה שאם מפקד עובר אותו אין סיבה שלא ישפטו את המפקד.
וסליחה אם פגעתי,אבל אני רק אומר שאם אדם מודע לכך שהוא לא ישרוד בקרבי,אז שלא ילך,כי זה רק יעיק עליו ויגרום לו לחרטות ומרמורים.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 16:13
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

יו ....! איזה אשכול....קראתי הכל בשקיקה.... ויש לי המון מה להגיד על כל זה רק קודם אספר לכם על הצבא בשנות השישים! כן השישים.
טירונות 6 חודשים , יציאה שבת פעם אחת! (כן כל הטירונות)
החברה שלי לא עזבה אותי....היא מחקה אותי מקיומי על פני האדמה.
תרגילים היו לפחות 3 ימים רצוף ללא שינה, לא היו שקי שינה היו שמיכות צמר רטובות, לא היה אפוד היה חגור שבאופן תמידי חתך לך את המותן ותמיד היה לך פצע פתוח.
רובה fn זה זויתן ברזל שבדרך כלל לא יורה אבל כבד פי 3 מכל m16.
כובע פלדה היה מפלדה ושקל כמו עופרת יצוקה, בשמש זה היה כמו לחיות במיקרוגל.
סידרה 3 חודשים בגשם בהרי ירושליים בקור 0 מעלות- אין מעילים, קופאים.
למפקדים היה מותר הכל - בעיקר מכות -וחטפנו בלי סוף , לא היתה מגילת זכויות לחייל ולא היו שום זכויות לחייל ובטח לא סוללרי להתקשר לאמא.
מסעות של 60 קמ עם נעליים ללא סוליה , בעצירות, מורידים את הנעל ושופכים את הדם שהצטבר.
חגור פילים זה משהו שכולל בעצם את כל מה שיש לך בצבא- ועם זה על הגב היינו חצי מהזמן,
אמא שלי היתה באה פעם בחודש וחצי בשבת עם הרכב של דוד שלי כי רק לו היה אוטו, עם סל ודברים טובים ...כמו לחם, סרדינים, עגבניה ומלפפון, גם אז היתה זורקת לי את הדברים מעבר לגדר הבסיס כי אסור היה לצאת.
כולנו רזינו בצורה גובלת באנרוקסיה, וזה עוד לפני התפרצויות השילשולים בערך כל חודש, מה שהיה מפיל אותנו מהרגליים.
בלילות המפקדים היו הולכים לישון ומשאירים לנו את סמל המוות... הוא היה ישן ביום...כל הלילה סחבנו חביות מים להשקות את המשטחים סביב האוהל, כדי שבבוקר עם עלות החמה הכל יתיבש.
טירטורים, תיזוזים, חפירת ברות וסתימתם, בניית גבעות והזזתם, הנחת גל אבנים בקילומטר 252 כשהמאהל בקילומטר 240 ויש לך רק את הלילה. הקמת מאהל אוהלי סיירם של מחלקה , על הסיפרה 12 בשעון ענק עשוי אבנים, והזזתו כל שעה למקום הנכון שהשעון מורה. זחילות, עמידה שעות על רגל אחת, מצב 2. מצב4. מגרשי מכשולים בסחיבת פצוע, וכך עוד ועוד ועוד...
והיינו פחות מורעלים, ופחות מבינים ופחות מתוחכמים- עשינו הכל.
ותוך חודשיים מתחילת הטירונות החלטנו שאנחנו שוברים את המפקדים שלנו- היתה ריצה 7 קמ. כשהגענו לבסיס ביקשנו סיבוב נוסף המכ התפוצץ אבל המשיך לרוץ שגמרנו 14 הוא נשבר, וכך היה במסעות ואנחנו דיממנו וצחקנו,
וכולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם ורוח היחידה, וסוחבים בשביל החבר, ונלחמים כדי שביחד אף אחד לא יכול עלינו.
אחד לא נפל, אחד לא הלך אחורה או עזב את התופת הזאת. רק שלא היינו ילדי שוקולדה ושניצל.
אני רק יכול להגיד לכם שכיום....אותה חבורה מופלאה מאז , של שנות השישים שעמדו על הר הרוח וצעקו לירח - עדיין נפגשים כל חודשיים, עדיין החברים הכי טובים.
עורך הדין שלי מאוהל הסיירים, הרופא שלי - פרופ מתל השומר- עד היום יטפל בכל בעיה בריאותי של מי מהחבורה, הויטירינר של מחוז הצפון -איתו סחבתי את הגרביים של הצנחנים בלילה, ואפילו השופט בבית משפט השלום שסרב לדון בעיניני בגלל ניגוד אינטרסים- כולם אותו חבורה.
אז בואו תשאלו אותי בשביל מה זה טוב חיר וקרבי?
בשנה אחרי שהשתחררנו פרצה מלחמת ששת הימים ואנחנו נלחמנו בה בלי לשאול את כל השאלות הבזויות הללו של השבוז והטחון והמדוכא והשרלולה,
ותיראו איך היא הסתיימה.

0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 16:25
<phrase 1=
Tal_m לא מחובר Tal_m
מפלצת פז"ם
שלח/ה 2,187 הודעות
שלח הודעה פרטית

כמה שזה נשמע קשה ורוצח, הלוואי והיום האימונים היו מתקרבים לזה

0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 17:27
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אז אין מצב שאתה שנתיים וחצי בצבא בקרבי ומדבר כמו טירון שעדיין נופלות לו הביצים בכל פעם שהוא פוגש שוב את הבאח.
גם התגובות של כל הבני 16 כאן מאוד משעשעות על שצריך לעבור את הכל ועברנו שואה אז נעבור גם את זה.
לא עברתם שואה הסבים שלכם אולי עברו שואה. אתם הכי הרבה שעברתם זה יום לימודים ארוך עד 4 במקום 1.
כן זה כיף לראות סרט סוף מסלול וכל המסלול נראה מאוד יפה ב7 דקות אבל חכו שתעברו את השנה הזאת בעצמכם עם כל הימי ראשון השמירות הטחינות היחס המזלזל וההרגשה שאין לכם מושג מה קורה סביבכם בכל רגע נתון.

שורה תחתונה שאף אחד כאן לא ידבר יותר מידי אם הוא לא עבר לפחות שנה וחצי-שנתיים בצבא.
ממורמרי אם לא טוב לך בקרבי יש דרכים לצאת והטירונות+אימון שעברת זה לא הדבר הכי נורא על אי אדמות. גם בחיים אנשים שקטנים ממך יתפסו עלייך תחת (גם נשים). גם בחיים יתזזו אותך עד שתצא לך הנשמה והאינטנסיביות בחיים לא יותר קלה מבצבא.
תפסיק להתבכיין על כל דבר כן זה קשה אבל קשה לכולם ואני לא רואה כאן אלפי הודעות כמו שלך.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 29-08-10 בשעה 19:27
No Avatar
Tal_08 לא מחובר Tal_08
משתמש כבוד
שלח/ה 2,917 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אז אין מצב שאתה שנתיים וחצי בצבא בקרבי ומדבר כמו טירון שעדיין נופלות לו הביצים בכל פעם שהוא פוגש שוב את הבאח.
גם התגובות של כל הבני 16 כאן מאוד משעשעות על שצריך לעבור את הכל ועברנו שואה אז נעבור גם את זה.
לא עברתם שואה הסבים שלכם אולי עברו שואה. אתם הכי הרבה שעברתם זה יום לימודים ארוך עד 4 במקום 1.
כן זה כיף לראות סרט סוף מסלול וכל המסלול נראה מאוד יפה ב7 דקות אבל חכו שתעברו את השנה הזאת בעצמכם עם כל הימי ראשון השמירות הטחינות היחס המזלזל וההרגשה שאין לכם מושג מה קורה סביבכם בכל רגע נתון.

שורה תחתונה שאף אחד כאן לא ידבר יותר מידי אם הוא לא עבר לפחות שנה וחצי-שנתיים בצבא.
ממורמרי אם לא טוב לך בקרבי יש דרכים לצאת והטירונות+אימון שעברת זה לא הדבר הכי נורא על אי אדמות. גם בחיים אנשים שקטנים ממך יתפסו עלייך תחת (גם נשים). גם בחיים יתזזו אותך עד שתצא לך הנשמה והאינטנסיביות בחיים לא יותר קלה מבצבא.
תפסיק להתבכיין על כל דבר כן זה קשה אבל קשה לכולם ואני לא רואה כאן אלפי הודעות כמו שלך.
וואלה מבסוט על התשובה המגניבה שלך אם הייתי מספיק מרוכז אולי הייתי
מצליח לכתוב אחת כזאת

ובוא נעזוב את המלשבים תמיד כיף להתלהב לפני שאתה מתגייס לאט לאט יורדת
ההתלהבות והשבירה מתחילה אבל בוא לא נספר .

לא לשכוח את הנופלים ..
http://www.youtube.com/watch?v=m2Xkz...eature=related
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 31-08-10 בשעה 09:59
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

חחחח איתן תגר ורמבו הולכים מכות-איתן מכסח, לא ככה?
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 31-08-10 בשעה 13:26
No Avatar
Tal_08 לא מחובר Tal_08
משתמש כבוד
שלח/ה 2,917 הודעות
שלח הודעה פרטית

איתן יכול לטרוק דלת מסתובבת
הוא לא עושה שכיבות שמיכה הוא דוחף את כדור הארץ אחורה וקדימה

לא לשכוח את הנופלים ..
http://www.youtube.com/watch?v=m2Xkz...eature=related
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 14-10-10 בשעה 22:45
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

האמת ? משעשע...

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 14-10-10 בשעה 23:02
<phrase 1=
Dr.Jack לא מחובר Dr.Jack
ל"א בפורום
שלח/ה 587 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי איתן תגר צפה בהודעה
יו ....! איזה אשכול....קראתי הכל בשקיקה.... ויש לי המון מה להגיד על כל זה רק קודם אספר לכם על הצבא בשנות השישים! כן השישים.
טירונות 6 חודשים , יציאה שבת פעם אחת! (כן כל הטירונות)
החברה שלי לא עזבה אותי....היא מחקה אותי מקיומי על פני האדמה.
תרגילים היו לפחות 3 ימים רצוף ללא שינה, לא היו שקי שינה היו שמיכות צמר רטובות, לא היה אפוד היה חגור שבאופן תמידי חתך לך את המותן ותמיד היה לך פצע פתוח.
רובה fn זה זויתן ברזל שבדרך כלל לא יורה אבל כבד פי 3 מכל m16.
כובע פלדה היה מפלדה ושקל כמו עופרת יצוקה, בשמש זה היה כמו לחיות במיקרוגל.
סידרה 3 חודשים בגשם בהרי ירושליים בקור 0 מעלות- אין מעילים, קופאים.
למפקדים היה מותר הכל - בעיקר מכות -וחטפנו בלי סוף , לא היתה מגילת זכויות לחייל ולא היו שום זכויות לחייל ובטח לא סוללרי להתקשר לאמא.
מסעות של 60 קמ עם נעליים ללא סוליה , בעצירות, מורידים את הנעל ושופכים את הדם שהצטבר.
חגור פילים זה משהו שכולל בעצם את כל מה שיש לך בצבא- ועם זה על הגב היינו חצי מהזמן,
אמא שלי היתה באה פעם בחודש וחצי בשבת עם הרכב של דוד שלי כי רק לו היה אוטו, עם סל ודברים טובים ...כמו לחם, סרדינים, עגבניה ומלפפון, גם אז היתה זורקת לי את הדברים מעבר לגדר הבסיס כי אסור היה לצאת.
כולנו רזינו בצורה גובלת באנרוקסיה, וזה עוד לפני התפרצויות השילשולים בערך כל חודש, מה שהיה מפיל אותנו מהרגליים.
בלילות המפקדים היו הולכים לישון ומשאירים לנו את סמל המוות... הוא היה ישן ביום...כל הלילה סחבנו חביות מים להשקות את המשטחים סביב האוהל, כדי שבבוקר עם עלות החמה הכל יתיבש.
טירטורים, תיזוזים, חפירת ברות וסתימתם, בניית גבעות והזזתם, הנחת גל אבנים בקילומטר 252 כשהמאהל בקילומטר 240 ויש לך רק את הלילה. הקמת מאהל אוהלי סיירם של מחלקה , על הסיפרה 12 בשעון ענק עשוי אבנים, והזזתו כל שעה למקום הנכון שהשעון מורה. זחילות, עמידה שעות על רגל אחת, מצב 2. מצב4. מגרשי מכשולים בסחיבת פצוע, וכך עוד ועוד ועוד...
והיינו פחות מורעלים, ופחות מבינים ופחות מתוחכמים- עשינו הכל.
ותוך חודשיים מתחילת הטירונות החלטנו שאנחנו שוברים את המפקדים שלנו- היתה ריצה 7 קמ. כשהגענו לבסיס ביקשנו סיבוב נוסף המכ התפוצץ אבל המשיך לרוץ שגמרנו 14 הוא נשבר, וכך היה במסעות ואנחנו דיממנו וצחקנו,
וכולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם ורוח היחידה, וסוחבים בשביל החבר, ונלחמים כדי שביחד אף אחד לא יכול עלינו.
אחד לא נפל, אחד לא הלך אחורה או עזב את התופת הזאת. רק שלא היינו ילדי שוקולדה ושניצל.
אני רק יכול להגיד לכם שכיום....אותה חבורה מופלאה מאז , של שנות השישים שעמדו על הר הרוח וצעקו לירח - עדיין נפגשים כל חודשיים, עדיין החברים הכי טובים.
עורך הדין שלי מאוהל הסיירים, הרופא שלי - פרופ מתל השומר- עד היום יטפל בכל בעיה בריאותי של מי מהחבורה, הויטירינר של מחוז הצפון -איתו סחבתי את הגרביים של הצנחנים בלילה, ואפילו השופט בבית משפט השלום שסרב לדון בעיניני בגלל ניגוד אינטרסים- כולם אותו חבורה.
אז בואו תשאלו אותי בשביל מה זה טוב חיר וקרבי?
בשנה אחרי שהשתחררנו פרצה מלחמת ששת הימים ואנחנו נלחמנו בה בלי לשאול את כל השאלות הבזויות הללו של השבוז והטחון והמדוכא והשרלולה,
ותיראו איך היא הסתיימה.
תגובה מרגשת, באמת...
מעלה פטריטיות, גאווה, רעל, מוטיבציה...
יישר כוח איתן!! ותודה שאתה חולק איתנו!

סרטוני רעל - בואו לראות ולתרום!
גאווה
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 14-10-10 בשעה 23:15
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי dr.jack צפה בהודעה
תגובה מרגשת, באמת...
מעלה פטריטיות, גאווה, רעל, מוטיבציה...
יישר כוח איתן!! ותודה שאתה חולק איתנו!
תגובה פלצנית, באמת אני יודע שאתה אומר את זה עכשיו מתוך רעל וזה אבל ברגע שתתגייס ותראה מה זה אז תוכל להחליט אם זה עדיין מרגש אותך או לא, ככה לאמר את זה לפני הגיוס אני מצטער אבל זה פשוט פלצני
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 14-10-10 בשעה 23:25
<phrase 1=
Dr.Jack לא מחובר Dr.Jack
ל"א בפורום
שלח/ה 587 הודעות
שלח הודעה פרטית

לא רשום יקר... אני יודע טוב מאוד שאחרי שאני אתגייס אני לא בדיוק "אהנה" מכל החרא שאני אקבל. אבל למה זה אומר שאני לא יכול להפגין גאווה והערכה לתגובה שאיתן כתב?! בתור חייל קרבי לעתיד זה באמת מרגש אותי לשמוע את הדברים שהוא אומר. מי אתה שתגיד לי שזה פלצני?

סרטוני רעל - בואו לראות ולתרום!
גאווה
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 15-10-10 בשעה 04:03
No Avatar
cocoemo לא מחובר cocoemo
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 116 הודעות
שלח הודעה פרטית

להגיד לך למה..
כי כמו שילד מ3 שכבות מעלי שמר עלי ועל משפחתי שנישן בשקט בלילה
והילד של השכנה עושה את זה כרגע כדי שאתה תישן בשקט הלילה
אז בשביל זה, בשביל שאתה, אני, המשפחה שלי, המשפחה שלך ועוד הרבה אחרים ילכו לישון בשקט בלילה.
אגב כולנו יודעים שיהיה חרא מסריח וקשה.. אבל אין מה לעשות כמו שאחרים אכלו ת'חרא גם אנחנו נאכל..
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 15-10-10 בשעה 11:12
No Avatar
רובוקופ הצנחן לא מחובר רובוקופ הצנחן
משתמש צעיר
שלח/ה 14 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי dr.jack צפה בהודעה
לא רשום יקר... אני יודע טוב מאוד שאחרי שאני אתגייס אני לא בדיוק "אהנה" מכל החרא שאני אקבל. אבל למה זה אומר שאני לא יכול להפגין גאווה והערכה לתגובה שאיתן כתב?! בתור חייל קרבי לעתיד זה באמת מרגש אותי לשמוע את הדברים שהוא אומר. מי אתה שתגיד לי שזה פלצני?
בגלל שזאת באמת תגובה פלצנית של אחד שלא מבין כלום מהחיים שלו, כל החברים שלי היו מורעלים פי אלף יותר ממך וגם הבינו את החשיבות ואת האהבה לארץ אבל אחרי שאתה מתגייס אתה מבין באמת מה זה צבא ואפילו שאתה שם מהסיבות האלה אתה לא תגיד את זה כי זה מדכא שאתה יודע שאתה שם באמת בשביל הארץ והארץ לא שמה עליך זין.

ותפסיקו להתייחס לאיתן כמו לאיזה אל הוא עבר בדיוק מה שסבא שלי עבר לפניו ודברים יותר קשים ואנשים עברו דברים ]י אלף יותר קשים מאיתן, הוא סך הכל בן אדם שעבר מה שכולם עברו
0
תשובה : למה לעזאזל להיות קרבי   נכתב בתאריך 15-10-10 בשעה 21:23
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

צריך לא לשכוח שיש אנשים שפשוט אוהבים לאכול חרא. אוהבים כשקשה אוהבים לסבול ולעבור את כל החרא רק בישביל לשבת 3 שנים ולהגיד עשיתי את זה. והאנשים האלה יכנסו עם רעל ויצאו עם הרעל הזה פי 5 כי הם באו בישביל זה. לא בישביל להגן על המדינה או כל הבולשיט האחר שהרבה כותבים כאן אבל שכולנו יודעים שאולי חוץ מכמה בודדים אף אחד לא באמת שם על זה זין (אחרי הכל, דור דפוק ולא איכפת לנו באמת מאף אחד חוץ מעצמנו), הם הולכים בישביל להוכיח לעצמם שגם הם יכולים. ואלה הם החזקים.
0
שאלה   נכתב בתאריך 15-10-10 בשעה 21:24
No Avatar
צנחן שבור
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי איתן תגר צפה בהודעה
בלילות המפקדים היו הולכים לישון ומשאירים לנו את סמל המוות... הוא היה ישן ביום...איתו סחבתי את הגרביים של הצנחנים בלילה,
דבר ראשון-
לפחות בדבר אחד אנחנו יותר טובים מהוותיקים וזה העובדה שאצלנו המפקדים ישנים פחות מהחפשי"ם
(חיילים פשוטים למי שלא הבין)
ודבר שני- למה סחבתם גרביים של צנחנים?
מה זה הקאדר המפגר הזה?
0
תגובה

הגדרות אשכול