חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 09-07-11 בשעה 22:33
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

היי דניאל,
גם אני נמצא במצב שהיית דומה לו רק שאני כבר שנה וחצי בצבא.
אשמח אם תשאיר איזשהי דרך ליצור איתך קשר(פיייסבוק או משהו).

שבוע טוב
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 09-07-11 בשעה 22:50
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

אהלן אורח,
צור איתי קשר בהודעה פרטית.

שבוע טוב,
דניאל.
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 13-07-11 בשעה 19:16
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

חברים שלום,
יש לי עדכון מעודד יחסית.
היום קיבלתי את הוראת הפליטה לבקו"ם, ברשימה ראיתי את כל אלו שהגישו 55 מג'וב לקרבי ואת היעד שאליו הם מיועדים.
מתוך 26 אנשים, ממה שאני זוכר בראש, אני ועוד אחד קיבלנו גולני, עוד איזה שני אנשים קיבלו גבעתי, משהו כמו 3 אנשים קיבלו כפיר ועוד איזה 5 אנשים קיבלו נח"ל, היו גם משהו כמו 4 שקיבלו מג"ב.. זה פחות או יותר מה שאני זוכר - אז חברים אל תקשיבו לכל אלה שאומרים "לא תקבלו חי"ר" "זה רק שיריון ותותחנים" מקבלים גם מקבלים חי"ר ואני והרשימה הזאת היא ההוכחה לכך.

בהצלחה,
דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 14-07-11 בשעה 11:16
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

דניאל- הללויה לך שמגיע לגולני- מברוק.
כדאי רק שתסביר הכל זה לפני השרות או במהלך השרות עם טופס 55 ולא בסרבנות בבקום.

0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 15-07-11 בשעה 00:00
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי איתן תגר צפה בהודעה
דניאל- הללויה לך שמגיע לגולני- מברוק.
כדאי רק שתסביר הכל זה לפני השרות או במהלך השרות עם טופס 55 ולא בסרבנות בבקום.
איתן שלום,
א. תודה רבה על התמיכה והפרגון! אני מאוד מעריך את זה!
ב. תוכל להסביר לי למה התכוונת בחלק השני של התגובה? כמובן שהתכוונתי לכל הפרוצדורה והנגזרות שלה מהגשת טופס 55 במהלך השירות - אינני תומך בסרבנות בקו"ם.

דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 15-07-11 בשעה 15:46
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

ציינתי רק שזאת הדרך הנכונה.

0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 15-07-11 בשעה 19:18
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,103 הודעות
שלח הודעה פרטית

יישר כוח על הנחישות והמוטיבציה. הכי חשוב שלא ויתרת ושהשגת את מה שרצית. הלוואי שיהיו עוד הרבה אנשים כמוך.
מזכיר לי במקצת את הדרך שאני עברתי לאחרונה כדי להתקבל לקרבי למרות שלא עברתי גיבוש לוחמות (בנות שרוצות להיות בקרבי חייבות לעבור גיבוש, בניגוד לבנים). בסוף, לאחר מאבק ארוך, מתיש שהיה מלווה שהמון רגעי ייאוש קיבלו אותי בלי גיבוש.
וגם לי אמרו מלא אנשים לוותר ושיש בצבא עוד מלא תפקידים, אבל אני לא ויתרתי והצלחתי

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
מדהים!   נכתב בתאריך 15-07-11 בשעה 20:03
No Avatar
YourEyes
אורח
שלח/ה n/a הודעות

קודם כל, באמת שאין מספיק מילים לתאר את כמות ההערכה שיש לי לאנשים כמוך. כל הכבוד לך על המוטיבציה וההשקעה בהגשמת החלום שלך, למרות שהסיכויים נראו לפעמים קלושים.

לחבר שלי יש את אותה בעיה. גם אותו תקעו עם פרופיל 64 על אסתמה, וגם הוא יעשה הכל, אבל הכל!!! כדי להתגייס לקרבי.
יש לך עצות או טיפים לתת לו, למי לפנות כדי להעלות את הפרופיל? כי עד עכשיו הוא שולח פקסים ומכתבים, ודי מנפנפים אותו עם תשובות ידועות מראש.

תודה
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 16-07-11 בשעה 12:17
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי youreyes צפה בהודעה
קודם כל, באמת שאין מספיק מילים לתאר את כמות ההערכה שיש לי לאנשים כמוך. כל הכבוד לך על המוטיבציה וההשקעה בהגשמת החלום שלך, למרות שהסיכויים נראו לפעמים קלושים.

לחבר שלי יש את אותה בעיה. גם אותו תקעו עם פרופיל 64 על אסתמה, וגם הוא יעשה הכל, אבל הכל!!! כדי להתגייס לקרבי.
יש לך עצות או טיפים לתת לו, למי לפנות כדי להעלות את הפרופיל? כי עד עכשיו הוא שולח פקסים ומכתבים, ודי מנפנפים אותו עם תשובות ידועות מראש.

תודה
תודה רבה על ההערכה
בקשר לעצות אכן בכל מה שקשור להעלאת פרופיל אסתמה אכן יש לי כמה עצות.

אני רק רוצה להבהיר שמבחינת צה"ל אין פרופיל 82 לאסתמה, יש או אסתמה עם פרופיל 97 שאז היא למעשה לא מורידה את הפרופיל (המקרה שלי, הסעיף רגליים הוריד את הפרופיל הכללי ל-82), לאחר מכן סעיף אסתמה יהיה 72, 64 וכו' (כן מורידים פרופיל מן הסתם). כלומר, אם חבר שלך אכן יצליח לשכנע את צה"ל שהאסתמה שלו היא אסתמת ילדות שאיננה קיימת עוד הפרופיל שלו יהיה 97 (במידה ואין לו סעיפים מורידי פרופיל אחרים).

- ראשית לבצע בדיקת תגר מטכולין - זה היה הקלף הכי חזק שלי מולם, ברגע שהבדיקה הראתה שתפקודי הריאות בגדר הנורמה בצירוף חו"ד של מומחה ריאות על הבדיקה, הם העלו ל-72 בלי יותר מידי בעיות. הבעיות התחילו כשרציתי 82 ולא הסתפקתי ב-72.
- התנאי המרכזי שלהם לפרופיל אסתמה 97 הינו שבמשך 3 שנים לא יהיה תיעוד של תסמיני האסתמה(התקפים) ושימוש במשאפים לכן ממליץ לבקש מרופא המשפחה מכתב שבו הוא מציין שלא היה התקף אסתמה או שימוש במשאפים בשלוש השנים האחרונות.
- מוטיבציה - חשוב שחברך ידע - הצבא לא יתלהב בכלל להעלות את הפרופיל, הוא לא רוצה לקחת סיכון, לכן מוטיבציה כאן היא חשובה, לא לוותר, להציק ולהלחם.

אלו שלושת הדברים הכי חשובים, במידה ויהיו תוצאות בדיקה חיוביות ו-3 שנים ללא משאפים\התקפים וכמובן הרבה מוטיבציה לא צריכה להיות בעיה.

שיהיה בהצלחה, אם יש עוד שאלות בשמחה.

דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 16-07-11 בשעה 19:56
No Avatar
saadia לא מחובר saadia
הפז"ם דופק
שלח/ה 60 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי dani3lf צפה בהודעה
חברים שלום,
יש לי עדכון מעודד יחסית.
היום קיבלתי את הוראת הפליטה לבקו"ם, ברשימה ראיתי את כל אלו שהגישו 55 מג'וב לקרבי ואת היעד שאליו הם מיועדים.
מתוך 26 אנשים, ממה שאני זוכר בראש, אני ועוד אחד קיבלנו גולני, עוד איזה שני אנשים קיבלו גבעתי, משהו כמו 3 אנשים קיבלו כפיר ועוד איזה 5 אנשים קיבלו נח"ל, היו גם משהו כמו 4 שקיבלו מג"ב.. זה פחות או יותר מה שאני זוכר - אז חברים אל תקשיבו לכל אלה שאומרים "לא תקבלו חי"ר" "זה רק שיריון ותותחנים" מקבלים גם מקבלים חי"ר ואני והרשימה הזאת היא ההוכחה לכך.

בהצלחה,
דניאל
איך הגעת לרשימה הזאת? ראית שם את כל השמות שמופיעים? תוכל לענות לי בפרטי יכול להיות שאני גם מופיע ברשימה הזאת ולא הודיעו לי עדיין כלום!
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 16-07-11 בשעה 22:06
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי saadia צפה בהודעה
איך הגעת לרשימה הזאת? ראית שם את כל השמות שמופיעים? תוכל לענות לי בפרטי יכול להיות שאני גם מופיע ברשימה הזאת ולא הודיעו לי עדיין כלום!
זה הופיע כחלק מההוראת פליטה, אין לי עוד את הרשימה הזאת שכן בטופס טיולים סגרו לי את היוזר במחשב. צר לי.

דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 17-07-11 בשעה 10:16
No Avatar
saadia לא מחובר saadia
הפז"ם דופק
שלח/ה 60 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי dani3lf צפה בהודעה
זה הופיע כחלק מההוראת פליטה, אין לי עוד את הרשימה הזאת שכן בטופס טיולים סגרו לי את היוזר במחשב. צר לי.

דניאל
תגיד אחי עוד לא חתמת על טופס טיולים נכון?
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 22-07-11 בשעה 11:34
No Avatar
shakedk לא מחובר shakedk
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

בתור מישהו שנמצא ממש בסוף של תהליך כמו שלך אני רוצה לשאול אותך:

האם אתה צריך לחתום שס"ן בעקבות הפז"ם שכבר יש לך?
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 22-07-11 בשעה 13:04
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי shakedk צפה בהודעה
בתור מישהו שנמצא ממש בסוף של תהליך כמו שלך אני רוצה לשאול אותך:

האם אתה צריך לחתום שס"ן בעקבות הפז"ם שכבר יש לך?
שלום רב,
לא, לא נתבקשתי לחתום שס"ן.

דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 23-07-11 בשעה 18:10
No Avatar
golan151 לא מחובר golan151
משתמש ותיק
שלח/ה 138 הודעות
שלח הודעה פרטית

אמרו לך במקרה איפה עובר גבול הפז"ם שיכול למנוע העברה לקרבי?
0
תגובה

הגדרות אשכול