חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 23-07-11 בשעה 20:56
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

ועם תיפול מהמסלול?
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 23-07-11 בשעה 22:17
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי golan151 צפה בהודעה
אמרו לך במקרה איפה עובר גבול הפז"ם שיכול למנוע העברה לקרבי?
אהלן,

אמרו שבסביבות השנה ו-5 חודשים זה הגבול.
ובקשר לבחור ששאל אם אפול מהמסלול - כולי תפילה ומוטיבציה שלא יקרה, לא חושב על אופציה כזאת, נלחמתי כל כך הרבה כדי להגיע לדבר האמיתי ואינני מתכוון להרים ידיים עכשיו.
מחר אני אני מתייצב בבקו"ם להשלמת ציוד ונוסע עם המתגייסים הטריים לבא"ח, שיהיה לי ולהם ובכלל למתגייסי אוגוסט 2011 ב-ה-צ-ל-ח-ה! שהקב"ה ישמור עלינו.

דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 24-07-11 בשעה 22:30
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

ושאתה תשמור עלינו!!!
בהצלחה.

0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 27-07-11 בשעה 11:40
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

ואתה עברת בעיקר בגלל שהיו לך מפקדים טובים שאוהבים אותך ושהיה לך תפקיד עם תנאים טובים שיכלת לסבול אותו. עם אני הייתי עושה יומיות גם אני הייתי כל כך ''מאופק'' כמוך. זה ממש לא חוכמה

אני רוצה לראות אותך ג'ובניק בגדוד. חדר בלי מזגן. עושה עבודות רס''ג. מטאטא מדרכות ב40 מעלות בחוץ שאין צורך. מעבידים אותך בפרך. הרס''ר יורק עליך ושונא אותך. המג''ד לא מקשיב לך ולא נותן לך לעבור. הרופא לא מוכן לקבל אותך חודשיים. נראה עם היית שורד את זה ועובר לקרבי

בשורה התחתונה מי שהצבא רמס אותו והתנהג אליו כמו לזבל, מי שהמפקדים שונאים אותו, הוא לא יקבל בחיים את מה שהוא רוצה ולא משנה מה
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 08-08-11 בשעה 11:21
No Avatar
almogyakov לא מחובר almogyakov
משתמש צעיר
שלח/ה 19 הודעות
שלח הודעה פרטית

אחי באמת כל הכבוד, כרגע אין לי פרופיל קרבי אבל יש לי שנה פלוס אני מנסה לעלות אותו כרגע, הכנסת בי עוד קצת מוטיבציה :d
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 09-08-11 בשעה 02:03
No Avatar
MilfBarara לא מחובר MilfBarara
משתמש צעיר
שלח/ה 15 הודעות
שלח הודעה פרטית

קודם כל כל הכבוד על הכוח רצון והנחישות!!
דבר שני המקרה שלך מאוד מזכיר לי את המקרה שלי רק שלצערי הרב לא אוכל להעלות את הפרופיל (72) כי זאת בעיה שאין לה טיפול.
למרות שיש לי פרופיל 72 ויש האומרים שצריכים להוריד לי ל45 (דרך אגב גם הרופא שלי אמר) אני מאוד רוצה ללכת לקרבי ומצידי שזה יהיה שריון או תותחנים.
יום רביעי הקרוב אני מתגייס אני מתפלל לה' שאולי יהיה לי נס כמו שלך ובסוף לא ישבצו אותי לחייל חימוש המסריח הזה שהם מתכננים לעשות.
צריך לקחת מאנשים כמוך דוגמה בהצלחה בהמשך!
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 13-08-11 בשעה 17:04
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

בהצלחה רבה...

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 09-09-11 בשעה 18:02
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לכולם,
הרבה זמן שלא ביקרתי כאן, אתם מן הסתם יכולים להבין למה, ימי הקריה והיומיות חלפו ותמו להם וימי בא"ח גולני הגיעו.
אז כן, הצטרפתי למחזור אוגוסט 11' של חטיבת גולני, לאחר כשבוע וחצי בטרום הגענו כולנו למסדר דמעות ושובצתי לגדוד שאליו חלמתי להגיע - גדוד 51.
אחי שירת אף הוא באותו גדוד, הוא היה מחזור אוגוסט 07' ומאוד רציתי לעבור את אותו המסלול שלו. הגעתי לאותה פלוגת טירונים שהוא שירת בה, פלוגה ח' ואפילו לאותה מחלקה.
לא אשקר, הקושי הנפשי והפיזי לחייל מפונק שהגיע אחרי שירות יומיות של שנה+ בקריה בהחלט מורגשים, אך יחד עם זאת אני מרגיש שדווקא בגלל זה איני מסוגל להרים ידיים, אלא להרים את ראש כשקשה ולנשוך את השפתיים כשכואב.
חודש וחצי מהטירונות כבר מאחוריי, דברים שחשבתי שהם בלתי אפשריים לעשייה הוכחו כאפשריים, הידיים שלי שהיו רגילות למקלדת ועכבר מתחילות להתרגל לשריטות וחבלות, אבנים וקוצים.
שלשום הייתה השבעה בכותל, לא חושב שאפשר בכלל להשוות בינה והמשמעות של להשבע כגולנצ'יק בכותל לבין להשבע כג'ובניק בניצנים.
אי אפשר להסביר במילים את השינוי בתפיסה לגבי הבית, ההורים והמשפחה, דברים שעד לפני חודשיים נלקחו כמובן מאליו מוערכים כיום כדבר הכי יקר וחשוב שיש.
בסוכות מסיימים טירונות ויוצאים לרגילה, הדרך עוד ארוכה, אבל ארוכה פחות ממה שהייתה לפני חודש וחצי
לפעמים חלומות מתגשמים.
שבת שלום לכולכם,
דניאל.
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 10-09-11 בשעה 15:03
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

לדני. אני מודיע בזאת בראש חוצות לאור התגובה האחרונה שלך...אני מאשר שאתה זכאי מהיום להיקרא - אחי!
תאמין לי שעשית לי את השבת בתגובה האחרונה הזאת שלך , לא יכולתי להביא פה למלשבים יותר טוב ממך מה זה ההבדל בין ג'ובניק , לקרבי.
תמשיך בכל הכוח.... אין על גולני שלי!

0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 17-09-11 בשעה 11:56
<phrase 1=
SN_True_Love לא מחובר SN_True_Love
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 118 הודעות
שלח הודעה פרטית

הכנסת בי כ'כ הרבה מוטיבציה שאם היית מודע אליה, היית קונה לעמצך מתנה! אבל רציתי לשאול אותך, גם לי יש אסטמה, בגיל 14 היא ממש, אבל ממש הגבילה אותך? כי שאני רץ המון, אני מרגיש כאילו משהו מכווץ לי את החזה בצד שמאל, ואני מפחד לא להתקבל לקורס טייס.
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 23-09-11 בשעה 12:02
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי sn_true_love צפה בהודעה
הכנסת בי כ'כ הרבה מוטיבציה שאם היית מודע אליה, היית קונה לעמצך מתנה! אבל רציתי לשאול אותך, גם לי יש אסטמה, בגיל 14 היא ממש, אבל ממש הגבילה אותך? כי שאני רץ המון, אני מרגיש כאילו משהו מכווץ לי את החזה בצד שמאל, ואני מפחד לא להתקבל לקורס טייס.
שלום,
התגובה שלך היא הטפיחת שכם הכי טובה שיכולתי לבקש, כל המטרה של העלאת הסיפור האישי שלי על הכתב הייתה כדי להאיר את דרכם של אלו שנמצאים באותה מערה חשוכה ומחפשים ניצוץ של תקווה ואם הצלחתי להאיר לפחות מערה אחת - אז ללא ספק זה היה שווה את זה.
בגיל 14 היא לא ממש ממש הגבילה אותי, אתה יודע, התקפים פה ושם ואחרי מאמץ פיזי רציני.
חשוב שתבין שהנושא הזה מאוד אינדיבידואלי וכל מקרה לגופו, תבצע את כל הבדיקות הנדרשות וכך תדע מה מצבך.
מאחל לך המון בהצלחה,
דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 23-09-11 בשעה 21:30
<phrase 1=
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 118 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי dani3lf צפה בהודעה
שלום,
התגובה שלך היא הטפיחת שכם הכי טובה שיכולתי לבקש, כל המטרה של העלאת הסיפור האישי שלי על הכתב הייתה כדי להאיר את דרכם של אלו שנמצאים באותה מערה חשוכה ומחפשים ניצוץ של תקווה ואם הצלחתי להאיר לפחות מערה אחת - אז ללא ספק זה היה שווה את זה.
בגיל 14 היא לא ממש ממש הגבילה אותי, אתה יודע, התקפים פה ושם ואחרי מאמץ פיזי רציני.
חשוב שתבין שהנושא הזה מאוד אינדיבידואלי וכל מקרה לגופו, תבצע את כל הבדיקות הנדרשות וכך תדע מה מצבך.
מאחל לך המון בהצלחה,
דניאל
הלכתי לבדיקות והרופא אמר לי שאין לי כלום! עכשיו, בחיים לא היה לי התקף, אולי אחרי ריצה ארוכה הייתי משתעל לאיזה שתי שניות, לא יותר. אתה אמרת שצריך לחכות שלוש שנים או משהו, זה נכון?
אתה יכול להרחיב בנושא? תודה רבה לך על הכל! =]

אל תשכח לעולם בשביל מי אתה נלחם, ועל מה אתה נלחם - דבר זה ינתב את דרכך.
עשה את מה שאתה צריך לעשות, ועשה זאת על הצד הטוב ביותר.
אי אפשר לנצח את זה שלא מרים ידיים..
הכאב הוא רגעי, הגאווה היא נצחית.
שאיפה: טייס קרב בחיל האוויר הישראלי

0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 24-09-11 בשעה 11:47
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

הלכתי לבדיקות והרופא אמר לי שאין לי כלום! עכשיו, בחיים לא היה לי התקף, אולי אחרי ריצה ארוכה הייתי משתעל לאיזה שתי שניות, לא יותר. אתה אמרת שצריך לחכות שלוש שנים או משהו, זה נכון?
אתה יכול להרחיב בנושא? תודה רבה לך על הכל! =]
אהלן,
אם הרופא אמר שאין לך כלום מצבך מצויין!
בקשר לנושא של ה-3 שנים אני אסביר, בוא נניח שהייתה לך אסטמה והתקפים וכל הסיפור עד גיל 15 ובגיל 15 זה הפסיק, נגמר.
כיום אתה בן 18, ואין לך כלום, הצבא רוצה 3 שנים של "שקט" מאסטמה כדי להעלות לך את הפרופיל, הוא רוצה סוג של וודאות שאכן האסטמה אינה קיימת עוד - אם אכן אין לך כיום בגיל 18 אסטמה, ומאז גיל 15 לא היה לך שום התקף ו/או שום שימוש במשאפים הצבא אמור להעלות לך את הפרופיל שכן אתה עונה על הקריטריון של העלאת הפרופיל.
אם יש עוד שאלות, שאל ואענה בשמחה.
בברכה,
דניאל
0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 24-09-11 בשעה 12:42
<phrase 1=
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 118 הודעות
שלח הודעה פרטית

הייתי צריך להשתמש בשני מכלים שקופים, עם שני חומרים שונים, עד עכשיו.
זה עבר לי, אבל אני בן 14, זה אומר שבגיל 17 יעלו לי פרופיל?
תודה רבה לך, דניאל!

אל תשכח לעולם בשביל מי אתה נלחם, ועל מה אתה נלחם - דבר זה ינתב את דרכך.
עשה את מה שאתה צריך לעשות, ועשה זאת על הצד הטוב ביותר.
אי אפשר לנצח את זה שלא מרים ידיים..
הכאב הוא רגעי, הגאווה היא נצחית.
שאיפה: טייס קרב בחיל האוויר הישראלי

0
תשובה : מעבר מג'וב לקרבי - כנגד כל הסיכויים - סיכום   נכתב בתאריך 24-09-11 בשעה 14:27
No Avatar
dani3lf לא מחובר dani3lf
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 111 הודעות
שלח הודעה פרטית

הייתי צריך להשתמש בשני מכלים שקופים, עם שני חומרים שונים, עד עכשיו.
זה עבר לי, אבל אני בן 14, זה אומר שבגיל 17 יעלו לי פרופיל?
תודה רבה לך, דניאל!
אהלן,
אם אתה בן 14 וכבר עכשיו הרופא אמר לך שאין לך אסטמה אז מלכתחילה כבר בצו ראשון לא אמור להיות לך סעיף אסטמה.

דניאל
0
תגובה

הגדרות אשכול