חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

חריג יום סיירות   נכתב בתאריך 15-12-14 בשעה 13:08
No Avatar
Malshab1998 לא מחובר Malshab1998
משתמש צעיר
שלח/ה 13 הודעות
שלח הודעה פרטית

התקשרתי לפני כמה ימים למדור סיירות ושאלתי אם אני זכאי לזימון, הנתונים שלי הם קב"א 53 דפ"ר 40 ו פרופיל 97 ללא סעיפים (?), אמרו לי שאני לא זכאי מבחינת נתונים ואמרו לי שבחריג צריך להיות אישור רפואי והמלצה של גורם מחנך.
עכשיו בעולים על מדים כתוב שהפרופיל שלי 97 ולא כתובים לי סעיפים, ואני לא הבנתי למה אני צריך אישור רפואי עם זה הפרופיל. התקשרתי אליהם היום שוב ושאלתי אם אני לא זכאי בגלל נתונים רפואיים ואמרו לי שכן, ושאלתי גם למה זה לא כתוב בעולים על מדים ואין להם מושג
בגלל שיש לי משקפיים שלחתי להם בפקס את הבדיקת עיניים אחרי הצו ראשון, 0.5- צד שמאל 1- בצד ימין ואחרי כמה ימים האתר עודכן לי פרופיל 97 ולא כתוב שום סעיפים. מי שענתה לי במדור לא הייתה ברורה ולא הבנתי מה אני צריך לעשות, איך אני מגיש את החריג ומה זה בכלל האישור הרפואי הזה? תודה רבה לעוזרים.
0
תשובה : חריג יום סיירות   נכתב בתאריך 01-03-15 בשעה 09:57
No Avatar
DuvdevanDream לא מחובר DuvdevanDream
משתמש צעיר
שלח/ה 8 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי malshab1998 צפה בהודעה
התקשרתי לפני כמה ימים למדור סיירות ושאלתי אם אני זכאי לזימון, הנתונים שלי הם קב"א 53 דפ"ר 40 ו פרופיל 97 ללא סעיפים (?), אמרו לי שאני לא זכאי מבחינת נתונים ואמרו לי שבחריג צריך להיות אישור רפואי והמלצה של גורם מחנך.
עכשיו בעולים על מדים כתוב שהפרופיל שלי 97 ולא כתובים לי סעיפים, ואני לא הבנתי למה אני צריך אישור רפואי עם זה הפרופיל. התקשרתי אליהם היום שוב ושאלתי אם אני לא זכאי בגלל נתונים רפואיים ואמרו לי שכן, ושאלתי גם למה זה לא כתוב בעולים על מדים ואין להם מושג
בגלל שיש לי משקפיים שלחתי להם בפקס את הבדיקת עיניים אחרי הצו ראשון, 0.5- צד שמאל 1- בצד ימין ואחרי כמה ימים האתר עודכן לי פרופיל 97 ולא כתוב שום סעיפים. מי שענתה לי במדור לא הייתה ברורה ולא הבנתי מה אני צריך לעשות, איך אני מגיש את החריג ומה זה בכלל האישור הרפואי הזה? תודה רבה לעוזרים.
מצטרף גם לי אמרו משהוא כזה קבא 52 פרופיל 97 ללא סעיפים ואחרי שהתקשרתי שוב אפילו פעמיים אמרו לי שזה מוקדם מיידי לדעת אך בפעם הראשונה אמרו לי שאני צריך להוציא חריג לא מזמן היה לי צו ראשון
0
תשובה : חריג יום סיירות   נכתב בתאריך 01-03-15 בשעה 20:12
No Avatar
Yarin32983 לא מחובר Yarin32983
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 181 הודעות
שלח הודעה פרטית

זה לא נשמע לי הגיוני אני בטוח שיש אנשים ביום סיירות עם משקפיים.
חוץ מזה אני חושב שלמטכ"ל/שלדג וכל היחידות שזה ממיין אפשר להגיע עם משקפיים חוץ מהשייטת
0
תגובה

הגדרות אשכול