חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 15-10-15 בשעה 18:41
No Avatar
max159 לא מחובר max159
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום, אני משרת כרגע בגדוד ברדלס, אוג 15, כן צעיר אבל אוטוטו מסיים טירונות ואני מחזור ראשון אז אין יותר מידי מאיפה לקחת מידע על הגדוד.
אם יש למישהי שאלות על הגדוד אני אשמח לענות לה במה שאני יכול.
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 16-10-15 בשעה 12:17
<phrase 1=
Raphaelle לא מחובר Raphaelle
נגעתי בקיר!
שלח/ה 405 הודעות
שלח הודעה פרטית

הי, ותודה רבה שאתה מקדיש מזמנך לענות לשאלות על הגדוד.
אני מלש''בית, לאחרונה קיבלתי מנילה. רוצה להיות לוחמת ומתלבטת בין היחידות הקרביות השונות.
שאלות בקשר לברדלס:
1. ברדלס הכוונה לאריות הירדן, כן? או שזה שני דברים שונים, ואם כן, מה ההבדל ביניהם?
2. איך האווירה בגדוד, המפקדים?
3. מה צבע הכומתה? (חח הייתי מוכרחה לשאול)
4. איזה נשק מקבלים ומתי מתחילים לצאת איתו הביתה?
5. איך היציאות?
תודה רבה ושבת שלום
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 16-10-15 בשעה 13:48
No Avatar
max159 לא מחובר max159
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי raphaelle צפה בהודעה
הי, ותודה רבה שאתה מקדיש מזמנך לענות לשאלות על הגדוד.
אני מלש''בית, לאחרונה קיבלתי מנילה. רוצה להיות לוחמת ומתלבטת בין היחידות הקרביות השונות.
שאלות בקשר לברדלס:
1. ברדלס הכוונה לאריות הירדן, כן? או שזה שני דברים שונים, ואם כן, מה ההבדל ביניהם?
2. איך האווירה בגדוד, המפקדים?
3. מה צבע הכומתה? (חח הייתי מוכרחה לשאול)
4. איזה נשק מקבלים ומתי מתחילים לצאת איתו הביתה?
5. איך היציאות?
תודה רבה ושבת שלום
1. 2 דברים שונים, ייעוד שונה, ברדלס זה לערבה, אריות הירדן זה לבקעת הירדן.
ההכשרה של אריות הירדן זה בבאח נחל ושל ברדלס זה בבאח גולני, הבדל די גדול בתש.
2. המפקדים תותחים אחד אחד, אצלי רובם באו מצנחנים ועוד כמה מגולני וגבעתי, המפקדות באו מקרקל כי באריות הירדן עדיין לא יכולים להיות מפקדות כי הם גם חדשים ולא הספיקו להכשיר מפקדים, בכללי המפקדים מתייחסים טוב אל הטירונים ודואגים להם.
האווירה זה די תלוי, בהתחלה אני לא ישקר לך רוב הבנים קצת מבואסים שהם שם כי זה גדוד מעורב ולא מה שהם חלמו עליו (גולני, גבעתי, מג"ב בעיקר) אבל אחרי קצת זמן נהיה די סבבה, בלי שוביניזם וכאלה.
3. כרגע ירוקה כמו של נחל קרקל ואריות הירדן, אבל המח"ט מנסה לשנות אותה לסגולה, נראה מה יהיה בסוף ההכשרה.
4. בטירונות m16, כשעולים לקו m4, יוצאים איתו הביתה אחרי ההשבעה, אחרי בערך חודשיים שלוש.
5. יציאות יחסית טובות לקרבי, לא יצא לי לסגור 21 עדיין, ויחסית למקומות קרביים אחרים סוגרים פחות.
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 16-10-15 בשעה 13:59
<phrase 1=
Raphaelle לא מחובר Raphaelle
נגעתי בקיר!
שלח/ה 405 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי max159 צפה בהודעה
1. 2 דברים שונים, ייעוד שונה, ברדלס זה לערבה, אריות הירדן זה לערבה.
ההכשרה של אריות הירדן זה בבאח נחל ושל ברדלס זה בבאח גולני, הבדל די גדול בתש.
2. המפקדים תותחים אחד אחד, אצלי רובם באו מצנחנים ועוד כמה מגולני וגבעתי, המפקדות באו מקרקל כי באריות הירדן עדיין לא יכולים להיות מפקדות כי הם גם חדשים ולא הספיקו להכשיר מפקדים, בכללי המפקדים מתייחסים טוב אל הטירונים ודואגים להם.
האווירה זה די תלוי, בהתחלה אני לא ישקר לך רוב הבנים קצת מבואסים שהם שם כי זה גדוד מעורב ולא מה שהם חלמו עליו (גולני, גבעתי, מג"ב בעיקר) אבל אחרי קצת זמן נהיה די סבבה, בלי שוביניזם וכאלה.
3. כרגע ירוקה כמו של נחל קרקל ואריות הירדן, אבל המח"ט מנסה לשנות אותה לסגולה, נראה מה יהיה בסוף ההכשרה.
4. בטירונות m16, כשעולים לקו m4, יוצאים איתו הביתה אחרי ההשבעה, אחרי בערך חודשיים שלוש.
5. יציאות יחסית טובות לקרבי, לא יצא לי לסגור 21 עדיין, ויחסית למקומות קרביים אחרים סוגרים פחות.
תודה!
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 19-10-15 בשעה 08:31
No Avatar
osnat514 לא מחובר osnat514
משתמש צעיר
שלח/ה 1 הודעות
שלח הודעה פרטית

הי קיבלו אותי לברדלס הגיוס שלי ב6/12/15
1)איך החיילים שם? המפקדים?
2)מה עושים שם? איזה מקופ שומרים ?
3) מה הצבא כומתה ? והנעליים?
4) ומה לדעתך יותר טוב אריות הירדן /קרקל /ברדלס???
5) כמה זמן הטירונות? ואיך סוגרים בטירונות /ובסדיר?
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 20-10-15 בשעה 02:29
No Avatar
max159 לא מחובר max159
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי osnat514 צפה בהודעה
הי קיבלו אותי לברדלס הגיוס שלי ב6/12/15
1)איך החיילים שם? המפקדים?
2)מה עושים שם? איזה מקופ שומרים ?
3) מה הצבא כומתה ? והנעליים?
4) ומה לדעתך יותר טוב אריות הירדן /קרקל /ברדלס???
5) כמה זמן הטירונות? ואיך סוגרים בטירונות /ובסדיר?
1. חיילים סבבה, הבנות שלא נושרות בשבועיים הראשונים, השאר בדרך כלל אחלה, לא כולם אבל הרוב, הבנים לפחות מאצלי כמעט כולם תותחים. המפקדים גם רובם צנחנים, ומפקדות מקרקל, לכל אחד יהיה מפקדת אחת ומפקדת אחד לפחות.במחלקה.
2. חיר, כמו כולם, שמירות בעיקר, רק שלא נכנסים למלחמות, לאיוש יש סיכוי שנכנסים במקרה הצורך, אנחנו עכשיו בכוננות להיכנס עם כפיר. בסדיר שומרים על גבול.הערבה שזה מים המלח עד אילת.
3. כרגע ירוקה, המחט מנסה לשנות לסגולה, בספק אם יצליח אבל נראה. נעליים אדומות, ובטירונות אמ16 ובקו אמ4
4. לדעתי זה אותו דבר בתכלס, רק שפה יש באח עם תש טוב כי בסדיר כולם עושים פחות או יותר אותו דבר.
5. טירונות ואימון מתקדם בסביבות ה6 חודשים, בטירונות היציאות יחסית טובות ללוחמים, היו לנו כמה חמשושים ופעמים שיצאנו שבועיים ברצף. בקו לא יודע אין עדיין אף אחד בקו מהגדוד, עוד חודשיים ככה נדע.
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 28-10-15 בשעה 10:53
No Avatar
Shaniah לא מחובר Shaniah
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי מקס גם אני מתגייסת לברדלס ב6/12/15 ורציתי לדעת יותר פרטים על משך הטירונות ומשך הקורס שאחרי. כמה זמן הם נמשכים.. מה הם כוללים..
ואיך הייתה ההתאקלמות הראשונית שלך בגדוד?
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 29-10-15 בשעה 22:43
No Avatar
max159 לא מחובר max159
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי shaniah צפה בהודעה
היי מקס גם אני מתגייסת לברדלס ב6/12/15 ורציתי לדעת יותר פרטים על משך הטירונות ומשך הקורס שאחרי. כמה זמן הם נמשכים.. מה הם כוללים..
ואיך הייתה ההתאקלמות הראשונית שלך בגדוד?
התאקלמות די מהירה, אבל זה אישי לכל בן אדם, יש כאלה שעדיין איכשנו לא התאקלמו. והטירונות ואימול מתקדם יוצאים בערך חצי שנה, שזה בערך שלוש וחצי טירונות שתיים וחצי אימון מתקדם
וכוללים את כל התכנים של 07 של שאר יחידות החיר, אם את רוצה שאני יפרט מה זה כולל תבקשי ואני אכתוב, חוץ מהסמכת נגמשים שכרגע אין לנו, אולי לכם יוסיפו ,המכים והמכיות שלכם כבר בבסיס יצא לי לדבר עם כמה מהם אבל לא נהרוס להם את הדיסטנס שיהיה איתכם ונספר סודות.
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 31-10-15 בשעה 16:33
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,094 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי מקס,
תודה רבה על היוזמה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 01-11-15 בשעה 13:53
No Avatar
Shaniah לא מחובר Shaniah
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

התאקלמות די מהירה, אבל זה אישי לכל בן אדם, יש כאלה שעדיין איכשנו לא התאקלמו. והטירונות ואימול מתקדם יוצאים בערך חצי שנה, שזה בערך שלוש וחצי טירונות שתיים וחצי אימון מתקדם
וכוללים את כל התכנים של 07 של שאר יחידות החיר, אם את רוצה שאני יפרט מה זה כולל תבקשי ואני אכתוב, חוץ מהסמכת נגמשים שכרגע אין לנו, אולי לכם יוסיפו ,המכים והמכיות שלכם כבר בבסיס יצא לי לדבר עם כמה מהם אבל לא נהרוס להם את הדיסטנס שיהיה איתכם ונספר סודות.
אני אשמח לשמוע על התכנים אם תוכל לפרט
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 06-11-15 בשעה 07:48
No Avatar
max159 לא מחובר max159
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

07 זה כל הבחנים הסטנדרטים של הקליעה של כל לוחמי החיר, מסעות, שבוע שדאות, שבוע כיתה, שבוע מחלקה, הרבה שבועות בשטח בכללי, אימוני קרב מגע, פרט חולייה, תרגיל פלוגתי, שבוע לוחמה בשטח בנוי, המון שמירות ובטח עוד כמה דברים שברחו לי מהראש
0
היי   נכתב בתאריך 06-12-15 בשעה 19:40
No Avatar
Ran4242 לא מחובר Ran4242
משתמש צעיר
שלח/ה 27 הודעות
שלח הודעה פרטית

07 זה כל הבחנים הסטנדרטים של הקליעה של כל לוחמי החיר, מסעות, שבוע שדאות, שבוע כיתה, שבוע מחלקה, הרבה שבועות בשטח בכללי, אימוני קרב מגע, פרט חולייה, תרגיל פלוגתי, שבוע לוחמה בשטח בנוי, המון שמירות ובטח עוד כמה דברים שברחו לי מהראש
היי, אני יודע שהאשכול נפתח בפורום של מלשביות וחיילות, אבל גם גברים מתגייסים לגדוד אז לכן יש לי מספר שאלות אליך:
1. ראיתי שהפרופיל המינמלי לגיוס לגדוד הוא 72, יש אפשרות להגיש 64 חריג ולהצטרף?
2. איך השירות בגדוד מעורב?
3. האם יש הבדלים גדולים בין הקווים שתופסים שאר הגדודים המעורבים לברדלס?
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 11-12-15 בשעה 08:04
No Avatar
max159 לא מחובר max159
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

1. אפשרי
2. תלוי איך אתה רואה את זה, אם אתה רוצה לשרת עם בנות יהיה לך כיף שם, אם אתה בא שבוז אז לא, ותלוי בבנות, אם הן סוחבות ועובדות וכל זה.
3. לא ממש, כל הקווים של הגדודים המעורבים זה פחות או יותר אותו דבר, למרות שהקו של קרקל הכי פעיל לדעתי.
0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 12-12-15 בשעה 19:02
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,800 הודעות
שלח הודעה פרטית

למקס 159 . תודה רבה לך על המידע , ועל הנכונות לעזור- אנו באתר שמחים על כל חייל שעוזר לבאים אחריו אבל זה קריטי במיוחד ביחידות חדשות כמו ברדלס ואריות יהודה, המידע שאתה עוזר פה זה המידע היחידי באתר על יחידות אלו וזה חשוב מאד. אנא המשך להיכנס לאתר ולענות על שאלות בנושאי היחידות הללו זה עוזר מאד. שוב תודה רבה.

0
תשובה : לוחם בברדלס עונה על שאלות למעוניינות להתגייס לגדוד   נכתב בתאריך 12-12-15 בשעה 23:16
No Avatar
max159 לא מחובר max159
משתמש צעיר
שלח/ה 22 הודעות
שלח הודעה פרטית

מנסה אבל אתה יודע בכל זאת אני בצבא ויש שבועות שטח שהרבה זמן אין לי גישה לאינטרנט, בכל זאת כשיש לי זמן פנוי אני מנסה להיכנס לראות אם יש תגובות ושאלות. ובכיף רק מנסה לעזור לחדשים שמתלבטים וחושבים או חושבות על מקומות להתגייס אליהם
0
תגובה

הגדרות אשכול