חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

וריקוצלה ( לא יודע מה לעשות)   נכתב בתאריך 09-12-16 בשעה 17:21
No Avatar
FROGMAN לא מחובר FROGMAN
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

אהלן!
קצת מידע על עצמי, אני מלש"ב עברתי צו ראשון ב 29 לנוב' 2016..
המטרה שלי היא להגיע לשייטת 13 ואני מתאמן שלוש פעמים בשבוע בקבוצת כושר קרבי, אימונים מאוד אינטנסיביים החל מריצות וכוח בפארק ועד סימולצית יום סיירות \ אימוני ים \ מסעות וכו'. לעיתים רחוקות כאב לי באזור הביצים (וכשאני אומר לעיתים רחוקות אני מתכוון לזה, היו פעמים מעטות שהרגשתי כאבים וגם אז הם לא היו כאלה שצריך לעצור, אלא כאבים שאפשר לחיות איתם.)

עוד לפני שנה + ידעתי שהוורידים שיש לי באזור לא תקינים ולכן הלכתי לבדיקה אצל רופא המתמחה בנושא, התגלה אצלי וריקוצלה דרגה 2 בצד שמאל ווריקוצלה דרגה 1 בצד ימין, סה"כ הכל בסדר והרופא אמר שלא יורידו לי פרופיל וגם לא סעיף ושהכל בסדר. וכך היה, בצו ראשון בבדיקות רפואיות הרופאה בדקה לי את הביצים ולמראה הפתעתי היה לא אמרה דבר על הוריקוצלה, וגם באתר לא מופיע לי סעיף בכלל על הנושא.

כעת יש לי שאלה, האם למרות שאין לי סעיף בפרופיל והפרופיל 97 כדאי לי לעשות את הניתוח?

החששות שלי הם:
- כאשר אגש לגדנע צלילה יפסלו אותי ישר בגלל הוריקוצלה (אני מאמין שיש בדיקות רפואיות ויהיה עליי לספר להם על הוריקוצלה ולהגיד שאין לי סעיף וזה לא מפריע לי)
- עכשיו 2016\12\9 והגדנע צלילה בעוד כחצי שנה, אני מפחד שעד אז המצב יחמיר ולא אוכל להשתתף בגדנע ( למרות שאני עם הוריקוצלה מאז שאני זוכר את עצמי ומעולם הכאבים לא החמירו)

אני רוצה ללכת על בטוח חברים, כבר מאז שאני קטן אני חולם על קרבי ועם השנים השאיפה שלי רק גדלה (מגדודים לסיירות מובחרות - לא בא לזלזל בגדודים רק רוצה שתבינו אותי!) ואני לא רוצה להגיע למצב שאני קרעתי את התחת שנים וברגע האמת יגידו לי שאני לא יכול בגלל הוריקוצלה ושעלי לעשות את הניתוח.

לכן אני רוצה להקדים את המכה ולדעת האם עליי לעשות את הניתוח כבר עכשיו!

נתונים אישיים:
פרופיל 97 (ללא סעיפים מלבד פלטפוס קל שזה שטויות, ולגבי הוריקוצלה אני מבולבל..)
קבא 52
דפר 50

תודה רבה לכם חברים
0
תשובה : וריקוצלה ( לא יודע מה לעשות)   נכתב בתאריך 10-12-16 בשעה 17:02
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,103 הודעות
שלח הודעה פרטית

כל הכבוד על המוטיבציה, אבל אנחנו לא רופאים ובכלל לא כדאי להתייעץ על גבי האינטרנט אם כדאי לך לעשות את הניתוח או לא.
תיגש לרופא מומחה ותתייעץ איתו וגם אם הוא כן יאמר לך כן לעשות את הניתוח, אל תפסול את עצמך מהניתוח בגלל שאתה חושש שזה יגביל אותך משירות קרבי.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : וריקוצלה ( לא יודע מה לעשות)   נכתב בתאריך 10-12-16 בשעה 17:08
No Avatar
FROGMAN לא מחובר FROGMAN
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

אהלן,
אני לא חושבב מהניתוח כיוון שהוא לא מוריד פרופיל ואף מעלה אותו, בנוסף הוא אינו סעיף פסול למיטב ידיעתי..

העניין הוא - האם לשלוח לצבא מסמכים שיש לי וריקוצלה? למרות שבבדיקות בצו ראשון הרופאה לא אמרה כלום ואין לי סעיף בנושא? יכול להיות שהיא פספסה...
0
תשובה : וריקוצלה ( לא יודע מה לעשות)   נכתב בתאריך 10-12-16 בשעה 17:40
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,103 הודעות
שלח הודעה פרטית

כן, אתה צריך לדווח על בעיה רפואית שקיימת אצלך גם אם הרופאה בצו הראשון לא אמרה כלום.
רפואה שלמה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : וריקוצלה ( לא יודע מה לעשות)   נכתב בתאריך 11-12-16 בשעה 21:38
No Avatar
FROGMAN לא מחובר FROGMAN
משתמש צעיר
שלח/ה 3 הודעות
שלח הודעה פרטית

תודה רבה!
0
תגובה

הגדרות אשכול