חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

כאבים ביד כתף לאחר תירגול בחמס   נכתב בתאריך 17-12-16 בשעה 14:17
No Avatar
Bronze1 לא מחובר Bronze1
הפז"ם דופק
שלח/ה 42 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום , אני בן 18.5 כרגע משרת בחטיבה קרבית , קפצנו חומה , חומה עם נשק הצלחתי לעבור אתזה בקל .
לאחר יומיים קפצנו שוב אתהחומה הפעם עם נשק ווסט וקסדה על הראש ופתאום שהגעתי ללמעלה של החומה בשביל שאני יוכל לעבור פתאום התחילה לכאוב לי הכתף וקצת מהלמעלה של היד , ( יד שמאל אם זה חשוב ) זה כאב לי היה לי כמה שעות קצת כואב שאני מזיז את היד , לאחר יומיים עברו הכאבים האלה , יכול להזיז את היד חופשי אבל ברגע שאני לוחץ על היד , למשל עושה שכיבות שמיכה אז מרגיש קצת כאב ביד כתף כזה כל האיזור , שוב , אני יכול להזיז את היד חופשי רק שאני מפעיל נגיד לחץ ( לדוגמא שאני עושה שכיבות שמיכה ) אז מרגיש קצת כאב
מה זה יכול להיות ? ואיך אני יכול לטפל בזה בלי לערב גורם צבאי ? אולי בנגיי או משהו
תודנ לעונים
0
תשובה : כאבים ביד כתף לאחר תירגול בחמס   נכתב בתאריך 09-01-17 בשעה 01:12
No Avatar
e לא מחובר e
עצם הפז"ם נשברה
שלח/ה 3,411 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום
ידידי היקר, הבריאות היא מעל הכל. אל תנסה להסתיר מידע מאף גורם.
פנה לרופא היחידה שלך ותעלה בפניו את הבעיה. הוא כבר ידע כיצד לטפל בזה.
כאן זה לא המקום לענות על שאלות רפואיות ללא בדיקה.
עשה טובה, רק אל תזניח את זה!
רפואה שלמה!

בהצלחה!
0
תגובה

הגדרות אשכול