חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

שינוי תפקיד-דחוף!!!!!!   נכתב בתאריך 29-12-16 בשעה 17:19
No Avatar
koral9998 לא מחובר koral9998
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

עברתי קורס קישור וגיוס כחודש ואני נמצאת בסדיר קצת יותר מחודש ימים.
בתחילת הגיוס שלי חיפשתי ת"ש שהייתי זקוקה לו במשך תקופה פחות טובה ובאמת זכיתי לת"ש מדהים שכל ג'ובניק בצה"ל יכול לחלום עליו - יומיות מ9 בבוקר ועד 2 לכל היותר
אני מרגישה שעשיתי טעות, ולא מסוגלת לעשות עבודות משרדיות זה משעממם אותי ולא מאתגר אותי בכלל והמחשבה שאני הולכת לעשות את זה כשנתיים מדכאת אותי.
חשבתי לעבור תפקיד - המטרה הגדולה להיות מדגית. האם העברה לתפקיד זה בכלל ריאלית ?
מה הסיכוי שלי לעבור מתפקיד בחיל הלוגיסטיקה לתפקיד מדגית? האם הסיכוי ממש קטן?
כמו שאני יודעת אפשר להגיש טופס 55 אך ההמתנה ארוכה ונדירות הפעמים שהטופס הזה עוזר..
מה הסיכוי להעברת תפקיד בייחוד אחרי שעברתי קורס? ואם יש עוד אפשרויות מלבד טופס 55?
0
תשובה : שינוי תפקיד-דחוף!!!!!!   נכתב בתאריך 07-01-17 בשעה 20:58
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,103 הודעות
שלח הודעה פרטית

הסיכוי לעבור תפקיד לאחר שכבר התגייסת ובמיוחד לאחר שעברת גם קורס הוא נמוך.
טופס 55 הוא הנוהל המקובל והשגור למקרים של מעבר תפקיד ורוב המעברים עקב רצון החיילים דורשים את הטופס הזה (חוץ למשל ממעברים הנעשים בתוך היחידה/הגדוד שאת נמצאת בהם- אם את מעוניינת בתפקיד אחר ביחידה שלך, דברי עם המפקדים- אולי יהיה אפשר לסדר לך משהו בגדוד בלי טופס 55).
תפקיד מדא"גית דורשת מיונים קדם צבאיים. מעבר לתפקיד שמצריך מיונים קדם צבאיים לאחר הגיוס הוא כמעט בלתי אפשרי.
בכל מקרה, את יכולה לנסות ולהגיש טופס 55.
בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תגובה

הגדרות אשכול