חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 11-10-10 בשעה 17:49
<phrase 1=
barak-j לא מחובר barak-j
הפז"ם דופק
שלח/ה 83 הודעות
שלח הודעה פרטית

לפי שהבנתי צריך לעלות על האוטבוס הראשון ואחרי זה לקבל את החוגר ואת המדים ולעשות את כל הבדיקות ואחרי זה יש אוטובוס שלוקח לבסיס של הטירונות אז שם לסרב לעלות על האוטובוס?

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
אתה מגיע לבקו"ם קוראים בכרזה את השם שלך כדי שתעלה לאוטובוס. ואתה פשוט לא מתפנה, אח"כ יבואו אלייך חיילים מהבקו"ם שיאיימו עלייך וינסו לשכנע אותך לעלות לאוטובוס, אם יש לך אופי חזק אתה לא מקשיב להם ולא מתפנה.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 12-10-10 בשעה 12:42
No Avatar
שבוז אז
אורח
שלח/ה n/a הודעות

מישהו יכול להסביר קצת יותר במדויק מתי לסרב פינוי?לפני עלייה לאוטובוס שנוסע לבסיס טירונים?בשרשרת החיול?או פשוט על ההתחלה לבקש לראות קצין מיון?
לא ממש הבנתי איך ומתי אני אמור לסרב וקיבלתי שריון אקיצל מי ש 28.11 ולא רוצה שריון מוזמן להיפגש איתי בכלא!תודה ויום טוב
0
סיכויים למעבר   נכתב בתאריך 12-10-10 בשעה 16:50
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אני מתגייס ב5 לדצמבר ואני בעל פרופיל 72.
לפי מה שהבנתי וכתוב בפורום הגיוס מיועד לתותחנים, מה הסיכוי שלי לשכנע את קצין המיון לעבור למשטרה צבאית כחוקר פלילי.
ואם אין סיכוי אז מה הסיכוי שכן יתנו לי את התפקיד במידה ואתעקש בסרבנות פינוי.

בנוסף לא הבנתי מתי מבקשים על סרבנות פינוי - לפניי שעולים לאוטובוס או אחרי שעולים לאוטובוס שאמור להסיע אותנו לטירונות? האם ישאלו אותנו אם אנחנו רוצים לסרב פינוי או שעליי להצהיר זאת בגלוי לפניי שאני בכלל מגיע לאנשהו (כלומר, אני מבין שאני צריך לעבור את כל התהליך בבק"ום אך לא כלכך בטוח מבחינה גאוגרפית איפה עליי להצהיר)
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 12-10-10 בשעה 18:39
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך אורח,
הסיכוי לעבור מתותחנים למשטרה צבאית - גדול דווקא, מחפשים במשטרה הצבאית מלש"בים שמעוניינים להגיע לשם.
אבל זכור, שאי אפשר להתחייב לך מראש על תפקיד ספציפי.

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 12-11-10 בשעה 23:09
No Avatar
שרונוש (: לא מחובר שרונוש (:
הפז"ם דופק
שלח/ה 41 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום!
אני אמורה להתגייס שבוע הבא לקישור וגיוס וממש לא מעוניינת בכך! אני ממש רוצה משקית חינוך שדירגתי ראשון במנילה, אבל הגיוס לכך הוא בינואר..יש אפשרות לדבר עם קצין מיון ולקבל דח''ש או מסופחת לבקו''ם עד ינואר? או סיכוי אפסי?
מה יקרה אם אני לא יתפנה? יהיה סיכוי?
תודה
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 13-11-10 בשעה 09:52
<phrase 1=
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך שרונוש (:,
צר לי, הסיכוי שתקבלי מש"קית חינוך לפתע- נמוך מאוד.
אם לא תתפני, ישחקו איתך במשחקי 'מעצר או התפנות'.
ההחלטה שלך. מכל מקום, לתפקידים אחרים אולי תוכלי להגיע, למש"קית חינוך- הסיכוי נמוך מאוד.
צר לי.

אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 16-11-10 בשעה 17:30
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

הנני מתגייס בתאריך 30.11 לחיל התותחנים,
מה הסיכויים שאקבל גבעתי(סימנתי גבעתי במקום הריאשון עם הכי רצון לשרת שם)

תותחנים נחשבת גם כקרבי ולפי התכבה שרשמתם מקרבי לקרבי זה לא בעיה.
אז אם אני אסרב פינוי האם אוכל להגיע בסופו של דבר לגבעתי?

והאם יש סיכוי שהצבא יתנקל לי ויחליט לשםי אותי בתפקיד עוד יותר גרוע?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 17-11-10 בשעה 12:11
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

להערכתי אין סיכוי- תנסה לרוץ עכשיו ללשכת גיוס וללחוץ שם כי אחרי שתגוייס זה די אבוד.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 18-11-10 בשעה 15:38
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

תודה רבה לך איתן,אך ניסיתי זאת.
אין שם אף אחד שיכול להתעסק בבקשה שלי,אפילו דיברתי עם מפקד לשכת גיוס והוא אמר שהוא אל מתעסק בזה,הוא לא אחראי על זה וביום הגיסו לפנות לקצין המיון בבקום.

לכן שוב הנני שואל את השאלה. ואף מוסיף שאלה.

האם יש סיכוי רב שבמידה ואני אסרב פינוי בבקום אחרי מעצר ממשוך שם או כלא ייתנו לי בסוף את מבוקשי

וכתבה שפורסמה היום בnrg מראה כי בכלא 4 ו6 יש התעללות של הסוהרים עם זה השפלות,מכות וכו'
האם בכלא 4/6 יש אגפים מיוחדים ואגף של מסרבי פינוי והאם זה נכלל עליהם?

ולסיכום,האם באמת שווה לסרב פינוי בהיותי משובץ לתותחנים? יש לי פרופיל 97 ואני מעוניין לגבעתי.האם לפי דעתך עלי להתעקש?או שתותחנים לפי דעתך זה בסדר וחבל סתם ללכת לכלא ולהתסבך בשביל לקבל גבעתי

תודה רבה
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 18-11-10 בשעה 22:41
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

באופן עקרוני אני ממליץ לא ללכת בקו של סרוב פינוי, - הסיכוי שתגיע לכלא ולא תקבל מה שרצית יותר גדול מ 50%.
אבל....מתותחנים לגבעתי? אולי כן כדאי קצת ללחוץ בבקומ, ולנסות להבהיר לקצין מיון ששוה לצהל לקבל חייל מצטיין ומצויין בגבעתי מאשר חייל שבוז מחורבן וסרבן בתותחנים. - להערכתי יש מקום בגבעתי למי שכל כך רוצה להיות שם ואין כזה לחץ בכמות המתנדבים. תנסה, - עם אופציות פתוחות. להשתדל לא להגיע ממש לסרוב פקודה.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 24-11-10 בשעה 11:54
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום
התגייסתי לפני כשנה לחה"א (גו'ב) והייתי בעל רצון ומוטיבציה גבוהה מאוד לשרת כקרבי.
נכון לעכשיו לא הסכימו לי להעלות את הפרופיל ויש לי 64.
אחרי חודשיים בשירות השתחררתי על נפשי מהצבא ועכישו אני בתהליכים לחזור..
איך זה הולך? מה הסיכויים לקבל קרבי כשאחזור לשירות?
האם אעשה סירוב פינוי ואבקש שיריון/תותחנים יתנו לי עם 64? יש אפשרות לחריג?

אני לא רואה את עצמי בצבא במשהו שהוא לא לוחמה... וזה למה גם נאלצתי להשתחרר לפני, חלק מהקשיי הסתגלות נגרמו מכך..

בבקשה, אני זקוק לתשובות.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 24-11-10 בשעה 15:17
No Avatar
Daniel888
אורח
שלח/ה n/a הודעות

יש לך טעות כי אני סרבן ואני רוצה להגיע לגולני/גבעתי אני עם פרופיל 97 ושום ת"ש והורידו אותי מגיוס קרבי לג'ובניק בגלל שלא התפניתי למוד"ש
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 25-11-10 בשעה 11:51
<phrase 1=
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לאורח שרוצה לחזור לקרבי,
ידידי, אין לדעת, במידה והפרופיל יעלה- תוכל לחזור לקרבי, תלוי בנתונים שלך ובאופי שלך.
בהצלחה.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 25-11-10 בשעה 12:37
No Avatar
Daniel888
אורח
שלח/ה n/a הודעות

יש לכם איזה עצה אולי לתת לי מה אני יכול לעשות?
0
יציאה מקרבי   נכתב בתאריך 30-11-10 בשעה 07:54
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום התגייסתי לפני שבוע לכפיר..עכשיו אני בתהליך יציאה מקרבי..אם מוציאים אותי מכפיר לבקו"ם מה הסיכוי שהקצין מיון לא יתן לי משהו קרבי?
0
תגובה

הגדרות אשכול