חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

למה לעזאזל אספרגר לא יכולים להיות קרביים?!   נכתב בתאריך 29-06-16 בשעה 09:48
No Avatar
נטע מ' לא מחובר נטע מ'
משתמש צעיר
שלח/ה 7 הודעות
שלח הודעה פרטית

קודם כל תסלחו לי על הכותרת, אני מעל לחצי שנה מחפש תשובה לשאלה הזו

דבר שני: אני אספרגר קל (אוטיסט בתפקוד גבוהה) והחלום שלי מגיל קטן היה קרבי. מה הבעיה? אוטיסטים כמוני יכולים לקבל פרופיל 45 גג.

אני מגיע פעמיים בשבוע לפעילויות של "אחריי!" ובחרו בי לפרויקט "אחריי! למנהיגות" (מי שמ"אחריי" יבין), בן אדם שקול, אוהב את המדינה ואני אסתדר עם הרבה מהתפקידים שיתנו לי.

עכשיו, מכר שלי בקורס מ"כים אמר לי שלפי איך שהוא מכיר אותי מהפעילויות של "אחריי!" ואני מצתת "צה"ל צריך לוחמים כמוך" והוסיף שאני צריך לערער על האספרגר ולהילחם על זה.

אז שורה תחתונה: למה לעזאזל אני לא יכול להיות קרבי?!
0
תשובה : למה לעזאזל אספרגר לא יכולים להיות קרביים?!   נכתב בתאריך 02-07-16 בשעה 17:29
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

תדרוש וועדות רפואיות, תביא מסמכים תומכים מאחרי, ומהבית ספר עם המלצות, תחליט שאתה נלחם על זה ואתה רוצה להיות לוחם- ותעשה הכל כדי להוכיח שאתה יכול. אין בטחון שתקבל, ויכול להיות שבאמת יש תופעות שמונעות אבל - זה תלוי במידה מרובה בך. היום יש טיפולים שעוזרים בהשתלבות בסביבה, יש טכניקות ויש נכונות להתחשב. וגם אם בסוף לא תקבל קרבי - לפחות תדע שעשית את המקסימום. למרות שזה מאד שונה ממוגבלות גופנית - תקרא כל מה שתמצא על "יקיר שגב" גם לו אמרו שאין סיכוי שבכלל יגייסו אותו לצבא - והוא התעקש.....

0
תודה רבה   נכתב בתאריך 03-07-16 בשעה 08:32
No Avatar
נטע מ' לא מחובר נטע מ'
משתמש צעיר
שלח/ה 7 הודעות
שלח הודעה פרטית

ממש עוזר!
0
תשובה : למה לעזאזל אספרגר לא יכולים להיות קרביים?!   נכתב בתאריך 09-07-16 בשעה 23:43
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

מחזקת את התגובה של איתן ושיהיה המון בהצלחה

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תגובה

הגדרות אשכול