חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 04-11-11 בשעה 18:12
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

הייתי אמור להתגייס לחיל ההנדסה ב-28.11. קיבלתי כבר צו גיוס בדואר.
אתמול קיבלתי צו גיוס חדש שמבשר לי שאני מתגייס ב-27.11 לשריון. אני לא מעוניין להתגייס לשריון אלא להנדסה - אחי התאום משרת שם ויש סבירות גבוהה ששכן שלי במידה ואני אתגייס לשם בסופו של דבר יהיה המ"מ שלי. אני כמובן שאתחיל לשלוח פקסים למיטב כל יום. השאלה שלי היא במידה ואני אסרב פינוי בבקו"ם ( זו האופציה האחרונה שלי) יש סיכוי שיעבירו אותי להנדסה? אני לא מבקש חי"ר שאני יודע שיש ביקוש גבוה אלא סך הכל הנדסה שהביקוש לחיל
הזה הוא לא גבוה. מה הסיכוי שיתנו לי לעבור להנדסה או מה הסיכוי שאכנס לכלא?
אודה לתשובה ממי שיודע.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 05-11-11 בשעה 22:00
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי לא רשום צפה בהודעה
הייתי אמור להתגייס לחיל ההנדסה ב-28.11. קיבלתי כבר צו גיוס בדואר.
אתמול קיבלתי צו גיוס חדש שמבשר לי שאני מתגייס ב-27.11 לשריון. אני לא מעוניין להתגייס לשריון אלא להנדסה - אחי התאום משרת שם ויש סבירות גבוהה ששכן שלי במידה ואני אתגייס לשם בסופו של דבר יהיה המ"מ שלי. אני כמובן שאתחיל לשלוח פקסים למיטב כל יום. השאלה שלי היא במידה ואני אסרב פינוי בבקו"ם ( זו האופציה האחרונה שלי) יש סיכוי שיעבירו אותי להנדסה? אני לא מבקש חי"ר שאני יודע שיש ביקוש גבוה אלא סך הכל הנדסה שהביקוש לחיל
הזה הוא לא גבוה. מה הסיכוי שיתנו לי לעבור להנדסה או מה הסיכוי שאכנס לכלא?
אודה לתשובה ממי שיודע.
במקום ללכת ב 27 לחודש תלך ב28 תגיד שלא קיבלתה בדואר את השיבוץ החדש ופשוט תבוא ב28 עם הצו גיוס שלך לחיל ההנדסה
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 08-11-11 בשעה 19:09
No Avatar
ליני לא מחובר ליני
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 218 הודעות
שלח הודעה פרטית

לא תופס חבל שתעשה את זה...
בסוף לא תקבל לא את זה ולא את זה...
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 08-11-11 בשעה 19:13
No Avatar
ליני לא מחובר ליני
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 218 הודעות
שלח הודעה פרטית

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 08-11-11 בשעה 19:30
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

פורסם במקור על ידי ליני צפה בהודעה
אני לא אקבל אחד מהשניים במידה ואני באמת אבוא בתאריך גיוס של חיל ההנדסה
ואראה להם את הצו שיש לי ביד או במידה ואני אסרב פינוי? להתחכם עם המערכת אני לא מתכוון. במקרה הכי גרוע אני אפגוש קצין מיון ביום הגיוס ואנסה לעבור. אם אני אצליח מה טוב, אם לא אז אני אעשה את המקסימום בשיריון.
0
סירוב להתפנות בשביל יחידת מחשבים.   נכתב בתאריך 13-11-11 בשעה 19:46
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

שלום, אני אמור להתגייס ב30.11 למג"ב.
מהצו הראשון שהחיילת הנחמדה בראיון שאלה אותי מה אני רוצה לעשות בצבא, אמרתי לה בלי להסס, יחידת מחשבים בצבא.
כל התקופה של לפני הגיוס זה היה הרצון שלי, זה לא השתנה וגם כמעט התקבלתי למודיעין. (הייתי בראיונות לכמה תפקידים, אחד מהם נפלתי בגלל שרציתי לדחות ראיון, בסופו של דבר הוצאתי מן התפקיד, וכנראה שזה פגע לי בדברים האחרים במודיעין).
בתיכון למדתי 10 יחידות מחשבים, 5 פיזיקה 5 מתמטיקה ו5 אנגלית, כול המוגברים צוינים של תשעים ומעלה. הקב"א של 56 והדפ"ר 90. לא מבין למה יעדו אותי למג"ב שאני יכול להועיל לצבא באופן הרבה יותר משמעותי בשירות של מחשבים. אנשים סביבי אומרים פה אחד שמג"ב לא מתאים לי, אז ששאלתי למה, אמרו לי אולי בשביל למנף את היחידה, שאני אהיה מהמובילים העתידים. אבל באמת? חייל ללא מוטיבציה יוביל אותה? אולי לאבדון.

עכשיו השאלה שלי האם סירוב לפינוי יעזור? איך יתיחסו אליי, כאל מיועד קרבי שרוצה ג'וב, או באופן קליל יותר?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 13-11-11 בשעה 22:29
<phrase 1=
מנהל הפורום לא מחובר מנהל הפורום
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שלום לך אורח,
סירוב פינוי למג"ב אולי יכול להצליח, כי יש ביקוש גדול מאוד למג"ב.
נסה - אין לך מה להפסיד.
בהצלחה.

--------------------------------------------
אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
חשוב - אנא קראו את תנאי השימוש באתר ואת הוראות בטחון שדה לשימוש באתר.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 13-11-11 בשעה 23:38
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אבל השאלה אם לא למג"ב, אז לאיפה? יש סיכוי שאתקבל למחשבים? או שפשוט לחי"ר אחר?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 14-11-11 בשעה 00:00
<phrase 1=
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

שוב שלום לך אורח,
אתה ככל הנראה בעל נתונים לשירות קרבי, ועליך לבקש שירות מקצועי.
ככל הנראה כרגע תועבר ליחידה קרבית אחרת.
למה חיכית עד עכשיו ?!

אוהבים את אתר יחידה ? שלחו קישור לחברים שלכם... אלפי גולשים נמצאים כאן יום יום... ומה איתם?
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 14-11-11 בשעה 00:49
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

ולמה אתה חושב לך אדון מחשבים שאתה לא צריך ללכת לקרבי? ולמה עם נתונים כאלה אתה חושב שמגיע לך לשבת בחדר ממוזג ולקשקש במחשב בזמן שאיזה ממזר אחר יכנס במקומך לקרבי ויאכל חול וליכלוך 3 שנים?
אתה אינטיליגנט מידי לקרבי?
או שעל המשפחה שלך אני צריך ללחום כדי שתהיה להם ארץ?
אתה נודניק! ואני לא מקבל את הגישה שלך. לך למגב ותהיה לוחם ואולי קצין ותעזוב את המחשבים למי שאין לו את היכולת הגופנית או הבריאותית ללכת לקרבי.
חסר לך מוטיבציה? איפה אתה חי ? בשוויץ?

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 14-11-11 בשעה 17:52
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

דבר ראשון אתה לא מכיר אותי, ואין לך שום זכות לשפוט אותי.
עם נותונים כאלה אני יכול להועיל למדינה הרבה יותר במה שלמדתי שלוש שנים, איזה היגיון יש בזה שבן אדם שכל החיים שלו ישב על התחת ולמד, חרש שעות לבגרויות, ויתר על הרבה זמן חופשי בחיים בשביל ללמוד ובסוף יגיע לאותה יחידה עם אנשים שהסתלבטו כל הזמן שלהם בחטיבה ובתיכון? יש לי חבר שאמור להתגייס איתי באותו יום, חבר מהחטיבה, השקיע בכל השש שנים האלה מה שאני השקעתי בחודש אחד. ובסופו של דבר נגיע לאותו המקום?
ולהציג את התכנות ככה זה מאוד קל, אני לא יודע מי אתה ומה אתה, אבל אני יכול להגיד לך שתכנות זה לא להקליד תווים ברגע מהראש. זה דרש חשיבה והרבה מאוד כאב ראש.
כמו שאתה יודע חילות המחשבים חושבים לא פחות מחילות קרביים.
אתה מדבר כאילו אני איזה עלוקה חברתית שבמקום קרבי רוצה להדליק ממטרות בקריה. זה שאתה לוחם לא הופך אותך ליותר טוב מאדם בדרגה מקבילה לשלך בתפקיד תומך לחימה, שתיכם תורמים בשביל שתהיה לנו ארץ תתפלא.

בנוגע לשאלה למה חיכתי עד עכשיו? ובכן היה לי זיומנים אחרים והשאירו אותי באוויר די הרבה זמן, חודש לפני הגיבוש של טייס, אחרי שעברתי ירפא ב' נאמר לי שעברתי את השלב בהצלחה ולחכות לשלב הבא, חיכתי ובמקום צו לגיבוש מן הסתם לא קבלתי מכתב או טלפון שנפלתי, קבלתי צו למג"ב. מאז אני מנסה להתקבל למחשבים.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 14-11-11 בשעה 19:22
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

תשמעי ילדה...סליחה לקרוא לך ילדה זה עלבון לבנות המין היפה והחזק.
תשמע רכרוכית, אתה ממש רק מחזק לי את הדעה עליך ועל שכמותך- כן!, אני יכול לשפוט אותך כי אתה בחרת להיכנס כאן לאתר ולהתבכיין שקראו לך למגב ועכשיו העולם יפסיד ביל גייטס 2!!! לדבריך: להיות תכנת זה המון חשיבה.....ולהגיע לקרבי זה "עם אנשים שהסתלבטו בחטיבה ובתיכון" אתה שומע את עצמך? אדון מחשבים (כי כמו כל הרכרוכיות אתה לא מזדהה אפילו בכינוי ונכנס כאן כ"לא רשום" - שגם זה אומר עליך משהו) ללכת להיות תכנת יכול גם בחור מוכשר על כיסא גלגלים, ללכת לקרבי יכול רק מי שהצבא מצא שהוא מתאים לכך ויש לו את כל הנתונים הבריאותיים גופנים הדרושים.
נהיית לי ראש ממשלה שדואג למדינה ...חס וחלילה שהמדינה לא תבזבז את המשאב העצום שגלום בך במחשבים! הרי אתה תפתור עבור צהל את דילמת הגנום האנושי, חלקיקי האטום שעברו את מהירות האור ואת הנוסחה של וירוס התוכנה שיהפוך את טילי המשאהד האירניים ליוגורט משובח.
סליחה. - אתה מזיין במוח, אתה משתמט משרות קרבי כי אתה פוחד, אתה מספר סיפורים על היכולות המופלאות שלך כתכנת סוף הדרך בצהל כי אין לך ביצים לזרוק רימון.
אני לא מבין איך בכלל קראו לך לקורס טייס, אני חושש שבזה הרגע השמידו את הסיסמה הטובים לטייס.
אדון מחשבים...אני בז לך.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 14-11-11 בשעה 23:25
<phrase 1=
מנהל
שלח/ה 24,261 הודעות
שלח הודעה פרטית

מר אורח,
מה שאיתן תגר מנסה להעביר לך בסגנונו הייחודי והידוע כאן באתר, ומבלי להעליב- הוא מסר פשוט.
צה"ל רוצה אותך קרבי, מחשבים רבים רבים יודעים, קרבי זה האתגר האמיתי. אם יש לך פרופיל קרבי, ויכולות, וצה"ל כבר בחר בך לשירות קרבי - לך לשם. שם זקוקים לך...
מחשבים יש בלי סוף.

0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 15-11-11 בשעה 02:20
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

תשמעו אני גם לא הכי מתחבר למה שהבנאדם אומר, ואני חושב שלהגיד שבגלל שהוא למד והשקיע מגיע לו יותר\משהו אחר בצבא זה די מנותק מהמציאות וטיפה יהיר (אני גם קצת מבין מאיפה זה בא, כנראה ציפית בזמן ההשקעה הזאת שזה ישתלם גם בשירות), אבל יש גבול לכמה אפשר לצאת על אנשים, כל בנאדם שני שאומר שהוא מפחד שהנעליים יהיו לא נוחות מתייחסים אליו כאילו הוא כתב שהוא ניאו נאצי וצריך להחריב את צה"ל. אני באמת כבר מפחד לשאול שאלות באתר הזה כי אני יודע שיבואו תגובות של איתן ו- (ו אני מדגיש את ה"ו" כי אני לא חושב שאיתן נכלל בקבוצה הבאה) ימנים קיצונים שלא רואים בעיניים וחושבים שכל אחד שרוצה לנסות את מזלו במודיעין הוא שמאלני קיצוני שמתנגד לקיום של ישראל, או בכלל אלה שחושבים שגם כל מי שלא חי"רניק הוא כזה.

לשואל- איך לנסות להגיע למחשבים אני לא יודע, אבל יש גם הרבה יחידות קרביות שיש שם הרבה שימוש בראש וטכנולוגיה (מורן, רוכ"ש, במידה מסוימת גם תותחנים, נ"מ ושריון), פשוט השימוש בראש מערב גם עבודה פיזית. אם לא תצליח לעבור מציע לך לנסות את הגיבוש של תותחנים (קשה מאוד להאמין שתבקש תותחנים בגיוס ויהיה להם קשה להביא לך) שיהיה בהצלחה.
0
תשובה : מעצר בק"ום וסרבנות פינוי- כל מה שרציתם לדעת   נכתב בתאריך 16-11-11 בשעה 18:31
No Avatar
לא רשום
אורח
שלח/ה n/a הודעות

אל תוותרו לאפחד ואל תקשיבו לאפחד אם אתם לא מרוצים לאיפה שהגעתם אל תתפנו

כל אחד פה לארג' על חשבון אחרים תותחנים זה אחלה שריון חיל שמציל תמדינה העיקר הם בגולני בסופו של דבר לא לאיתן תגר ולא למנהל אכפת שאתם הולכים להיתקע 3שנים במקום שלא תסבלו זה החיים שלכם ואתם הולכים לסבול

מה שכן אני אומר הכל משמיים יכול להיות שתקבלו מקום שלא תרצו אבל אם אתם לא נרתעים ממנו יותר מידי תנסו להגיע אליו בראש פתוח במילא אחרי חוד לא יהיה אכפת לכם אם אתם בשייטת או בתותחנים העיקר תרצו להשתחרר כבר
0
תגובה

הגדרות אשכול