חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 28-12-11 בשעה 06:48
No Avatar
tomerhadashoz לא מחובר tomerhadashoz
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

אגב,מי שמעליי,קורס 169 כבוד.צור איתי קשר בפרטי.
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 05-01-12 בשעה 22:00
No Avatar
lodex לא מחובר lodex
משתמש צעיר
שלח/ה 5 הודעות
שלח הודעה פרטית

תראו מהנסיון שלי , עם כושר תגיעו יותר רחוק .
ביום סיירות הייתי בלי כושר בשיט וחזק בראש . איתי בצוות היו אנשים חיות פרא כל אחד עם כושר ושיא + חזקים בראש מאוד .
סיימתי את היום סיירות עם נשיכות על השפתיים .. לא קיבלתי כלום , כי הם השאירו אותי קטן ליידם , אבל לא וויתרתי לעצמי והייתי עם מלחמות אישיות במהלך היום . תיהיו בכושר , זה חשוב . מביא המון
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 02-12-12 בשעה 18:43
No Avatar
army123 לא מחובר army123
משתמש צעיר
שלח/ה 13 הודעות
שלח הודעה פרטית

הכל בראש..ליום סיירות הגעתי כמה ימים אחרי שהיתי כמעט שבועיים בחו"ל לא היה לי כושר בכלל רצתי 2000 ב9 וחצי-9:40 הקאתי בהפסקה של הספרינטים לאלונקה סוציומטרית שצריך לשתות איזה 3 פעמים ובסוף קיבלתי חובלים...אני מאמין שהיתי מקבל מטכל אבל פשוט עברתי את הרף שלהם ב2000 שאפשר לקבל ביום סיירות מטכל
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 15-12-12 בשעה 12:39
No Avatar
RM5 לא מחובר RM5
משתמש צעיר
שלח/ה 9 הודעות
שלח הודעה פרטית

לא, מהסיבה שבמשפט נאמרה מילה "הכל".
כושר הוא פקטור מאד מאד משמעותי, ברור שגם בראש אסור לזלזל, אבל בואו נהיה ריאלים, בלי כושר לא מסיימים גיבוש קשה.
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 16-12-12 בשעה 03:46
<phrase 1=
קציןביחידה לא מחובר קציןביחידה
יש לי ריח במבה בקו"ם
שלח/ה 191 הודעות
שלח הודעה פרטית

אני חושב שהכל בראש.
הגוף יכול לשאת יותר ממה שאנחנו יודעים.
בהרבה מאוד גיבושים- כל עוד אתה ממשיך את תסיים. אולי לא תעבור אבל תסיים ואז הסיכויים שלך לעבור עולים מן הסתם.
אני חושב שהדבר הכי חשוב זה להקפיד במהלך הגיבוש על השתיה ועל אוכל נכון- לאכול כמה שיותר!!!!!!!!!!!!!!! ולהשתדל לאכול פחמימות וחלבון. (ולא זייתים!!!)

בכל מקרה:
אני מוסיף פה קישור לסדרה של בר גרילז- שמי שלא מכיר אותו כדי שיתחיל כי הוא תופעת טבע שאין כמוה.
זו סדרה בעלת 4 פרקים על הלגיון הזרים הצרפתי ורואים איך הוא וחברה שהוא אסף עוברים שם "טירונות".
עכשיו מה שחשוב שתראו זה איך הראש דווקא משחק תפקיד ולא הגוף! (ברוב המקרים)
http://www.youtube.com/watch?v=XKBJ6Ss9Nl8

מי שרוצה ללמוד עוד על הלגיון הצרפתי ובר גרילז אני אשמח לענות לו באשכול נפרד בפורום שאלות... תהנו!

0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 16-12-12 בשעה 08:37
No Avatar
janjan לא מחובר janjan
נגעתי בקיר!
שלח/ה 413 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי קציןביחידה צפה בהודעה
אני חושב שהכל בראש.
בהרבה מאוד גיבושים- כל עוד אתה ממשיך את תסיים. אולי לא תעבור אבל תסיים ואז הסיכויים שלך לעבור עולים מן הסתם.
אני חושב שהדבר הכי חשוב זה להקפיד במהלך הגיבוש על השתיה ועל אוכל נכון- לאכול כמה שיותר!!!!!!!!!!!!!!! ולהשתדל לאכול פחמימות וחלבון. (ולא זייתים!!!)

בכל מקרה:
אני מוסיף פה קישור לסדרה של בר גרילז- שמי שלא מכיר אותו כדי שיתחיל כי הוא תופעת טבע שאין כמוה.
זו סדרה בעלת 4 פרקים על הלגיון הזרים הצרפתי ורואים איך הוא וחברה שהוא אסף עוברים שם "טירונות".
http://www.youtube.com/watch?v=xkbj6ss9nl8

מי שרוצה ללמוד עוד על הלגיון הצרפתי ובר גרילז אני אשמח לענות לו באשכול נפרד בפורום שאלות... תהנו!
רואה מלא תוכניות שלו! הוא היה בקומנדו הבריטי sas לפי מה שהבנתי באמת בן אדם מדהים! "השורד האולטימטיבי" ממליץ לכולם לראות כהכנה לחיים וגם לצבא.
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 16-12-12 בשעה 12:20
<phrase 1=
קרבי זה הכי, אחי לא מחובר קרבי זה הכי, אחי
מפלצת פז"ם
שלח/ה 1,575 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי קציןביחידה צפה בהודעה
אני חושב שהכל בראש.

בכל מקרה:
http://www.youtube.com/watch?v=xkbj6ss9nl8

אני רואה בדיסקוברי תוכניות שלו.... בחור משוגע

״בעין חודרת, שקטה ובוטחת 
כשירח פן תת שוב תוהה ושואל, 
אל עורף אויב נחמוק שוב בנחת, 
זו נבחרת המחץ, של עם ישראל״ 
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 17-12-12 בשעה 19:16
No Avatar
Ridnik לא מחובר Ridnik
משתמש צעיר
שלח/ה 29 הודעות
שלח הודעה פרטית

זה בטוח לא 'בגיבושים הכל בראש' אולי ב'לסיים גיבושים הכל בראש'. אפשר להבין מהשם 'גיבוש ממיין' שאי אפשר להעביר את כולם לכן אחד הפקטורים העיקריים יהיו הביצועים שלכם... וביצועים עולים ככל שהכושר שלכם עולה, ככל שהשרירים שלכם יותר חזקים... זה לא אומר שמישהו שיתאמן חזק בטוח יעבור או שמישהו שלא יתאמן בחיים לא יעברו אבל כשמדברים על שיפור סיכויים אין ספק מה הדבר הנכון לעשות...

ותחשבו על זה גם בעצמכם - מי יותר רוצה את זה, מי שלא מוותר בגיבוש ומסיים למרות שהוא מגיע לדופק גבוה מאוד אחרי ספרינט אחד או מי שהתאמן שנה וקרע את עצמו?
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 07-04-14 בשעה 21:54
No Avatar
OmriS לא מחובר OmriS
משתמש צעיר
שלח/ה 18 הודעות
שלח הודעה פרטית

נסיון אישי שלי..
כשאין לך כושר (וכשאני מדבר על אין אני מדבר על כושר בינוני)
המשפט "הכל בראש" לא אפקטיבי
כמו שאחד פה אמר
כשאתה בכושר טוב לגיבושים המחשבה היחידה שלך היא להיות ראשון אלונקה תמיד עליך ובספרינטים אתה בין הראשונים
גם כשקשה מאוד הראש דוחף את הגוף
אבל כשאין לך כושר ואתה "שורד" את הגיבוש לא מגיע לשום דבר ספרינטים אחרון לדוגמא זה לא נותן רושם כמו הראשון
אבל אל תתפוס אותי במילה,המון המון אנשים שאני מכיר באו עם כושר בינוני ועברו רק על האישיות שלהם על זה שהם לא ויתרו כשקשה והיו אמינים ונחושים לא פחות ואפילו יותר מהחברה עם הכושר
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 15-05-14 בשעה 12:09
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

מים רבים נשפכו פה על החשיבות של הכושר מול כוח הרצון (הכל בראש)
אתם לא מבינים שהכושר משפיע מאד על כוח הרצון. שהגוף כואב המותניים צועקות הרגליים רועדות והראש כואב ממאמץ שלא מורגלים בו, המוח אינו משוחרר להתעופף בספירות של מוטיבציה ושל עזרה לאחרים . המוח עסוק בהישרדות! המחשבה וכל כוח הרצון מטפלים בצעקה של הגוף ובנסיון לא ליפול ....אז מאיפה פתאום יבוא אנדרלין מיוחד למוטיבציה? מה זה השטות הזאת? מי שמכין את עצמו שנה לפני הגיוס מבצע הכנת כושר בחוג כושר , והכנה מנטלית עצמית (יש באתר אשכול איך עושים זאת) מגיע לגיבוש מוכן , קודם כל לא פוחד מהקושי מה שמשחרר חצי מוח, ולאחר מכן הגוף מתפקד כמו באימונים ואז אתה יכול לחשוב יותר טוב איך אתה מוכיח למגבשים שאתה הוא החייל עליו חלמו בלילה, אתה יכול לעזור לאחרים, אתה יכול להזיע ולחייך. וזה חשוב ביותר בגיבוש.

0
משקאות איזוטוניים שכדאי לקחת לגיבוש   נכתב בתאריך 29-03-15 בשעה 22:39
No Avatar
aviv19 לא מחובר aviv19
משתמש צעיר
שלח/ה 2 הודעות
שלח הודעה פרטית

היי חברים ערב טוב סליחה על ההקפצה,

יש לי מסע כומתה עוד כמה ימים האם אתם ממליצים לקחת משקאות איזוטוניים? ואם כן מה מומלץ?

תודה
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 29-03-15 בשעה 23:02
No Avatar
יעל דניאל לא מחובר יעל דניאל
צוות האתר
שלח/ה 8,101 הודעות
שלח הודעה פרטית

מים לדעתי יכולים להספיק.

"אין אהבת ישראל גדולה מלשרת בקרבי".
"למה לא לשרת בקרבי יש אלף סיבות, אבל למה כן יש אחת והיא מנצחת".
0
תשובה : "בגיבושים הכל בראש", האמנם?   נכתב בתאריך 05-01-16 בשעה 22:42
No Avatar
sayarot לא מחובר sayarot
משתמש צעיר
שלח/ה 4 הודעות
שלח הודעה פרטית

כן, צפה בסרטון הזה

סרטון שמסביר למה הכל בראש לחץ כאן

בהצלחה :]
0
תגובה