חיפוש | הודעות אחרונות | הודעות פרטיות | לוח בקרה אישי

מעבר לתפקיד אחר בתוך הבסיס   נכתב בתאריך 05-07-16 בשעה 12:09
No Avatar
Roey67 לא מחובר Roey67
משתמש צעיר
שלח/ה 19 הודעות
שלח הודעה פרטית

אז ככה אני משרת בתור טבח
אני שמה כבר כמעט חצי שנה ואני מרגיש שאני לא ממצה את עצמי מספיק במקום הזה.. אפשר לשאול אם יש אפשרות לעבור לתפקיד אחר בתוך הבסיס?
אם יש אפשרות כזאת איך אני יכול להגיע אליה? אם צריך להילחם אני אלחם על זה.
תודה מראש למי שעונה זה ממש חשוב לי
0
תשובה : מעבר לתפקיד אחר בתוך הבסיס   נכתב בתאריך 07-07-16 בשעה 07:46
<phrase 1=
DancesWithKnuckles לא מחובר DancesWithKnuckles
משתמש צעיר
שלח/ה 6 הודעות
שלח הודעה פרטית

קודם כל תדבר עם המפקד שלך, תעדכן אותו לגבי איך שאתה מרגיש וזה, בנוסף לכך מומלץ לדבר גם אם מישהו בדרגה יותר בחירה מהמפקד האישי, ככה ששני האנשים שאחרים עליך ידעו מה קורה. דבר שני, תבחר תפקיד, תמצא משהו שאתה רוצה לעשות ומשהו שאתה אוהב ולא תתחרט לעשות אותו ושאין לך שום בעיה לאכול גם את החרא שבתפקיד כי בתכלס, בכל תפקיד יש את הטוב והרע אז תהיה מוכן לזה...דבר שלישי, תמלא טופס 55, כל חייל בצה"ל רשאי למלא אותו. בטופס אתה ממלא פרטים וזה ולמה אתה רוצה לעבור מי מו מה וכל זה וגם אומר מה אתה רוצה לעשות....ואז פשוט תשלח אותו לאן שצריך. אתה יכול גם בנוסף לדבר עם השלישה של הבסיס ולהגיד לה איך אתה מרגיש וכמובן יש לעשות את זה בצורה בוגרת כדי שיקחו אותך ברצינות ואז בתקווה שתעזור לך....דבר רביעי, תיהיה חופר פצצות, תחפור להם במוח עד שהם אומרים כן.
בהצלחה אחי, אני יודע איך אתה מרגיש כי אני חווה את אותה חוויה בדיוק כמוך ברגעים אלו!
0
תשובה : מעבר לתפקיד אחר בתוך הבסיס   נכתב בתאריך 22-07-16 בשעה 19:26
No Avatar
Roey67 לא מחובר Roey67
משתמש צעיר
שלח/ה 19 הודעות
שלח הודעה פרטית

פורסם במקור על ידי danceswithknuckles צפה בהודעה
קודם כל תדבר עם המפקד שלך, תעדכן אותו לגבי איך שאתה מרגיש וזה, בנוסף לכך מומלץ לדבר גם אם מישהו בדרגה יותר בחירה מהמפקד האישי, ככה ששני האנשים שאחרים עליך ידעו מה קורה. דבר שני, תבחר תפקיד, תמצא משהו שאתה רוצה לעשות ומשהו שאתה אוהב ולא תתחרט לעשות אותו ושאין לך שום בעיה לאכול גם את החרא שבתפקיד כי בתכלס, בכל תפקיד יש את הטוב והרע אז תהיה מוכן לזה...דבר שלישי, תמלא טופס 55, כל חייל בצה"ל רשאי למלא אותו. בטופס אתה ממלא פרטים וזה ולמה אתה רוצה לעבור מי מו מה וכל זה וגם אומר מה אתה רוצה לעשות....ואז פשוט תשלח אותו לאן שצריך. אתה יכול גם בנוסף לדבר עם השלישה של הבסיס ולהגיד לה איך אתה מרגיש וכמובן יש לעשות את זה בצורה בוגרת כדי שיקחו אותך ברצינות ואז בתקווה שתעזור לך....דבר רביעי, תיהיה חופר פצצות, תחפור להם במוח עד שהם אומרים כן.
בהצלחה אחי, אני יודע איך אתה מרגיש כי אני חווה את אותה חוויה בדיוק כמוך ברגעים אלו!
תודה רבה אחי ראיתי את זה רק עכשיו כי הרבה לא התעדכנתי לראות מי הגיב לי על הפוסט, שוב תודה
0
תשובה : מעבר לתפקיד אחר בתוך הבסיס   נכתב בתאריך 15-08-16 בשעה 16:06
No Avatar
איתן תגר לא מחובר איתן תגר
צוות האתר
שלח/ה 7,831 הודעות
שלח הודעה פרטית

אתה צריך להגיע לראיון אצל מפקד היחידה (לא מפקד המטבח ולא מפ מפקדה) לא ללכלך על איפה שהיית בעיקר להדגיש לאן אתה רוצה ללכת.

0
תגובה

הגדרות אשכול